apsisaugojimo priemones

17. Aug, 06:06

labas mamytes,va turiu nuostabe dukryte bet siuo metu daugiau vaikuciu nenoriu.tai kaip geriau saugotis kad nepastoti.hormonu nenoriu.o su spiralem dvi pazystamos pastojo.gal turit ka pasiulit?

30. Jan 2010, 22:53

Na noreciau,kad to nebutu..Uzkniso ta baime,pastosiu ar ne..Ir laukiu ,kai kokia kvaile po to savo svenciu☹nesinori kita kart net sex atrodo kaip tik ka nors darysim is kart pastosiu.Nors as pastoju lengvai,kaip ir mano mama,matyt paveldima😀 ir gimdau lengvai,gaila,kad po to sunku juos augint...

30. Jan 2010, 22:40

na zinok jei ji tau netiks taj nereiks net isimti...😀 nes yra tokiu kuriom organizmas nepriima svetimkuniu.... taj ta spirale pati iskrenta... va pavyzdziui mano mamai ir mano uosvenej ji pati iskrito... nes organizmas neprieme...

30. Jan 2010, 22:33

Westa-pabandysiu,netiks isiimsiu...Man organizmas sunkiai priima nuo skausmo vaistus, kai menstruacijas skausmingos buna ☹

30. Jan 2010, 22:27

na man irgi ji labaj geraj, nereikia niekuo rupintis... nej tau kekviena diena prisimint kad tablete isgert... (o man beje su jom labaj sunku😀) nej su pleistrais vajksciot... nu tiesiog super...😀

30. Jan 2010, 22:21

Jo pirmadieny vyksiu pas savo ginika,baigsis mano sventes rytoj...Pagaliau busiu normaliai apsisaugojusi,nes kai geriau kon,tabletes,tai pastojau,antras ir netyciukas nuo zvakuciu ...O prezikas man nelabai tinka...☹Tai gal spirale tiks tik nezinau kokia des sake ginikas paziuresim pirmadieny,kas kaip ir kur...ir kiek

29. Jan 2010, 11:49

man mano gydytoja rekomendavo varine pekiem metam-COPPER T (austriska) gal kas turit tokia isidejusios?

28. Jan 2010, 17:40

oj zinok kas db nelabaj atsimenu... zinau kad maisyta.. auksas sidabras ir dar kazkas...😀

28. Jan 2010, 14:40

westa,kokia butent spirale isidejus?😀

27. Jan 2010, 20:16

na pries 3 metus as mokejau apie 450 lt... na cia apytiksliai... bat zinokit tikraj verta... kai paskaiciuoji kiek per tris metus isleidi tom tabletem ar pleistram... taj tikraj pigiau isejna... o beje ir spiraliu ivajriu buna... ir kainos skirtingos...

27. Jan 2010, 20:11

o kokia spirales kaina?

27. Jan 2010, 20:05

as turiu spirale... jau reiks issiimt... nes jau 3 metaj ja turiu... bet man ji labaj patiko... niekada per tris metus neturejau jokiu problemu... likau ja labaj patenkinta...😀

27. Jan 2010, 19:16

o man ziedas netiko kazkodel

27. Jan 2010, 17:54

man pats geriausias dalykas kontraceptinis ziedas 😀 brangokas bet geras 😀

27. Jan 2010, 16:58

5 metus geriau Cileste,aisku su pertraukom man jos buvo labai geros,kai pradejom planuoti vaika tai nebegeriau ir po 1,5men pastojau.Dabar esu isidejus spirale ir esu patenkinta,tik menesines pagausejo

27. Jan 2010, 16:23

Geriau kontraceptikus jeanine tai man jokio salutinio poveikio nebuvo, o prezervatyvu visi vyrai nemegsta, maniskis zyzia kaip mazas vaikas jei jau reikia ji detis.

27. Jan 2010, 15:42

esu naudojusi Parmatex zvakutes, bet man nepatiko.istirpsta ir isbega, beto terliojasi. ir kontrac zieda bandziau.tiko gal apie metus laiko, paskiau pradejau jausti, tai kazkaip nebepatogu.

27. Jan 2010, 14:40

Visos apsisaugojimo priemones vienaip ar kitaip kenkia, ir pleistrai ir spirales ir tabletes ir kt...bet manau, atitinkamai kiekvienai jos tinka ir netinka. as pvz geriu tabletes Yarina, ir delto esu labai patenkinta, jokiu salutiniu poveikiu😀 kitom galbut spirale puikiai tinka, cia vienaip ar kitaip kiekvienos is musu organizmas skirtingas ir skirtingai reaguoja i viska😀 o siaip spirale man rekomendavo detis, bet kazkaip nesiryzau...

27. Jan 2010, 13:41

jei gausios menesines tada tau spirale tik Mirena tiks, ji kainuoja apie 700-800lt., kitos varines apie 60-70lt....as po gimdymo norejau ir spirale isidet, bet tokiu dideliu pinigeliu nera pas mus, tad naudojau pfarmatex zvakutes, o veliau jau kai baigiau maitinti, nusprendziau vartoti tabletes....nors aisku pigiau iseitu isistatyti spirale, bet....

26. Jan 2010, 12:02

tableciu nebenoriu gert, nes dar sustiprina migreninius skausmus...pleistras manau turetu toki pat poveiki...tai gydytoja spirale rekomendavo..

26. Jan 2010, 11:59

kiek spirale daug maz kainuoja?

16. Sep 2009, 16:36

as naudoju kontraceptini implanta 😀 tikrai geras dalykas 😀 tik gaila pas jus dar jo nera

01. Sep 2009, 00:10

as naudoju pleistriuka isties labai patogu,as net pamirstu apie ji.tik priminimas primena,kad laikas pasikeist.o patikimumas tai mum kol kas neblogas😀nu bet kaip sakoma 100% tik susilaikymas😀

23. Aug 2009, 23:55

pleistriukus va drauge mano naudojo anksciau(dabar tai nzn),tai sake tas pats kaip ir tabletes,tik tiek kad kasdien gert nereikia...😀

23. Aug 2009, 12:30

Anksčiau naudojau spiralę bet dabar nebenoriu nes svetimkūnis ir lieka svetimkūniu.Aišku geriau kai saugosi vyras,bet gi būna tokių ''netyčiukų'' nuo kurių pastojama.Prezervatyvų nemėgstam,hormonų irgi nenoriu.tai ir galvoju kaip čia geriau apsisaugojus.Dar yra tokie pleistriukai.Gal kuri bandėt,koks jų patikimumas?

23. Aug 2009, 11:53

pries kelis metus(gal 3) naudojau ampole,ji veikia 3men ir menesiniu nera...tik del to ji man ir patiko..😀bet manau nera labai sveika..☹

22. Aug 2009, 16:06

taip viskas ant musu,,o kaip pastoji akys jiems lipa,,

21. Aug 2009, 23:14

as manau kad vyras,toms moterims uzteks,visi sunys ir taip pakarti ant musu,va kad VYRAS PIRKTUvaistinei kontraceptikus as tik uz tai,,

21. Aug 2009, 14:58

o kaip galvojat, kas turi saugotis, vyras ar moteris? ir kodel?

21. Aug 2009, 12:39

na vitaminu gerti gerai,nes ar jums nebuvo kad plaukai slinko,oda issausejo,,,,man kuostais slinko plaukai,,

20. Aug 2009, 13:33

zivile25, aciu uz patarima😀 As db geriu vitaminus nescioms, nes susipainiojus nusipirkau ne zindyvems, o nescioms😀

1 2 3 4 5