apsisaugojimo priemones

17. Aug, 06:06

labas mamytes,va turiu nuostabe dukryte bet siuo metu daugiau vaikuciu nenoriu.tai kaip geriau saugotis kad nepastoti.hormonu nenoriu.o su spiralem dvi pazystamos pastojo.gal turit ka pasiulit?

05. Feb 2010, 12:47

rqelyte,o tau hormonine dejo?
ji veikia siaip taip pat kaip kontraceptines,tik,kad nereikia tableciu gert..o ir nepamirsti.

05. Feb 2010, 12:45

paskaiciau raganytes pasisakyma,kad pastojo gerdama kontraceptines...
tai atsiminiau ginekologes istorija,kai kalbejom del 100 proc apsisaugojimo priemones,tai priejom isvados,kad ju turbut tikrai nebuna...
atejo pas ja moteris,virs 40,pasake,kad zinoma nebeketina tureti vaiku,tad jai gine pasiule ta hormonine spirale,kuri kaip tik ir palengvins klimaksa ir t.t. ji sutiko,idejo ja jai.
tai ateina ji po keliu menesiu visa perbalus,sako,man kazkas negerai,pilva skauda,i tualeta lakstau,pykina ir t.t. bet negaliu lauktis,nes juk spirale... tik va mylintis persistengem ir plyso prezervatyvas.. tai del viso pikto nori pasitikrint,kad nebesivaidentu,kad nescia... ir ka jus sau galvojat 😃 😃 😃
gine sako,matyt jiem tikrai lemta buvo susilaukt pagranduko...
tai sake po kiek laiko kai jau pasigimde ta vaikiuka,pasakojo,kad niekada negalvojo,kad taip dziaugsis padanduku... 😀
va ir taip buna 😀 nieko cia ir nepridursi,bet as manau,kad cia jau is virsaus siustas tas leliukas 😃

05. Feb 2010, 12:38

zinoma,sutinka,kad yra atveju,kai reikia gert sveikatos sumetimais kontraceptines.ir taip,jos nera blogiausias variantas,cia kaip kam.. man problemos su hormonais,skydliauke,tai ngaleciau ju gert..
o del spirales,cia kaip kam,bet buna,kad ir sunkiau pastoti.ypac jei ir taip yra tam trugdziu.
mes su vyru jau tvirtai nusprende,kad 2 vaikiuku tikrai norim,o gal ir 3 paskiau 😀 aisku,priklauso ir nuo gyvenimo salygu tas noru ispildymo terminas 😃

04. Feb 2010, 21:59

mamytejulyte as 3 metus isnesiojau ir man nieko tokio panasaus nebebuvo.... is vis per tris metus net nieko nei keisto nej itartino... viskas lyg niekur nieko... 😀 Rqlyte zinok bijau pameluot... bet man atrodo kad man taip idejo... nereikejo laukt menesiniu...😀

04. Feb 2010, 16:45

na va, o kai jau vienas dizugsmiukas yra tai ramiau...man tas pats buvo 😀o kiek jusu angeliukui?

04. Feb 2010, 16:41

nu jo, dabar vaikucius augint brangus malonumas///😀

04. Feb 2010, 16:35

oho, va kaip dar buna....

04. Feb 2010, 15:56

nu tada man tinka, du turiu, o del trecio dar oj toli grazu! na nebent labai pagrandukas bus 😃

04. Feb 2010, 15:50

man kontraceptines tabletes kazkaip nelimpa... tad draugaujam su bily boy 😃 😃 😃
o del spiraliu,as skeptiskai i tai ziuriu,dar planuojancioms gimdyti vaikus.. kad ir kaip tai butu patogu,ir nikad nepamirsi,bet pamastau,kad neuzilgo noresim antro mazylio 😍,tai nenoriu rizikuot,kad paskui atsilieptu vaisingumui...
o siaip teko girdeti apie hormonines spirales,jos sureguliuoja reguliaru cikla,bet kraujo nebuna..na ten patepa siek tiek,o ir padeda tom,pas kurias itin skausmingos menesines,nes neskauda taip.
ju yra ir lietuvoje sake mano gine,bet ir velgi,jas pataria jau neplanuojanciom gimdyt,ypac tinka kam klimaksas prasideda,nes palengvina savijauta tuo tarpu..

04. Feb 2010, 13:21

ok, westa, bet gine man sake, kad ja idet reikia 3-4 menesiniu diena. Na o as vis jus laukiu.Tixliau nelaukiu, ir taip gerai😀

04. Feb 2010, 11:57

nera uz ka rqlyte😀 tik svarbiausia nebijok😀 taj jej nuspresi ja isidet, parasyk kaip tavo akim viskas atrode😀

04. Feb 2010, 00:05

nu jo, raganyte, normaliai cia tau😃 sakes!!! baisu kai pagalvoji, kad 100% apsaugos nera...

03. Feb 2010, 23:48

Nors ir buvo israses ginikas tabletes kontraceptines,bet susilaukiau leliaus,geriau vienodu metu. o kainuejau pas Jy,pasikonsultuot del kitu,nes tos man netiko,tai Jis man pasake,laukies brangioji,gali pamirsti vaistus. Jis pasake,nera niekur 100% apsaugos...

03. Feb 2010, 20:35

zivile o kiek tie konraceptinei kainuoja?as tai nenoriu tableciu nes nemegstu gert vaistus o be to pamirstu pastovei

03. Feb 2010, 19:56

westa, dekui...o maniau, kad procedura nemaloni...

02. Feb 2010, 23:48

na kaip kam su spirale buna kad skauda gimda karts nuo karto... bet tikraj nieko labaj blogo... bet taj buna ne visom...😀 o beje rqlyte visiskaj neskauda kai ja deda... jautiesi kaip per paprasta patikrinima pas ginekologa...😀

02. Feb 2010, 23:26

as vis dar saugausi prezervatyvais vis nenusprenziu kokia kita priemone pasirinkt ☹

02. Feb 2010, 23:19

Sunkiai pastoti bus kai isims,pagause smenesines..Bet yra ir pliusu...Nebus vaiku ,kol bus spirale,mazesne pms

02. Feb 2010, 10:51

o koks salutinis spiraliu poveikis?

01. Feb 2010, 20:22

Bijau salutinio poveikio ir skusmo,is po antro gimdymo esu baugstoka☹

01. Feb 2010, 19:56

tai ko bijai tada😀

01. Feb 2010, 19:56

Na mano ginikas tai yra labai draugiskas zmogutis...Jis daugiau draugas negu gydytojas...Su juo gali apie viska visada pakalbeti😀Patrimu ir duoda jei kas negerai,kad butu gerai...😀)

01. Feb 2010, 19:54

Na nezinau kaip kam,man tai ji nebrangi 180lt.3metam.Su variu😀

01. Feb 2010, 19:40

man vien pas gyn ejimas stresa varo😃kokia pirkai?brangia?

01. Feb 2010, 19:39

O stresuoju,siandien nuvykau nusipirkau spirale,rytoj 10 val vyksiu pas ginika😀

01. Feb 2010, 19:34

nei kiek😃gali net nesukti galvos

01. Feb 2010, 19:32

Vat nezinau,suzinosiu rytoj ir pasakysiu,skauda ar ne😀

01. Feb 2010, 11:10

o jos idejimas skausmingas?

31. Jan 2010, 22:37

Westa,del menesiu nestresuoju,jos laiku...Ir dar niekad nebuvo taip,kad prasidetu nakty,tfu tfu😀

30. Jan 2010, 23:10

na ir as pastoju irgi lengvaj... bet va budama su spirale per tris metus niekada net nieko panasaus nebuvo... net menesines niekada nei diena neveluodavo...😀

1 2 3 4 5