2011m. vasarą gimę vaikučiai :)

27. Jun, 01:35

Sveiki. Sugalvojau sukurti temą, kuri suvienytų visas mamytes susilaukusias savųjų stebukliukų šią vasarą.. :) Būtų labai smagu susipažinti ir bendrauti, dalintis savo vaikučių auginimo džiaugsmais ir rūpesčiais. Labai laukiu visų! :)

11. Apr 2013, 08:39

laba ryta! Matui vis blogiau blogiau blogiau 😥 laukiu nesulaukiu kada pas gyd reiks

11. Apr 2013, 08:12

oi, koki bajeri siryt Gabyte suskele, as vakar papirkau maximoj rozines sportines kelnes, uzsidejau snd, o ji klausia:"mama, kdl uzsidejai mano rozini chalata?" mat jos chalatas tokios pat spalvos, kai paaiskinau, kad cia kelnes, tuomet pasake, kad prie mano kelniu nedera juodos kojines ir mano majke, reikia pakeist, isiavziduojat?😃

11. Apr 2013, 08:11

labas rytas😀 vaje, atrodo ir ne taip anxti jus palikau, bet jus vis tiek sugebejot tiek prirasyt😀 as tai tfu tfu tfu nepraradau nei vieno is teveliu, bet per visa gyvenima negaliu atleist sau uz tai, kad dar paauglysteje manes mama paklause, ar ledziu jiems su tevu issiskirt, ir pasakiau, kad nea, tai mama kazkodel paklause manes ir neissiskyre...siaip buvo lb daug barniu, pykciu ir daug visokiu nesamoniu, tik faktas tas, kad as net ir budama kokiu 22-23 negalejau isivaizduot savo mamos su kt vyru...mat buvo tokia situacija, kai isvariau vasarai i JAV, ten beprotiskai isimylejau, vos neistekejau, bet kazkaip stebuklingu budu nuvariau i UK, kur gyveno mano tuometinis vaikinukas is LT, ten praleidau daugiau nei metai, o kai grizau i LT, mano mama bendravo su vienu is musu kaimynu, man tai ziauriai nepatiko😛😃 ir siaip galiu pasakyt, kad as turejau toki gyvenimiska plana, kad pirmo vaiko sulauxiu ne anxciau kaip 30metu, ir viskas taip ir pavyko😀 as, kaip ir Giedrute, kazkaip lb ilgai negalvojau nei apie vaikus, nei apie santuoka, man tiesiog buvo gera gyvent taip, kaip yra....o ir siaip mano ex ziauriai mane iskankino emociskai, kai susipazinom su vyru, tai net atsipuciau, net drauges pastebejo, kad pagaliau nurimau ir atsipalaidavau😃😃😃

11. Apr 2013, 08:10

laba ryta 😀

11. Apr 2013, 01:30

Sveikos 😀 kad ir paveluotai, bet lb nuosirdziai noriu pasidziaugt, Giedre, tavo pergale 😘 prisijungiau as pas jus anksti, bet niekaip nesuspejau su jum i diskusijas. kol perskaitau ka pripliurpet, tai vel 5 psl prirasyti ir taip visa vakara 😃 tai kai paguldziau pupse, ramiai pabaigiau skaityt ir db jau galiu parasyt 😉oi tos ligos, ligeles... sveikatos sergantiems ir stiprybes ligoniuku mamoms 😘 mano mazei pirmadieni is pat ryto uzkilo tempa, istisai sedejo man ant ranku, snaude. tik prabusdavo ir nesavu balsu i asaras... ☹ galvoju, jau cia kazkas tikrai ne taip. prisizadinau dukterecia, paprasiau, kad pabutu su ja, o pati nulekiau rengtis ir skambint i poliklinika. turejau itarima, kad ausyte skauda. pasitvirtino mano spejimas, ausis laaabai raudona, sake, tad israse antibijotiku ir ibuprofeno, kad skausma nuimtu. siandien, jau, galima sakyt, sveika mano mazoji. dar kelios dalys temp vakare buvo, bet jau linksma, padukus, kaip visada 😀 tik valgyt dar kategoriskai atsisako. galvoju, reikia nupirkt kokiu geruju bakteriju jai pagert, nes jau antras kartas kaip antibijotikus geria.
cia kuria diena kalbejot apie tai, kiek vaikai kalba, tai pvz manoji, sneka tikrai nemazai. jau bando jungt ir po du zodzius, pvz.: dede bum (reiskia dede nukrito. cia reklama tokia rodo, kur vyras nukrenta ten nuo kazkokio sporto prietaiso).
kas liecia kompus, tai as uz vyra tikrai daugiau juose nusimanau, nes jis visada mane kvieciasi, jei ka prispaudo 😃
o del tos liudnos temos, apie teveliu praradima, tai as mamos netekau 18 metu. siaip jau tikrai nemaziuke buvau, bet kazkaip tuo metu visas emocijas nustumiau i sali, nes egzaminai kaip tik buvo 12 klases, tad teko susiimt. na, nesakau, tikrai isgyvenau del to ir asaru pakalnes buvo, bet kazkaip nesugebejau su tuo tinkamai susitaikyt ir db man visa tai atsiliepia, nes jei kas tik kur, tai tuoj prisimenu tuos ivykius ir tik dar labiau save skaudinu ☹ siaip esu labai jautrus zmogus, tad man pravirkt - nulis emociju 😃
oi, net neatsimenu apie ka jus cia dar plepejot per vakara, tad nezinau jau nei ka daugiau jums papasakot 😀 saldziu sapnu visiems 😘

11. Apr 2013, 00:36

Ineta 😃

11. Apr 2013, 00:36

Giedre saldziu! o as skaitau apie horoskopus,idomu patapo 😃 kolkas neraso ne vieno gero zodzio apie suderinamuma ju 😃 raso kad stovi viens kitam skersai kelio 😃

11. Apr 2013, 00:35

labanakt Giedre

11. Apr 2013, 00:35

o taip ineta, nuo tada Edvardas lb nenoriai ja i zaidimus priima, dar per pirma vyro isvykima, jie tiek daug nesirgo, tad as vezdavausi juos visur, o si karta juk is ligu neislipom, ir viskas..... jis viska nori daryt vienas, pastoviai ja stumdo, jei ji nors artyn prieina ir pan..... kalbuosi stengiuosi kad zaistu kartu, bet lb lb sunkiai sekasi...... jauciu bus individualistas, viskas turi but tik pagal ji

11. Apr 2013, 00:34

Na merginos,saldziu sapnu!iki rytojaus! 😀

11. Apr 2013, 00:33

as kazkaip pagal horoskopa niekad ir neziurejau ar jie atitinka viens kita 😀 idomu butu paskaityt 😃

11. Apr 2013, 00:32

Maniskes tai mergele ir vezys 😀

11. Apr 2013, 00:31

aiiiiii pykciu ir pas mus yra,manau tai normalu 😃 bet daugiau zaidzia ir duksta kartu negu pesasi 😉 nors va smilte kaifuoja matau kai mato ner 😃 sedi ramiai sau kazka zaidz 😃 matyt nori ir nuo jo poilsio

11. Apr 2013, 00:30

tu manai kristutea kad butent vyro isvykimas tiek sukrete jus?iki vyro isvykimo jie zaizdavo kartu?

11. Apr 2013, 00:30

Maniskes ir dabar piesia,zaidzia kartu per dienas,nes atostogos dar Tomai.aisku ir pasipyksta,nes Guste jai kartais trukdo 😀

11. Apr 2013, 00:29

manieji tai skorpionas ir liutuke 😀

11. Apr 2013, 00:29

kol buvo ji mazesne, kaip tik zaizdavo abudu, o db...... na tikiuosi, kad viskas grys i vezes

11. Apr 2013, 00:29

mano priklauso kuom serga,jei isvirte is lapu buna,be jegu be nieko tai guli dazniau arba niurzga,ir viska ant manes varo! 😃 bet dazniausiai serga jie linksmai 😃 daro ta pati ka sveiki budami,vercia namus!!!!!!o kai dviese,tai labai labai suverc 😃

11. Apr 2013, 00:28

plius ju charakteriai, juk Edvardas skorpionas, o Karolina vezys

11. Apr 2013, 00:26

per diena n kartu rekiu an tmato kai jis ja tempiasi uz ranku zaist,o ji nenori,nu jam sunku suvokt kaip ji negali nnenoreti!!!! :// sunku man isaiskint.tad pasitelkiu balso tona 😃

11. Apr 2013, 00:26

agam..... labai konkuruoja viens su kitu..... ir siaip ........ buna kad kartais bando zaist kartu, bet greit viskas baigiasi, man dar nespejus pasidziaugt ju bendravimu...... didele itaka padare vyro vazinejimas....ir visgi metu skirtumas, nes Edvardas kai zaidzia, Karolina jam trukdo, griauna ir pan..... na zodziu..... o dar kai ligos pastoviai kamuoja tai dar ir be nuotaikos jie buna

11. Apr 2013, 00:24

o db da rkai esu mama,isvis viska suprantu....visko dar labiau imu gailetis...

11. Apr 2013, 00:24

Giedre man kaip ir tau......tik po to supratau kas nutiko !!!

11. Apr 2013, 00:23

Kristutea gal viskas pasikeis veliau?kai Karolina paaugs???jam db su ja gal nuobodu.....ji nesneka,ji daug ko nedaro,ir dar jai daug kas negalima.i seip ji nemoka gi zaist su edvardo lektuvais masinom,taip kaip jis ,gal delto sunkiau,mano Matas toks labiau prisitaikantis.....aisku megsta irgi vienas pazaist.bet jei jau namie abudu tai abudu ir zaidz.visu rir viska kartu daro,pvz matas eina piesti tai ir smilte saukiasi kartu,sako einam "mite" piest 😃 arba kai nori matas padukti irgi kvieciasi smilte,kartais net pyksta jei ta nenori 😃 ir skundziasi kad sese db to ir ano nenori su juo,vis bandau jam aiskinti kad sese kitas zmogutis ir ji turi savus norus.....bet ne jis vistiek savo 😃

11. Apr 2013, 00:21

Kristute,rimtai.nesutaria?

11. Apr 2013, 00:20

Na as tetes netekau 10,tai gal kaip ir tau buvo.gal sakau koks lengvas sokas,nes po to tik emiau suvokt,kad netekau jo.

11. Apr 2013, 00:20

smagu merginos kad jusu vaikai taip gerai sutaria.... gaila maniskiai, db viens kitam labai priesiski☹

11. Apr 2013, 00:19

Giedre va va tos akimirkos nerealios kai taip sneka! 😀 Matas daznai irgi smiltei sako kokia tu "gazuoleeeeee sese" 😃

11. Apr 2013, 00:18

As ir negaliu jomis atsitdziaugt.Toma,pastoviai man sako:mama,kokia tu sese grazia isgimdei 😃buciuoja ja pastoviai,apsikabina.grazu ziuret 😀

11. Apr 2013, 00:18

Kristutea kantrybes ne tik ta truksta 😉 man jos ypac reik 😃 neturiu ne laso atrodo 😃

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 1064