2011m. vasarą gimę vaikučiai :)

27. Jun, 01:35

Sveiki. Sugalvojau sukurti temą, kuri suvienytų visas mamytes susilaukusias savųjų stebukliukų šią vasarą.. :) Būtų labai smagu susipažinti ir bendrauti, dalintis savo vaikučių auginimo džiaugsmais ir rūpesčiais. Labai laukiu visų! :)

23. Apr 2013, 12:04

sveikos 😉uzjauciu Viktorija ☹

23. Apr 2013, 11:31

sveikos😀 Giedrut, na mums tai ziauriai abidnai del tos keliones, nes per 4 metus gyvenimo kartu pirma k susiplanavom tokia poilsine kelione visai seimynai...ir se tau☹ na, bet yra kaip yra, svarbiausia, kad vaikuciai jau gyvesni, sveikstam, kt sav tikr turetume jau pasveikt, as tai irgi antibus geriu, nes vakar man itare sinusita😛 sake, tikr kad nedasigydziau is praeito karto ir va tau dovanele, na dar snd pasiskambinsiu pasitikrint, siaip sake, kad antibus pradet gert, jei tik diagnoze pasitvirtins, bet as jau nebeturiu jegu sirgt po 2-3sav, tai griebiausi antibu😉

23. Apr 2013, 10:23

laba ryta😀 na va sveikit ligoniukai, tikrai lb gaila kad jums nepavyko isvykti atostogu..... kaip siandien jauciates?

22. Apr 2013, 11:03

sveikos 😉oi Viktorija,kaip gaila ☹na bet bus dar tu kelioniu,tik gaila pinigeliau jums nuplauks ☹sveikit,stiprekit 😉

22. Apr 2013, 11:01

labas rytas....niu ka stebuklas neivyko😃 jungiuos ir as prie serganciuju😃 😃 😃 Karolis sianakt ziauriai prastai miegojo, nes vos pro nosi prakvepavo, tik spedavau keltis ir valyti nosyte, kad nors kiek palengvetu😉 Gabyte tai jau lyg ir pagyvrjo...tfu tfu tfu....ir siaip vaikuciams jau zymiai geriau, snd pirma k po ilgos pertraukos jie jau abu zaidzia, piesiam ir visa kt😉 bent tiek gerai😀 vyras ir toliau koseja, tai isvare pas gyd, ziuresim ka sakys....jeigu as dar spesiu, tai irgi dar snd nulexiu, nes jauciuos niekaip😛 akis ziauriai skauda, galva irgi plysta, tai silta, tai salta, bet tempos nera, nosis uzgulta, gerkle persti, zodziu visa puokste...stai tau ir pavasaris😃 niu ka atia atia Sardinijai, gydysimes Lietuvoje😃 na, bet galejo but ir blogiau, juk galejom apsirgt isi Sardinijoj, tuomet butu katastrofa😃

21. Apr 2013, 10:22

sveikutes 😉Viktorija,na tikiuosi,kad tas stebuklas jums tikrai ivyks!

20. Apr 2013, 20:14

Sveikutes, oi Zaliaake laikykites, sveikatytes jums! As taip pat nekaip jauciuosi, lyg liga kabinasi, bet lb tikiuosi neisisirgti...

20. Apr 2013, 19:27

sveikos, jau visai nebeturiu nei laiko, nei noro pasijungt☹ vakar po pietu miegelio Gabytei tempa uzkilo, tai visai pasimeciau☹ pasiskambinau gyd, tai sake, butinai atvaryt snd pas budinti, bet ta nieko nerado, tik gerkle paraudus...bet siaip siryt mano zuikiai visiskai i save nepanasus, atsikele abu lyg kokios liepsneles, vos gali prisiliest, taip dege abu☹ numusem tempas, tada biski palaukem ir nuvarem su Gabyte pas gyd.....snd ir as jau keistai jauciuos, tai silta, tai salta, vos istveriau vizita pas gyd, grizau ir iskart i lova😉 o siaip naujienos nekokios, as jums sakiau, nenorejau per daug viesintis, bet mes dar kova susigundem su vyru nusipirkt kelione i Sardinija, uzsisakem avia bilietus visai seimai ir viesbuti, nieko keist negalima, bet tuomet galvojom, kad jau bus vidurpavasaris ir tikrai nieko nenutix....keliaut turejom nuo ateinancio antr iki kt antr, bet jau db mastom su vyru, kad tikr nebeskrisim, per daug rizikinga....laukiam stebuklo😃

20. Apr 2013, 10:12

sveikos,zaliaake laikykites,kaip snd jauciates????????

19. Apr 2013, 09:22

vajei☹ na ir kas gi cia jums db...... niekaip ligeles nepabega nuo jusu☹ sveikit, gaila kad kartais antibiotiku isvengt nepavyksta...

19. Apr 2013, 09:11

labas rytas....tik nlb jis labas pas mus, vyras ir toliau koseja, tiesiog loja kaip kox suo☹ o Karoliui uzkilo tempa, tai gyd sake, jeigu jau uzkils, duot antibu, tai sus ksuadancia sirdim daviau☹

19. Apr 2013, 09:06

labas rytas😀

18. Apr 2013, 08:51

na va kaip saunu, kad ligeles traukiasi😀

18. Apr 2013, 08:24

kristutea parasiau tau i A-Z😀

18. Apr 2013, 08:20

labas rytas😀 niu ka, atrodo, mano vyras jau pamazu sveiksta, snd bent jau nebe taip dega ir nuo lovos jau buvo siek tiek pakiles, tai man smagiau😀 sake, kad vakar ir snd pacios karsciausios dienikes per sav, reikes naudotis proga😀

18. Apr 2013, 08:20

labas rytas😉

17. Apr 2013, 20:54

Vika na svarbu mums tik neprasilenkti😃

17. Apr 2013, 12:00

sveikos pupytes :>) na pagaliau ir as rysyje jau,atsivezem kompa irgi 😀 na vika tavo vaiaki tai saunus labai grazus kadrai 😉o kas pas mane cia nutiko siom dienom-sekmadieni iv yko pats tragiskiausias ivykis mano gyvenima-kaip spejam austeja i siuksiu deze ismete mano telefona arba namie kzkur nukiso ir nerandam viska apvertem namuose ir ne laso to telefono,gal butume rade bet kad garsas buvo isjungtas ☹ tai snd tetis tele 2 akcija pasinaudojo senjorams paime man laikinai nauja telefona o as savo numeri is naujo issiemiau tai nors tiek gerai,nereiks niekam nauo telefono siuntinet ir rasyti cia as 😃

17. Apr 2013, 10:53

labas 😉Viktorija,tikrai labai grazios nuotraukytes.tokie kadrai pagauti,kad smagu ziureti 😀kaip siaip laikaisi?

17. Apr 2013, 10:38

ATSINAUJINOME! www.vietaskelbimams.lt talpink nerybota skaiciu skelbimu nemokamai!

17. Apr 2013, 09:16

labas rytas😀 Agnyte, smagu girdet😉 kristutea jeigu ikalbesiu vyra vienam reikaliukui, tai gal ir pavyx...netgi greiciau negu manai😉

16. Apr 2013, 22:48

Vika foto super😀 o ta kur tu su Gabyte tai mielumo neispasakyto😀 ir siaip tikrai matosi, kad pas jus tikros sventes vyksta😀 tikiuos pavyks kada jus aplankyt, o gal ir fotosesija apturet😉

16. Apr 2013, 21:19

😀

16. Apr 2013, 21:19

na, ir galiausiai kirminuka gaminom😀

16. Apr 2013, 21:18

😀

16. Apr 2013, 21:18

puciam zvakutes, cia buvo pagal vaiku pageidavima😀

16. Apr 2013, 21:18

mamytes Velykine baba😀

16. Apr 2013, 21:17

Karoliukas kiausinukus dauze😃

16. Apr 2013, 21:17

man sita foto nereali, tox fainas momentas pagautas😀

16. Apr 2013, 21:16

o cia sijona fotkinom😃

1 2 3 4 5 ... 1064