2011 vasario mėn. mamos

05. Sep, 01:16

Sweikos,gal yra jau busimu mamyciu kurios turi gimdyti vasari?:)Butu labai smagu pabendrauti:)

12. Nov 2010, 17:08

Sveika Drugioefektas😀 malo kad prie musu prisijungei😀 kaip sekasi laukti savo mazilio ar laikas neprailgsta???😀

12. Nov 2010, 13:14

Sveikos leliuku laukiancios mamytes :-) mum gimdymo data vasario 24d :-) Cia jau antras nestumas mano, turiu suneli 6metuku:-) Butu labai malonu pabendrauti su nestukem :-)

09. Nov 2010, 19:30

man irgi taip budavo kad diena ne krust o nakti selioja😀 bet dabar selioja ir diena😀 o gal zinai kas bus???😀

09. Nov 2010, 14:07

mum 24 savaites .Padykes musu mazykis 😀Naktim reikia nemiegoti norint pajusti kaip jis spiria :d

07. Nov 2010, 14:22

gal tu ir teisi Gerdusiux,kai man pirmas nestumas ir nelabai turiu su kuom pasitart tai taip del visko ir bijau. O kiek tau jau savaiteliu???😀

06. Nov 2010, 15:21

oi sweikutes,del spardimosi apacioje,man beveik visalaika jis spardosi apacioje 😀 vaikelis persisuks tada labiau jausis virsuje 😀Nesijaudinkite 😀 Nors mano jau dabar speju vartaliojasi,nes jau jauciu kitose vietose taip pat 😃

06. Nov 2010, 12:59

sveikutes

06. Nov 2010, 09:28

mane tai labai pikdo kai as pas savo gydytoja ko nors paklausiu o ji man atsako tai ka tu nezinai kaip turi but?? kokia tu mama busi.O is kur as galiu zinot jeigu man tai pirmas nestumas

06. Nov 2010, 09:17

O blyn! man kartais atrodo,jog joms paciuozia stogas! tikriausiai persidirba arba pacios tampa ligoniais,aisku cia negalima tyciotis,bet jos lyg niekada nebutu buvusios musu padety,atseit😉)

06. Nov 2010, 08:39

Aisku noriu😀 mano skype bus darius2425,nu cia ne mano cia vyro bet as juo irgi nauduojuosi😀 man mano gydytoja si menesi irgi nervus pagadino pas juos kazkas buvo su iranga ne taip ir kraujas parode kad man kazkoks uzdegimas tai kai pradejo moralus skaitit kad ir vaikas uzdus ir neisnesiosiu ir ka as sau galvoju,grizau namo taip blioviau nepatikesi,o paskui padare pakartotinius tyrimus ir viskas buvo gerai tai net neatsiprase

05. Nov 2010, 14:07

Mano skype neringaguzeliene

05. Nov 2010, 14:06

Man ir taip pat buna,kartais atrodo jau ruosiasi i laisve ten apacioje spiria! Rimtai😉 Sakai neimti i galva..bandysiu,bet veikia,patikek.LAFE,gal skype nori reta karta pabendrauti?

05. Nov 2010, 13:50

Neriux,neimk i galva tu jos priekaistu,svarbiausia kad gerai jautesi ir pati sau patinki😀 Svarbiausia kad tau ir lialiui viskas gerai. dar norejau paklaust pradejau zemai jaust savo lialiu,juda kazkaip zemai ar tai normalu???

05. Nov 2010, 09:28

Na va,panikes,gryzau! Zodziu susinervinau!gydytoja mete priekaista,jog per daug kg.augu kas menesi.Db.per 1men.ir beveik 2savaites priaugau beveik 4kg.as pati to nejauciu,graziai atrodau.Tiesa sake,kad vandenu daug,juk jie manau ir sveria.Blyn,sakau,gal visai nieko i burna nebekisti!😉) o dar geresne naujiena pasake,jog lyg ir berniukas,bet ne100%.O praeita kart sake lyg mergyte.Aisku man nera jokio skirtumo,scarbiausia,kad viskas butu gerai!😉)

05. Nov 2010, 08:53

Mes lapkricio16 irgi eisim i echo,vyras irgi pirma karta pamatys suneli😀 Labai jis jau laukia to apsilankimo😀

05. Nov 2010, 08:53

Mes lapkricio16 irgi eisim i echo,vyras irgi pirma karta pamatys suneli😀 Labai jis jau laukia to apsilankimo😀

04. Nov 2010, 16:47

mums numatyta data vasario 13d😀ir man kartais naktim sunku miegoti,vis nugara jauciu...bet nera ko stebetis,juk nebus,kad visus 9men nieko nejausim😀mes pirmadieni eisim pas gydytoja,darys echo😀vyrui bus pirmas susitikimas su mazyte,nes pries tai kiek dare echo jis buvo isvykes.labai laukiam susitikimo😀*

04. Nov 2010, 15:21

Neriux smagu kad tu rytoi keliausi pas gydytoja,as pas gydytoja eisiu tik lapkricio 16. Pastebejau kad jau trecia nakti negaliu gerai issimiegot☹ labai skauda nugara ir klubai☹ Urguciuk o tu irgi vasario pradzioi turi gimdyt???😀

04. Nov 2010, 14:28

Mes is nedidelio miesto miestelio Kelmes😉) as is po pirmo numeciau su kaupu ir pati nejauciau kaip;D netgi 15kg

04. Nov 2010, 13:52

visiskai neriboju,valgau ka noriu ir kiek noriu😀gerai, bus lengviau po gimdymo sisigrazinti formas😀mes is Panevezio,is kur jus?😀

04. Nov 2010, 11:34

URGUCIUK,visai nedaug priaugai.Gal renkiesi maista ar neriboji? Beje,is kur tu?

04. Nov 2010, 11:31

LAFE,man su judesiais gerai1duodasi kaip reikalas.Aisku buna diena ramesnis,nakti atgija😉) tai vat ryt pas gydytoja.8 ryto turiu buti,jei turesiu kokiu naujienu pranesiu;D

04. Nov 2010, 08:41

Sveikutes,neriux lb smagu,kad musu gretos dideja😀ir visos beveik vienu laiku😀mes priaugom 5kg,su strijom dar nera problemu,bet jau naudoju kremuka,profilaktiskai😀geros dienos visoms😀

03. Nov 2010, 17:48

visados antro lialiaus pilvukas buna didesnis😀 o as seip noreciau dvinuku😀 Neriux o kaip tau su judesiukais,nes mano sunelis cia buvo sugalvojes diena ne krust o nakti seliot,o as jo selioniu per miegus nejauciau buvau issigandus kad kas negerai kol vyras nepasake kad jis nakti juda😀

03. Nov 2010, 16:31

LAFE,man striju is po pirmo leliaus buvo,tai tos pacios ir db.liko ant pilvuko,bet neryskios.O visur kitur svaru,kolkas😉 man kas keisciausia,jog pilviukas jau toks,kaip buvo pirmo leliaus 9men.Sakau,butu prikolas,pasakys,jog 2nukai tupi!!!

03. Nov 2010, 16:27

db.supratau gerdusiuk😉) na,tikiuos,bendrausime iki to musu lemtingo vasario;D

03. Nov 2010, 14:03

neriux , yra numatytos bet 2vi skirtingos datos,todel ir nezinau,itariu vasario vidury arba gale 😀 Mano terminai vasario19 ir kovo6.tai va,norteciau ir as ant savo gimtadienio dovaneles,17d 😀kaip jauciates visos?mes priaugome jau apie🤓9kg

03. Nov 2010, 13:32

Neriux as irgi priaugau 8kg,bet nezinau kur jie yra nes pilvukas nedidelis,kadangi man tai pirmas nestumas ir uzpakaliukas visai nestoras😀 Mes irgi su vyru norim poros kad butu sunelis ir dukryte😀 o tau striju atsirado??? nes man ant krutu atsirado☹desine krutis baisiai atrodo,nors vyras ramina kad nieko baisaus man vistiek negrazu☹

03. Nov 2010, 11:06

gerdusiuk,sakai turesite suneli tik neaisku kada..kaip tai gali buti? nera numatytos gimdymo datos?

03. Nov 2010, 11:04

rici,labuka!nepergyvenk del lelytes ir savo pilviuko o del aliejaus,nebenaudok,matai,kad tau netinka.As 1o leliaus kai laukiausi man tik pasimate pilviukas 7 men,juk visvien lankaisi pas kokia gydytoja,tad nepegyvenk!

1 ... 15 16 17 18 19 20 21