2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

28. Dec 2011, 10:44

sweika,ogogo na tavo vyras,bus vyras kaip pipiras,mes dar dantuku neturim bet tikimes greitu metu islys,o tavo dovanos tai fantastiskos 😀

27. Dec 2011, 22:49

Sveikutes, ir as va atsiradau 😀 na ir kas pas mus cia naujo hm... aha pradesiu pirmiausiai nuo naujienu,taigi Benas turi jau du dantukus 😀 kolios dienos likus iki 6men nutraukiau visiskai misinuka,duodu dabar toki grudu piena,mama sake jai labai panasu i klijuka kur mums virdavo 😀o nutraukiau delto kad sveria labai daug (cia as pati taip nusprendziau 😃) tad su tuo pienu per tris savaites priaugo apie 300g,o su misinuku butu jau virs kilogramo.sedi vienas jau labai gerai,jau stotis bando bet neiseina dar,nors vezime sededamas sugebejo isikibes uz tases rankenos atsistoti 😀 oi Benas pasiutes,rankinukas yra,pagaliau ismiega visa nakti,beja nieko papildomo nevalgo tik ta piena geria,ai vaisiu tyrele tik valgo.tad tokios naujienos pas mane 😀 grizau atgal i Svedija gruodzio 23d ir ausku jau lauke manes kaledines dovaneles nuo vyro,tad pirma grizau is karto tai 2kg sokolado 😃 o antra buvo mazute kelione i kita Svedijos miesta i muzieju toki kur akvariumai nezmonisko dydzio ir padarytos dziungles su gyvunais mazais pauksciais,bezdzionem,vezliais...jie skraidzioja ir benzdziones karstosi nuo medzio ant medzio visrs galvu,super buvo,ir aisku nakvyne prabangiam viezbuti 60kvadratu kambaryje,aisku kelione buvo skirta visai seimai.ot prisigyriau 😃

23. Dec 2011, 11:41

😀viskas mums tvarkoj tyrimas geras😀super😀

19. Dec 2011, 12:58

Labas. Ui, dziuljeta, įsivaizduoju kaip sunku tau buvo. Baisu kaip tokius mažiukus užpuola tokios bėdelės. Esat šaunuoliai, kad nepasidavėt. Linkime sveikatytės 😀

10. Dec 2011, 14:38

swarbiausia kad pasweiktu ir augtumes sweiki 😀viskas bus tvarkoj 😀

10. Dec 2011, 10:03

isivaizduoju svistulka..man kai pasake kad vistik operuot reikia tai akyse tik zalia pasidare gyd net galvojo kad alpstu apkabino kad negriuciau..ech nieko issikapstysim😀

09. Dec 2011, 10:40

o jetus,net pilve viskas apsiverte kai perskaiciau,isivaizduoju ka teko tau iskest,bet viskas tikimes bus gerai 😀

07. Dec 2011, 16:14

dabar jau gerai😀sunkiausia buvo vakaras po operacijos ir kita diena,nes buvo dinges pienukas,o mazoji neima buteliuko,tad pragulejom visa diena..pienelio dasisaukem,pradejo net vartytis ant pilvuko ir atgal😀 tiesa naktim pavirkauja,nes ligoninej su savo procedurom ja isgasdino..

07. Dec 2011, 15:58

uzjauciu,tiek daug jau iskentejot.o kaip mazyte jauciasi?

07. Dec 2011, 15:56

aha dingau,bendrauju dar kitam forume tai net geda pamirsdavau uzeit,laikomes neblogai apturejom galvytes operacija,ryt vaziuosim siulu traukt.ir ats suzinot,,tikiuos kad nebuvo ten piktybinis,pamenat rasiau kad aptikau guzeli,kad siunte i kauna,,tai va pasalino ta guzeli,,jis ir kaula gadint buvo pradejes,,,

07. Dec 2011, 15:46

sveika 😉buvai dingusi.kaip tavo leliukui su sveikatyte?

07. Dec 2011, 15:38

sveikos mamos ar dar pamenat mane?

29. Nov 2011, 15:59

sweikos mamos,ogo egle kos vaikis pas tau,tai tikrai vaikstyne tinkama,na mum atidave irgi bet dar tikrai i ja jos nekisiu,o jei poto bus reikalas tada 😀 nebereikalo tau sunku nesioti ji 😀

29. Nov 2011, 13:31

Ohom tai dideli jūs jau 😀

28. Nov 2011, 20:05

Sveikos,na o as tik uz vaikstyne esu,vyresnelis joje uzaugo,super dalykas,va ir Benas jau sukiojasi joje 😀 patinka jam ten,atsistoja ir stovi ant savo koju 😃 beja mes siandien buvom pas daktare,gavom du skiepus i abi kojytes,na ir aisku pasvere ir pamatavo.tad sveria 10.225g ugis 75cm 😀 gruodzio 1d 6men mums (priminiau kas neatsimena) 😉

28. Nov 2011, 14:43

Aš irgi asmeniškai prieš jas. Dar kai mes turėjom bėdų su klubiukais...

28. Nov 2011, 13:05

rinkitateka,mes asmeniskai nenaudojam ir nenaudosim.as su pirmaja dukryte pasimokiau,nes po vaikstynes teko lankytis pas masaziste.

28. Nov 2011, 12:43

Naudojat vaikštynes?

25. Nov 2011, 12:18

jo mano vyras ne kaip pipiras 😃 va pirmadieni pagaliau suzinosiu kiek sveria jisai nes keli metrai iki sunaus darzelio tai sita maziu kol panesiau tai visa slapia buvau ir ranku nejauciu,o va dabar raumenys net juda,atsigaudineja po tokio svorio 😃oi jis kiekviena diena vis naujo man ka primasto,taip greitai pradejo vartytis kad spek ziureti,pilvas nugara pilvas nugara ir ziurek prie krasto jau guli.na vakar jau vaikstyne parsitempiau is rusio vyrenelio,tai oi dziaugsmo vaikui,net ir su vaikstyne jau atbulas eina 😃 o sianakt sapnavau kad maniskis 6men pats vaikscioti pradejo 😃 na bet mano sapnai atvirksciai pildosi 😃

25. Nov 2011, 12:10

sweikutes,ale kumutes ir pirpliurpet,vakar nebuvau cia,nes austeja dziaso nakti dave gero tai neturejau jegu prie kompo sedet 😀na ir staigmenos,bet manau kad dar sauniau bus kai tai yvyks 😀 ale jau vyras koks,o mano austyte i smulkuma eina kaip ir sese 😃

25. Nov 2011, 11:38

Eik tu sau, Egle, šakės vaikinas pavaro 😀

24. Nov 2011, 15:15

buciau neatejus tai turbut butu dar toliau nukeliaves 😃 nu tikekimes negaus sirdies smugio 😃 na va ka tik baigiau sneketi per telefona su mama,tai sako oi kaip noreciau jau pamatyti maziuka,net nesitiki sako kad jau tiek daug visko moka 😀 o vyresnelis tai irgi laukia kada gris i lt tai pasiims dieduka uz rankos ir vesim pirkti sake dviracio 😃

24. Nov 2011, 14:34

taip mes savo mamoms ir soka galim ivaryt 😉tikrai Egle,tavo vaikas super 😀

24. Nov 2011, 14:09

ogo, Egle, na bet pas tave tai pagerintas vaikas😉

24. Nov 2011, 14:08

oi, mergaites, gerus jus cia siurprizus ruosiat mamytems....tai man primine viena nutikima, kai dar buvau neistekejus ir neturejau vaikuciu, bet gyvenau ir dirbau Londone, didziaja meile ten turejau😀 tei va atejo ten tox laikas, kai baisiai uzsimaniau atgal i lt, taciau draugas norejo vis dar likt londone, o as pajutau, kad issiseme man asmeniskai ten viskas, norejau grizt ir pabaigt moxlus, buvau isvarius po 3kurso😉 taigi, svarsciau svarsciau ir nusprendziau, kad nebegrisiu, nors mamai pasakiau, kad atvarysiu....na, ir skambinu mamytei ir sakau "taip ir taip, zodziu nebegrisiu".....stojo tokia mirtina tyla, pasigirdo lyg ir verkslenimas, o paskiau "gerai, supratau, ate"....supratau, kad mamai db ne pyragai, bet nieko negalejau padaryt ir ka manot? ogi ta pati vakara vienas mano vaikinuko draugas kazkaip itikino mane, jog reikia varyt ir pabaigt moxlus, tai yra svarbiausia😀 na, mamai nebeskambinau, o tiesiog kt ryta isskridau i lt, atskridau i oro uosta, o grizt juk negaliu, reikia kad kazkas paimtu, skambinu mamai ir sakau "as jau vln", oi girdetumet jus tuomet mano mamyte, ji taip riebiai nusikeike, o paskiau taip piktai "baik tu tuos savo bajerius, vakar sakei negriztu, snd jau vln", vos ragelio nepadejo😃 😃 😃

24. Nov 2011, 14:04

nuejau padaryti misinuko ir palikau Bena gulinti ant lavinamojo kilimelio i jis sugalvojojo pasivaikscioti.... 😃

24. Nov 2011, 14:01

as tai savo mama apgavau,kai cia norejau prisiviliot,kad atvaziuotu.is pradziu paklausiau ar noretum cia atskrist,oi sako vaikeliuk bijau ir t.t.tada su vyru pasitarem ,kad sakom ,kad jau bilietus nupirkom.po kokios valandos as jai paskambinu ir sakau:mama,tu nori,ar nenori,bet bilietai jau nupirkti.mama i asaras puole,bet nuraminau ir kita diena jau klause ko reik atvest lauktuviu.beje,labai cia jai patiko 😉

24. Nov 2011, 13:32

oi mano mamai tai nepatinka tokie dalykai,sokas jai buna,svarbiausiai man patinka 😃

24. Nov 2011, 13:24

gerai tu cia sugalvojai 😀

24. Nov 2011, 13:21

oi as megstu tokius siurprizus rengti 😃 na zinai manau Giedre kai vaziuoji ant svenciu tai manau reikia pasakyti kad grizti,bet jei siaip kaip as vaziuoju tai galima ir siurpriza surengti 😃 zino tik mamos sesuo(nes jinai parves mus is oro uosto) ir mamos mama mano mociute kuri padarys alkaniems keliautojams valgyti,na ir zino dar mano drauge kuri gyvena apacioj mano tevu,pas ja lagaminus pasidesiu 😀

1 2 3 4 ... 29