2010m. gimę lapkritinukės ir lapkritinukai :)

17. Nov, 06:33

sveikutes, na kadangi mums su Gabriele buvau buvo suteikta garbe atidaryti naują temelę, tai va taip ir darau :) labai tikiuosi, kad cia priosijungs ir tos, kurios turejo susilaukti savo angeliuku lapkriti, bet del vienu ar kitu priezasciu, tai padare anksciau ar padarys veliau :)

20. Nov 2010, 10:27

gime 3200,ligoninej numete 200,o vakar su tusciu pampersu svere 3400

20. Nov 2010, 10:23

Na per 3 sav. gal ir mazoka 100 gr., bet galima daryt prielaida, kad gimes jis nuemte maziausiai kokius
300gr, tai bendroj sumoj priaugo vaikutis kokius 400-500 gr. Vadinas ner taip blogai. Dar turit beveik 2 sav., per jas gali priaugti 500 gr 😉

20. Nov 2010, 10:22

Murkita- pienuko turi tiek, kiek reikia vaikuciui, o jei dar pasilenkus jis lasa, tai patikek, jo yra PAKANKAMAI. Eksperimenta padaryt gali ri su rankom nusitraukus, tik tiek, akd krutinej pienuko yra gerokai daugiau, nei eina sitraukt, nes vaikuciui zindandt jis vis gaminasi, na kaip saltinio versme gaunasi- kiek benusemtum, jis atsinaujina 😀

20. Nov 2010, 10:21

3sav ir 2dienos.

20. Nov 2010, 10:20

vitamina jau ikaliau =) suvalgysiu ir as sian ka mesisko.vat butent absurdas kai turiu pieno maitint galiu o turiu vaikui kist misinuka.taip pikta buvo,jau maniau pirkt pientrauki kad paziuret kiek pieno as turiu.

20. Nov 2010, 10:18

O tu nusiramink. Pradek nuo siandien valgyt po truputi ir ziurek, kaip seksis. O ir juk gimes leliukas svorio kazkiek numeta, ji turi priaugti ri dar papildomai. Kiek jums dabar laiko?

20. Nov 2010, 10:16

Tai va, Murkita, susiimk. Vaikuciui reikia sveikso mamytes ir mamytes pienukas visu geriausias vaikuciui 😀 Ypac kaiarteja ziema, virusai, bacilos visokios. Vaistukai virusu nesunaikina, o mamytes pienas taip. Privalumas didziulis. Eik dabar pat isgerk vitamina😉 As jau pradejau valgyt mesa, zuvi, virta garuose, arba kepta orkaiteje. Pabandyk, manau nebus blogai tavo mazylio pilvukui 😀

20. Nov 2010, 10:15

sake 1dieni paskambint ir pranest kaip su maitinimu sekasi.streso labiausiai ir bijau kad isvis pienas nedingtu nuo jo.

20. Nov 2010, 10:13

na rimto maisto mums tarkim ir negalima =D pati jauciuos issekus,nakti keliuos maitint tai atsistoju o akyse viskas juoda arba balta,galva sukasi,buna lygsvaros neislaikau,vyras jau pakraupes.

20. Nov 2010, 10:11

Murktia- tai vadinas pienuko pas tave tikrai pakanamai, kudkis turi per para minimum 6 k. pasisiot. Dabar belieka tik praturtinti pienuka mikroelementais 😉 Nestresuok, esi nusiteikusi maitinti pati, tai ir nekisk vaikui tos sintetikos 😀 KAda dabar eisit pas gydytoja?

20. Nov 2010, 10:10

juk daugumso is musu mityba dabar visiskai nesubalansuota 😀 VA as dabar 3 bandeles jau sukirtau su kava 😃 O rimto maisto nevalgau, nes praktiskai nieko negaliu 😃

20. Nov 2010, 10:09

pampersa keiciu kiekviena maitinima tai kas 3val buna pasisiojes,o kakoja 1-2kartus,bet kai jau varo tai pilna pampersa.

20. Nov 2010, 10:08

tai ir sunaudok. As nescia geriau elevit, dabar pregnance care.

20. Nov 2010, 10:07

na teks pusdieni paaukot skaitinejant ir ieskant tinkamu vitaminu.namie turiu mamavit nescia nusipirkau bet nesunaudojau.

20. Nov 2010, 10:06

Murkita- neduok tu tu misiniu. Sakau- pradek po truputi viska valgyt, gerk vitaminus, pienukas prisipildys mikroelementu. Ir viskas susitvarkys. Taip pat, ar vaikelis privalgo gali sprest pagal ismatu ir sysiuku kieki. Ar daznai tustinasi vaikelis?

20. Nov 2010, 10:04

Murkita- kadangi mano mazyli nuo daug ko bere pacioj pradezioj, tai as gyva vien bandelem ir sriubytem liesom. Gydytoja is karto patare gerti vitaminus. Tai geriu tuos pacius, kaip ir nestumo metu. Jokubas per pirma menesi priaugo 900 gr. Siaip patarciau visoms vartot kokius nors vitaminus, nes po gimdymo labai nusilpsta organzimas, daug reikalingu medziagu nestumo metu atidavem vaikeliui, o dabar ir paciom reik stipret ir pienuka visaverti gaminti.

20. Nov 2010, 10:03

keisciausia tai kad musu akyse sunus auga,rankytes kojytes riebeja,o pasirodo nevelnio.vakar kai primaitint reikejo verkiau su buteliuku rankose,kad vaika vos ne kreida maitint turiu.

20. Nov 2010, 10:00

ne nieko negeriu,vakar is tos nevilties nubegau i vaistine arbatos nusipirkau kad pieno daugiau butu,o prasme is to kokia,isgeriau nakti pabudau visa slapia nuo pieno nuo kurio vaikas svorio nepriauga...

20. Nov 2010, 09:54

labas Murkita, na tai mano vaikas ir turetu nieko nepriaugti, nes maitinuosi labai blogai... O tu vitaminus kokius geri?

20. Nov 2010, 09:47

buvom vakar vakare poliklinikoj pasisvert,vaikas priaugo tik 100g!!! dave misinuko primaitint,pasake arba as badauju arba pieno neturiu,pienas pas mane neprasomas bega tai reiskias badauju,davem vakar misinuko suvalge 30ml,nakti miegojo puikiai,bet va siandien mano piena visa atpila o buteliuko neima.nusprendziau valgyti viska,nes kurgi pienas bus riebus ir skanus jei vien sriubom ir varskem maitinuos.

19. Nov 2010, 23:51

labanakt😀

19. Nov 2010, 23:50

na man irgi ju produkcija patinka, as ir nuo isutimu nusipirkau sebamedo,dar sampuna ir prausimosi geli. ko marija nemiegi? as tai va pamaitinu lelyte tai dar prie kompo prisedu😀

19. Nov 2010, 23:50

na labanakt merginos, eisiu liuliuko jau 😀

19. Nov 2010, 23:49

as kremuka sebamedo turiu, man jis labai patinka

19. Nov 2010, 23:44

o as tai kuna tepu sebamed pieneliu, mums jis labai geras. buvo nugaryte pleiskanojo, odele luposi, tai naudojau jonsons aliejuka bet vistiek tas pats budavo,o va sebamedu uzteko pora dienu patept.

19. Nov 2010, 23:26

avento apie 140Lt rankinis

19. Nov 2010, 23:18

rasa pienukas nromalizuosis per savaite panasiai. veliau jau taip nebus.ne sprisitaikys peino gamyba prie vaiko poreikiu😀

19. Nov 2010, 23:06

ryt varau pirkti pientrauki.. beje kiek lietuvoje jie kainuoja?

19. Nov 2010, 22:37

nzn, kiek gyd tiek nuomoniu, bet man sake tokiu atveju issitraukti iki galo su pientraukiu

19. Nov 2010, 22:22

bliamba ka daryti dega papai ☹ jau uzdejau kopusto lapa.. nemoku turbut maitinti, piena varo upeliais.. leliukas viso neisvalgo ☹