2010 rugsėjinukų mamytės

20. Sep, 12:36

sveikos visos pgaimdziusios.sveikinu sulaukus savo mazyliu,as tai pat susilaukiau sunaus rugsejo 14 diena.manau atrasim apie ka pabendraut.

30. Nov 2011, 14:35

as galvoju visiskai atsisakyt maitinimo iki nauju metu, ziuresiu kaip cia man seksis 😀

30. Nov 2011, 14:19

bet ir mums reikes neuzilgo jau baigti, nes kaip ir i darzelį planuojam eiti nuo dviejų tad...

30. Nov 2011, 14:16

nium sunkoka tada Sandrut☹

30. Nov 2011, 14:09

svajore, daug ko jis nori, bet as jau pati pavargau nuo to..esu grynai prirista..jau kur nuvaziuojam jei jam reikia plesia rubus ir iesko, nu galvoju nenoriu kad taip testusi 😀

30. Nov 2011, 14:03

Man taip apt, kaip renatukui, nebedaviau ri viskas, paspaudus lasiukas isbegdavo, o dabar jau ne to nebera.

30. Nov 2011, 14:01

Bet, Sandrut, jei tavo maziukas dar labai nori maytes pienuko, tai gal dar luktelk?😀

30. Nov 2011, 13:59

nu ziuresiu reiks ir man bandyt po biski nutraukinet ta reikala 😀

30. Nov 2011, 13:46

Labučiukas, mamuliukai ir leliukai, šaunuolės, kad bendraujat😀 mes gyvuojam neblogai, jau krūminukas vienas prasikale, tai siunkokai, pupa pikta buvo, seilytes upeliais tekejo, ir sližogytę turėjo, kai isdygo ir visos bedos dingo,m vos spejam suktis, mokyklele lankom, draugus lankom, mama su puodai snamuos kariauja tai taip laikas ir bega. Mes dar valgom MP, bet jau nebe taip godziai kaip seniau, tai paskaiciau cia jūsų pokalbiukus, gal ir mums tas laikiukas jau atprasti?... valgom vidską, ir pienuko kartais atsigeriam, bet as kai valgau sausus pusryčius kartais, tai ir pupa nori paragautil, ar saltybarscius, tai taip skaniai valgėm, o pienukas tai mūsų močiutės karvutes, kol nesilaukiau tai nei zvilgtelt negalejau, o kai su beibiu vaiksciojau pamilau, db kartais atsigeriu😀 maniske tai daug ką valgo, va pirmą kart kai mandarino daviau, tai spjove neėmė, o vakar jau suvalge noriai kelias skilteles😀

30. Nov 2011, 13:44

o tai kaip renata pas tave su pienu buvo? kaip ji sumazinai?as va snd dbr pietums pries miega daviau arbatos pieno nedaviau, bet jauciu jau kaip tempt krutine pradeda..

30. Nov 2011, 13:43

o nakti dar duodi ka nors?

30. Nov 2011, 13:26

o atsigert ka duodat, as pagaliau ismokinau is buteliuko atsigert arbatos..nakti bandziau duot bet nei is tolo greiciau jam papa ir viskas 😀

30. Nov 2011, 13:02

as kaiminio pieno pati net negaliu gert, siaip tik vakar pabandziau kosyte isvirt su pienuku tai skaniai valge, ka dar duodat vaikuciams?

30. Nov 2011, 12:14

bet i blynus ar i bulviu kose, dedu ir is parduotuves pirkto😀

30. Nov 2011, 12:12

as pirkitini piena kazkaip vengiu duoti, man jis grinai karves meslu trenkiai, kaip i kaima nuvaziuojam zinau kad mama viska svarei daro tai ir nebijau vaikui duoti, bet kad jis nelabai ji ir gere.

30. Nov 2011, 11:38

As siaip gryno neduodu, bet koses, blynus darau is pirktinio.

30. Nov 2011, 11:16

jau duodat karves piena ? virinta? ar is kokiu ukininku ar pirktini ?

30. Nov 2011, 10:30

Jokubas irgi neserga, bet zuvu tauku duodu, sutapimas, bet kai pradejau juos duoti, tuoj dantukai kaltis pradejo. Manau, kad cia kaip visada- keik gydytoju, tiek nuomoniu 😀 Kiekviena savo gydytojom gi pasitikim, tad geriausia ju ir klausyti 😀 🌷

30. Nov 2011, 09:42

As jau irgi galvojau duot karves peina, bet gydytoja sake, akd geriau misinukas, neva daugiau mineralu visokiu ir t.t.

30. Nov 2011, 08:20

labas rytas, man gydytoja patare misinuka duoti iki 2 metuku. Jokubas misinuka geria 2-3 k. kaip ir taviskis, Viktorija.

29. Nov 2011, 22:00

mamytes gal jus zinot iki kiek laiko vaika galima misinuku maitinti? mano drauges visos nebeduoda nuo metu laiko, o as vis dar duodu skaiciau kad organizmas pats atsisako misinuka pradeda atpilineti, maniskis labai norei ji gere, duodu ryta vakare ir nakti. nakti kita kart pakeiciu arbata 😀

29. Nov 2011, 17:39

ech o as neisivaizduoju kaip ta i padaryti.....

29. Nov 2011, 16:39

Renatuk- kada spejot?

29. Nov 2011, 16:24

Sveikutes, neuzdarys 😀 kol dar bent viena gyva dusele bus 😀 Man 3 sav istisai skaduejo galva, tai nelabai ir eidavaau asmeniniais tikslais prie kompo, dziaugiaus darbinius reikalus susitvarkiusi. Is jusu temeles man rodos Renata dar maitina, o is spalinukiu Ausryte.
Sandrav 😃 mes jau grieztai namei uzdarinejam WC dangcius, bet gudrocius moka jau pakelti, tai nemazai dalykeliu nutekejo i kanalizacija 😃

29. Nov 2011, 16:03

ar dar kas nors maitina ?as jau diena 1karta bemaitinu, bet va nakti, tai nz dar vis valgom kokius 3kartus..

29. Nov 2011, 16:02

Labuka fainute, mes jau irgi uzlipam ir nulipam seniausiai 😀 jau nebeimanoma...i stalcius ilipa sedi, duris atsidaro visur pats, ypac i vonia ir tada greit iskrausto spinteles, sumeta daiktus i tualeta jau nz nei kaip suvaldyt ta gudruoli 😀

29. Nov 2011, 15:40

Niu joo, tuoj uzdarys ta musu temele... Kaip laikotes? Kaip maziukai? Mano gudruolis jau moka ant lovos uzlipt ir nulipt 😀

28. Nov 2011, 20:41

kaip cia tylu😀

18. Nov 2011, 22:06

Maniskis tai tecio vaikas manes gali nebuti, mes labai pykstames, na as jo nelepinu o vyras atvirksciai, dabar toks isterikas palikes jei ko neduodi ar kas netaip krenta ant zemes ir spiege, kad apibariu tai jam vienodai rodo, o Orinta tikra saunuole nedaug tokiu mamu yra kurios pasiryzta anksti pradeti dirbti, as taip pat noreciau jau i darba eiti bet nera kur vaika palikti. Aukle samdyti butu perbrangu 😀

18. Nov 2011, 09:29

Labas rytas 😀 o as pastebejau viena dalyka, kad dabar mano maziukui tecio reikia labiau negu manes... Pvz iseina tetis i darba tai verkia kaip vajee, o as iseinu jokio garso... Tai irgi taip idomiai 😀 irgi labai dziaugiasi kai gryzta, o jei dar parnesa ka nors, tai rankas iskeles begioja 😃

18. Nov 2011, 07:30

labas rytas, pradzioj buvo labai sunku, nes kai pradejau stresuoti del isejimo, dingo pienas, nors man butu kuo puikiausiai pavyke suderinti maitinimus su darbu. Tada jauciau toki didziuli psichologini diskomforta, guode tai, kad palieku gerose rankose, pamates aukle man dabar mojuoja rakyte ir sako ate, nes zino, kad gaus labai daug demesio is tetos, paskui is mokyklos grizta sese nuo 17 val jau pradeda laukt manes su teciu 😀 jei kartais susivelinu, tai sake pasidaro labai irzlus, tik kas sukrebzda, tuoj bega prie duru. Toks musu ritmas dabar 😀

1 2 3 4 5 6 7 ... 364