2010 rugsėjinukų mamytės

20. Sep, 12:36

sveikos visos pgaimdziusios.sveikinu sulaukus savo mazyliu,as tai pat susilaukiau sunaus rugsejo 14 diena.manau atrasim apie ka pabendraut.

08. Dec 2011, 15:42

Kokie dideli jau musu maziukai... As pagalvoju, kad ka tik buvo kaledos ir 3 men tebuvo Oskarui, o dabar jau 1 metai ir 3 men bus tuoj... Vaje vaje, laikas rupuze tikras, bega... ☹ as jau labai laukiu svenciu 😀

08. Dec 2011, 11:08

Cia sokio judesy jis 😃 lygsvara bande islaikyt 😀

08. Dec 2011, 10:33

labas rytas 😀 kokia pamaiva, na nebutu mergaite 😃 o jokubas koks rimtas 😀

08. Dec 2011, 08:46

labas rytas 😀 Godute kaip visada zavinga 😍.

07. Dec 2011, 20:24

sveikos, baisu, visur aplinkui tik kalbos apie vezi... As ir paprasiau pamotes, kad ryt paskambintu savo gydytojui, blogai su zarnynu man ☹

05. Dec 2011, 15:12

Sveikos 😉 oj nekalbekit apie tuos vezius, baisu fui fui... Ka kaledoms maziukams dovanosit? As tai galvojau, nusprendziau zaislu nepirkt, nes ir taip gausim ju, tai praktiska musu su teveliu dovana bus 😉

04. Dec 2011, 09:39

mano kaimynei tai kruties vezys buvo sako sprende kryziazodi po pazastim ranka pakiso ir uzciuope guziuka, niekur nesikreipe tik dukrai pasisake, tai dukra i uzsieni kazkur ja veze ne lietuvoj gydesi, o sveika moteris buvo, tai viena krutine nupjove dabar specialu liemenuka nesioja, dabar vezys i plaucius pereina☹

03. Dec 2011, 20:52

man tai fibreodenoma buvo isoperavo ir viskas, dbr dar maitinu tai sunku suprast ar kas yra, bet siaip kai nebemaitinsiu butinai eisiu echo pasidaryt 😀

03. Dec 2011, 14:01

sveikutes😀 man vyro sesuo sake gali buti pieno likutis susikaupes, del to tas guziukas ir atsirado mat jinai sesele buvo gal labiau nusimano, bet kaip is tikro suzinosiu kaip nueisiu pas daktare, zinokit pirma karta suzinojau kad krutine tikrinti turi ginekologe, kaip laukiausi pas tokia vista lankiausi tai jinai man nieko netikrino.

03. Dec 2011, 11:07

Labas rytas 😀 na tie guziukai, visokie baisus augliai kaip man ne vienas gyd. sake nuo nervu!!! Viktorija, nebijok, tikriausiai cista arba fibroadenoma bus, tad nieko tokio, gal paskirs vaistu, o gal operuot siulys... Ka savaitgali zadat veikt? Mes tai daug planu turim, o dar egles visur iziebia, tai reiks jei bus laiko, apsilankyt 😀

03. Dec 2011, 10:17

nezinau nuo ko 😀

02. Dec 2011, 15:41

tai jau teks, as po gimdymo labai daktaru pardejau bijoti 😀 o nuo ko tau sandra buvo atsirades guziukas? kad teko operuoti?

02. Dec 2011, 12:17

man ir taip buvo, bet viktorija, jei nenueisi gali buti dar prasciau..cia ne gazdinimas, bet tikrai susiimk ir nueik😀

02. Dec 2011, 11:54

Zinokit bijau net pas daktare eiti, gal ten nieko rimto nera taip manau, bet baimes jausma dideli turiu.

02. Dec 2011, 10:24

mano vyro brolio drauge vaziuoja i skotija, tai as tada uzsiprasau kalna rubeliu😀

01. Dec 2011, 23:45

Mamytes, gal kas perkate vaikiukams rūbeliuys is užsienio?
pasidalinkit patirtim

01. Dec 2011, 23:44

Labučiukas, nejuokaukit mamytes su taois guziukais, geriau pasitikrinkit. Žiūriu apie laukutį kalbat, mes tai irgi pora kartelių einam, apie 11 ir po piet 15-16, kai buvo silta ir su dviratuku daug aplekdavom, ir su mazosios sdviratuku, o taip tai imam veimuka, nes tingim daug vaikscioti, patinka vaziuoti😀 o ypač dabar, kai rūbeliai stori, sunkoka matyt.

01. Dec 2011, 23:04

😃 isivaizduoju ka idomu maziukui 😀 turbut kaledu vakarelis vyksta, nors ankstoka dar...

01. Dec 2011, 17:24

matyt visos ligos anksciau 😀man jau ir nuo gimdos cista isoperuota, zodziu matyt organizmas tam skirtas 😀priesais mus dbr kazkokia svente vaiku darzelyje, zmoniu belenkiek ir didziulis lauzas dega, senis saltis net maciau laksto 😃 vaikui kiek idomumo neatitraukia akiu 😀

01. Dec 2011, 17:10

Sandrav, man irgi 😉

01. Dec 2011, 16:35

man toki guziuka jau 21-u metu isoperavo is krutines...

01. Dec 2011, 16:02

Viktorija, nejuokauk su tais guziukais... As iskart privaciai nuvaryciau issitirt, dabar tokiais laikais, kai vien visokie augliai, tfu tfu tfu, bet nera cia ko laukti!!!

01. Dec 2011, 15:58

Man atsrado kazkoks guzas krutineje, pries tai buvo mazas burbuliukas o dabar jis dideja ir man ji skauda kaip paspaudziu krutine reiktu pas daktare pasirodyti, as kaip pientrauki naudojau man atrodo po to ir atsirado tas guziukas.

01. Dec 2011, 15:55

Pas mus ir kaip po karo viskas, o ypac vaiko zaislai metos visur. seip pabuna ramus kaip multikus pajungiu jam labai patinka masa ir medved rusiski multikai tai vyras prisiunte jam kol visus perziuri as per ta laika viska susitvarkau, nes vaiko kaip nebuta😀 seniau dar teletabius ziuredavo bet kazkaip atsibodo jau 😀

30. Nov 2011, 18:44

Na va, dabar darbelio turejau, pasieme jogurta is saldytuvo, tai per visus namus pranese, ir aisku visur po biski pripyle... Jezau, einu biski ikalt ko nors... 😃

30. Nov 2011, 18:07

jo jo fainute zinau ka tai reiskia, maniskis ir hyper aktyvus, neimanoma tiesiog...

30. Nov 2011, 18:02

Ooogo kaip temele atgijo 😃 saunu 😀 na sandrav, tikrai susitvarkys su maitinimu viskas, anksciau ar veliau, o mes i lauka irgi einam be vezimo, nebent daug kur reikia, tai tada pasiimu vezima, nes tas bega kuo toliau nuo manes... O kad namai aukstyn kojom, tai nebekalbu sia tema, nes baigiu isprotet.. Va ir siandien, tiek duodas, net pietu nemiegojo, eina kaip robotas visur viska vercia, siaubas, jau galvoju ka i darba man reikia, nes nebegaliu taip... As ziauriai neturiu kantrybes, o mano vaikis hyperaktyvus.. ☹

30. Nov 2011, 16:20

mes ir be vezimo varinejam, nebent jau kai ilgiau tenka pabut tada pasiimam😉

30. Nov 2011, 15:37

mes mazai einamkazkaip, nors dazniausiai kokiu reikalu ispuola tai kartu visur vaziuojam tai kiek pabuna tiek..

30. Nov 2011, 15:11

Maniskis eina 2 k i lauka. Pirma karta apie 11 val, antra akrta apie 15 val. Jokubas vis dar vezime pokaiti miega, namie sunku uzmigdyti, tik kai vetra buvo, nejom.

1 2 3 4 5 6 ... 364