2010 rugsėjinukų mamytės

20. Sep, 12:36

sveikos visos pgaimdziusios.sveikinu sulaukus savo mazyliu,as tai pat susilaukiau sunaus rugsejo 14 diena.manau atrasim apie ka pabendraut.

22. Apr 2013, 11:21

Sveikos mamytės, labai senai buvau čia užklydusi, kaip jus laikotes? kaip auga atžalėlės 😀 Paskaičiau senesnį susirašinėjimą, tai pastebėjau, kad dauguma mamyčiu šeimos pagausėjimo sulaukė, tad sveikinu aukite sveiki ir dideli😉 Mūsų monstriukas auga kaip pipiras 😃 Jau gavome darželį PAGALIAU 😃 tad rudeni šoliuosim 😀 O mamyte galės gryžti į darbelį 😀 Ikelsiu nuotrauka, pasirodysim ir mes kaip atrodome 😉

25. Mar 2013, 15:02

labutis visoms ,kas dar čia užeina ;-)mano rugsėjinukas labai jau mane šokdina ,nes turim mažesnę sesę ,tai jis irgi nori kad šokčiau aplink jį ,lygiai taip pat kaip apie ją .Visom prasmėm -pamaitinčiau ,pamigdyčiau ir visose situacijose absoliučiai kas supa mūsų kasdienybę .O jūsiškai daugelis turbūt keliauja i darželius ?

27. Nov 2012, 17:05

Sveikutes😀 oi seniai lankemes, gyvuojam gerai, turim broliuką, tai mamukui tik ir sukis, bet maziukas geras, tai lieka laisvo laikelio ir sau😀

23. Nov 2012, 18:41

Sveikos,kaip senai cia buvau😀 nu kaiplaikosi rugsejinukai jusu?

29. Sep 2012, 13:11

Sveikinimai Godutei 2 gimtadienio proga 🌷 🌷 🌷 🤗. Ir visiems kitiems, kurie svente, ar dar sves savo gitmadienius 🌷

25. Sep 2012, 00:35

labutis ,štai ir sulaukėm dviejų metukų gimtadienio !!!nors lb stipriai nešventėm ,bet šiek tiek pažymėjom,tortukas ,kibinukai ,sumuštinukai ,kisieliukas ,daug balionų ir dovanų ,o ko gi daugiau reikia tokiems spirgiams ;-)Nors mūsų šventės kaltininkui linksma nebuvo ,išskyrus žvakučių pūtimą,bei fontaniuko deginimą .Parodė vyrutis savo charakterį,ko mamytė dar nebuvo mačius,auga didyn ir reiškiasi kaip tik sugalvoja jų galvelės .

19. Sep 2012, 16:19

Dar mamytes ,kaip ruošiates savo dvimečių gimtadieniui ?

17. Sep 2012, 16:12

labutis ,na mes vėl po ilgos pertraukos čia ,nežinau kaip kitoms mamoms? ,bet man trūksta laiko paroje .Diena taip greit prabėga ,kad nemoku apsakyt .Man auginti pametinukus tikras įšūkis ,o kada dar turi ir paauglį sūnų ,tai reikia suktis .Labai laukiu kol pati mažiausia pradės valgyti ,nuo bendro stalo ,bet dar reiks šiek tiek luktelt ,nes metukai tik vasarį.
Ar esat mamytės susiduria ,kad jūsų mažyliai sirgtų Tridiene karštine ?o mano mažiukai abu apsiturejo ,šią ligą .

16. Sep 2012, 20:28

sveikos, kaip gyvuojat? ko ero dauguma grizot i darbelius, tad laiko Mk ko gero nebelieka.... pasirodom 😀

10. Aug 2012, 15:12

laba diena, norejau paklausti gal kas susidurete su sia problema , laukiuosi 37 savaite ir jau menesy laiko koscsiu sake trachejos uzdegimas, israse antibiotiku bet nieko man nepadede☹ gal zinot kaip ja greiciau issigydyti?nes negaliu nakty miegot labai kosciu, dusina☹

28. May 2012, 18:19

Labučiukas, mamukai, oi mazai kada prie pc prisedu, ir cia apsilankau, augam, gyvuojam, lauke dienas leidziam, tik mano savijauta ne kokia, laukiam sesutes arba broliuko😀

16. May 2012, 21:24

su miegais ir pas mus ta pati bedele,dar tiek gerai,kad dienos mieu ji miega lauke,o vakare-viena vienam kambary,kita kitam.O dar vyresnele vyras islepines,tai turi eit su ja gult kol uzmiega,tada pernest i jos kambary,o tada jau ir mes su mazaja galim eit miegoti 😀 Tai vakarini miegeli miega lopsy,tada apie23h pavalgo,ir einam gult i lova.Kol kas viskas gerai,bet kai pradesiu eit i darba,tai nelabai norisi puse nakties miegot ant sofos ☹ tai nezinau ka reiks daryt...

16. May 2012, 14:53

labas ,nu geras del mazyliu elgesio atrodo ,kad raset apie mano vaikus ,dare idealiai ta pati kaip ir jusiske ,ir dabar kiekvienas rytas ,kai dar visi trys vartomes lovoje ,tai ir nosyte ispypenta ir akytes pabadyt noretu ,glostymai ,apkabinimai ,o kada pasakai ,kad viska reikia daryti lb svelniai ir atsargiai ,isizeidzia.Bando spec.grubiai paglostyt ar paspaust rankyte ,kojyte ,tik gerai kad mazoji pakanti priekabiavimams.Galim sakyt sitoj vietoj viskas gerai ,bet va kai ateina seses miegelis ,o Paulius dar zaidzia ,arba taip greit nesminga kaip mazoji ,tenka vaikus kambariuose isskyrstit ,nes kai tik Paulius nuziuri ,kad mazoji snaudzia ar jau miega ,pradeda linksmintis garsiai zaist ,zvygaut ,cypaut,pradejus ji tildyt geriau nesivargint ,jam tai kaip juokelis ir jis nemato cia nieko blogo .

15. May 2012, 16:35

tikrai,kad ilgai ieskojau,Renata,bet radau 😃 kazko neikelia man☹ Kai parsivezem maziuke,dicke ziurejo daugiau kaip i gyva lele,nelabai suprato kas cia 😃 bet begant laikui,pamate,kad ta "lele" buna daugiau ant ranku pas mama,o tas jai nelabai patiko,pradejo musti mus(tevus).Dabar jau daug geriau,bet vistiek per didele jos meile sesei,reik parodyt kur nosyte,kur akyte-tai tik spek suziuret,kad neisbadytu akiu,arba apsikabina per stipriai,ar galvyte uzdeda sesei ant pilviuko,niu vienu zodziu,galiu pasakyti,kad yra pavydukas,nedidelis,bet yra.O kaip jusu regavo?

15. May 2012, 15:40

sveikos,taip akvile tik mano Pauliui 21d,bus metai 8mėn.-o Ugnytei 18d.trys mėn.Turiu klausimėlį -kokios reakcijos ,elgesys buvo tavo didckes kai namo gryzo mazyle ar nesikeitė emocijos, einant mėnesiams?dekui , uz foto komentarą ;-)

14. May 2012, 23:03

Renata,po ilguuuuu ieskojimu,pagaliau ir as turiu melyna orchideja 😃

14. May 2012, 22:45

Sveikos😀 Kukute,kaip suprantu auginam panasaus amziaus mazylius,smagu 😀 Mano dickei metukai ir 8 men.,o maziukei 4 menesiukai 😀 grazi foto 😀

14. May 2012, 15:25

Labas ,rugsejinuku mamytes ,as taip retai cia ,kad net geda ,bet dziaugiuosi uzsukusi nors snd .Sukasi pas mus gyvenimas pilnu tempu ,mano Paulius jau turi ir sesyte beveik triju men.tai mums kiekviena diena isukis ,lb daznai noriu pasitarti su kitu pametinuku mamomis ,kaip sprendzia viena ar kita situacija ,kad tik maziukams nepritruktu demesio ,kad pacios padarytu teisingus sprendimus vienu ar kitu atveju ,ir nepavargtu buti geromis mamomis ir zmonomis ;-)

09. May 2012, 11:29

laba,nu kiek uzeinu vis tuscia ☹

01. May 2012, 13:48

Neatsibodus, bet apie tave ir godute ir taip zinau 😉 o va kitos rugsejinukes??? Dingo... ☹

27. Apr 2012, 14:26

Ooo smagu, kad dar kazkas cia uzsuka... Be musu su renata 😃

26. Apr 2012, 11:47

Tai jum smagu,pas mus lyja,vejas,fui oras.Buvom Lietuvelej 3 savaites,sestadieni tik gryzom,tai buvo dziaugsmo seneliam 😀 Prie to pacio ir pakrikstijom maziukes 😀 O augam,tai gerai,jau ir Gabriele nebemusa musu😀 jei uzgauna,tai greit pradeda glostyt,pusti 😀 O maziuke irgi gerai auga,jau virs 3menesiuku 😀 oj,kaip greit laikas lekia...Gal ir jus jau pagalvojat apie leliuka?

26. Apr 2012, 11:06

Sveikutes,kaip jus gyvenat?Mes ir uzsukom paplepeti,tik,kad tyla cia ....

17. Apr 2012, 17:32

Mielos Mamytės! Neabejoju, kad kiekviena savo mažylių spintose rastumėte išaugtų, puikios būklės rūbelių ar greitai pabodusių, tačiau vis dar kokybiškų ir galinčių pralinksmint kitus vaikučius žaisliukų. PASIŪLYKIM JUOS KITIEMS! Kviečiu susiburti visas Lietuvos mamytes čia: http://www.facebook.com/pages/Si%C5%ABlau-Tau/404029796287462 ir dalintis gėrybėm , kurių Jūsų mažučiukams jau nebereikia. Siųskit nuotraukas, aprašymus, kainą (o gal dovanosit?..), miestą, kuriame gyvenate ir kontaktą, kuriuo bus galima jus pasiekti (tel. nr./el. paštą…) elektroniniu paštu siulau.tau@gmail.com. O aš juos talpinsiu Facebook puslapyje ir dalinsiuos su Jumis 😉

17. Apr 2012, 12:19

Labas rytas visoms Mamytėms. Šiuo metu pati esu ne tik mamytė, bet ir studentė , todėl labai noriu Jūsų paprašyti užpildyti labai trumpą 12 uždarų klausimų anoniminę anketą apie žaislų rinką Lietuvoje ir vartotojų poreikius : www.manoapklausa.lt/apklausa/355064217/ . Iš anksto visoms dėkoju 😀

15. Apr 2012, 19:11

mano vyrai 😀

15. Apr 2012, 16:11

Aga odeta, koks didelis jau vyras 😀

12. Apr 2012, 20:00

martele ir jau visa pana 😀

12. Apr 2012, 19:41

acha 😀 renkasi 😀 pasirodom 😀

12. Apr 2012, 16:01

sveikos, prisijungs 😉

1 2 3 4 ... 364