2010 m. birželinukų mamytės

05. Dec, 07:23 laurora laurora

Sveikutes. Va ir sukuriau jums temele :)

25. Sep 2011, 22:40

nu jau, tikrai 😀 aciu, jus taip pat grazuoliai 😀 as irgi dar duodu ospamoxa, nes jau ne kas buvo, uzsisenejes kosulys ir toks keistas, retas, bet dusinantis...na, geriau , kad daugaiu niekas nesirgtume ir augtume sveiki 😉

laurora laurora 25. Sep 2011, 22:26

labai grazi sarunyte ir visa seimynele 🤗 kaip visi greitai auga. nepastebesim, kaip laikas praleks ir vestuves reikes kelt 😃

laurora laurora 25. Sep 2011, 22:25

sirgom pries savaite gera ☹ perpute vejai. su temperatura, antibiotikais ir dar plius dantimis besikalanciais. mes irgi muzikos mokyklele lankom. net 2 (1 mokama, kita ne). o tu, vaiva, persikraustyk i kita temele birzelinuku, nes cia ir pati nesilankau. tik siaip kazkaip pamaciau netiketai

25. Sep 2011, 22:22

nezinau, kodel neuzsuku, sunku paaiskint, tiesiog atpratau nuo kompo, visa vasara tai kaime, tai kur, rugseji tokia mokyklele lankyt pradejo, na, muzika, sokiai, buvo laringitas uzpuoles, tai va taip, diena be sansu prie kompo, nes mano aktyvuole susiranda kokios veiklos tuoj, piestukus grauzia, sviesas jungineja ir pan 😀 lauke irgi turiu lakstyt paskui, nes drasos pilna, eina pas svetimus zmones, jokio baimes jausmo nera ☹ kaip Eivilte? nesirgo ?

laurora laurora 25. Sep 2011, 22:20

o pala pala, kaip cia gaunasi? kodel man susidvigubino birzelinuku temos? gal cia MK perkele musu senaja ar kaip? nes si buvo iki metu, tai atidariau nauja

25. Sep 2011, 22:19

😀 Sarune labai kunigo issigando, kai pradejo listi prie jos, bet paskui pamirso 😀 kaip gyvenat? ziuriu, cia kazkas jau planuoja po angtra leliuka? 😉

laurora laurora 25. Sep 2011, 22:19

kokia grazi seimynele 😀

25. Sep 2011, 22:17

krikstynos

laurora laurora 25. Sep 2011, 22:17

oooo! kas apsireiske!!! kur taip dingus buvai? kodel nebeuzsuki pas mus?

25. Sep 2011, 22:15

sveikutes damos 😀 tiesiog prisiminiau ta portala ir uzejau, gi ziuriu, kad isauge visos ir visos, dantu kruva, pas mus dar tik sesi, bet aktyvi mergina ne tas zodis, kokia buvo rami mazyte, tai dabar atvirksciai 😀 mes taip pat jau pakrikstijom, Laura, maciau tavo foto, labai graziai aprengei Eivilte 😀 Idedu ir as savo spirga 😀

laurora laurora 08. Jul 2011, 13:07

tik eivilte intensyviai bando ir kabliukus atkabint, bet kol kas jai neiseina 😀

laurora laurora 08. Jul 2011, 13:06

o as tokiu visokiu plastmasiuku (duryms, stalciams, universaliu) visoj utenoj ieskojau, bet nera. internetu uzsisakyt brangoka (daug pasto islaidoms ima), tad teko kitaip padaryt... man cia tokiu i virtuve reikejo, ypac po kriaukle, kur siuksliadeze stovi 😃 bet kadangi seni baldai pas mus, tai vyras tiesiog kabliukus paprastus itaise 👍

08. Jul 2011, 10:13

Musu duru era tai jau gal pries menesi prasidejus, tai parduotuveje Jysk pirkau ant duru tokius uzdejikus, kad pirstuku negaletu prisiverti. Labai geras dalykas, kokiam nori auksti uzdedi. Ir kai jis ten pradeda zaisti, tai nebutinai salia reik buti, zinai, kad tikrai neprisivers.

laurora laurora 08. Jul 2011, 10:13

ikeliau nuoroda naujos temeles musu plepesiams 😉

08. Jul 2011, 10:10

Sveikutes. 😀 maniskis ir gerai miegojo. Bet akyte visa apipuliavus buvo ir vos gali atmerkti. Net jau vokas paraudes. Tik trina ir trina akyte 😕 eisim pas akiu gyd., kai atsikels, nes dabar miega.

laurora laurora 08. Jul 2011, 10:06

labukas. kaip naktele praejo musu maziukams zyzliukams? nusispjaunu 3 kartus, bet eivilte naktimis ramiai miega (ir dabar dar pucia i aki), nors dienomis, ypac pavakariais, buna kosmaras su ja. vakar pradejo uzdarinet kambario duris is kitos puses. prikabinau as jas, kad nedarinetu, tai vis tiek is visu jegu stuma ir stengias uzdaryt. o kai nebegalejo uzdaryt, tai rekimas didziulis prasidejo. cia tik ozys jau pas ja, o ne kas kita

laurora laurora 08. Jul 2011, 00:55

tai gal nuo slogos jam viskas. akytes ramunelem plauk. bent jau mums tai per kelias dienas padejo 👍

07. Jul 2011, 23:26

ar cia mano vaikiuka koks virusas puola? 😕

07. Jul 2011, 23:24

mane jau visai neramina ta slogyte, toks jausmas, kad ji dideja 😕 ir dar is po nakties viena akyte apipuliavusi buvo, ir visa diena puliukai skyresi ir tokia paraudus 😕 gaila, kad mano gyd atostogauja. Taip budavo gerai paskambini tel pasikonsultuoji jei ka. O savaitgali uzkviesti i gimtadieni pusseseres vaiko 3m. Tai taip norisi, kad nors akytes susveiktu. Nupirkau oculogelio, ilasinau pries nakti, jei nepageres tai nusprendziau ryt nulekt pas akiu.

07. Jul 2011, 23:17

sveikos 😀 nepatinka matyt pienelis Eiviltei. As dar savo maziui daviau pieno paragauti ir butelio, pirkau dobilo ekologiska, tai jam taip patiko, matyt, kad vien is to butelio 😀 tai atsigeria ir vis sako: da, da 😀

laurora laurora 07. Jul 2011, 23:08

bandziau siandien duot pieno is tetrapako. nieko gero. kelis gurgsnius paragavus eme dauzyt abiem rankom buteliuka

laurora laurora 07. Jul 2011, 23:07

eivilte nusikalus - mazai diena miegojo. ir dabar nelabai uzmiega, nors tikrai matos, kad pavargus.

laurora laurora 07. Jul 2011, 23:06

labux. tai kad priklauso nuo to, kur auga uogos. jei pavesio daugiau kliuva, tai dar zalios turbut, o kur sauletos vietos, tai baigia gal ir pernokt. uosviene siom dienom uogauja pardavimui. taip noreciau ir as uogaut, bet su eivilte nera kam pabut 😕 teks dar keleta meteliu paluket

07. Jul 2011, 10:33

tos mėlynės tai sakau nesuprasi,vienos dar sunkokai skinas,o kitos vos prilieti ir nukrenta 😀 mes sakom reik eit greičiau kol nenurinko,nes mašinos vis važiuoja ir važiuoja 😀 Ligita tai irgi kokkia pikta,pas ją tai patinusios smegenėlės iltinukų,gal greit išsikals,o būtų neblogai 😀 bet šiąnakt jau geriau miegojo

laurora laurora 06. Jul 2011, 23:33

tai dar spes isdygt. as tai girdejus, kad kuo anksciau pradeda dygt dantys, tuo anksciau jie iskrenta. nezinau, kiek tiesos yra

06. Jul 2011, 22:43

as tai ir kai Titui dantukus valau, apaziuriu burnyte, tai labiausiai tik pirmu kruminuku uzuomazgos pakilusios, bet ir tai jos nera jokios paburkusios. mane tai neramina, kad mes apacioje neturim soniniu kandziu. 😕 Ir net nesimato jokiu pakilimu salia 😕

laurora laurora 06. Jul 2011, 21:27

eivilte jau kelinta diena verksminga. dabar jau manau, kad dantys kamuoja ja. siaip patikrinu vis, bet nematyti burnoj nei paraudimu, nei iskylimu

laurora laurora 06. Jul 2011, 21:26

na, man tai nebutinai jos reikia, bet pagalvojau, kad kokios naujokes, jei noretu prie musu jungtis, tai nerastu.

06. Jul 2011, 19:11

o del naujos temeles tai net nezinau. Jei nebutinai ja kurti, tai man ir cia labai gerai 😀 jei sukursim nauja, mielai prisijungsiu prie naujos. 😀

1 2 3 4 ... 75