Tiutės reikalai

Tiutės reikalai

15. Feb 16:06 Simonadub Simonadub

Įdomu jūsų istorijos, kaip atidakė vaikai čiulptuko. Danielis tarkim darželyje čiulptuko nenaudoja, o namuose ašarų pakalnės. Stengiuosi duoti tik miegu metu, bet būna randa savo užslėptų, tai jei paemame, labai verkia. Benukui, kai atisakėme čiulptuko buvo  2metukai 2men. Danieliui kovo 30d bus 2m. Naktį atsikėlias verkia, prašo čiulptuko. Vis išemu iš burnytės . Buvo užmetes už lovos , paėmiau kai nematė , atstūmė lovyte ieškojo, bet metodas nesuveikė , nesuveikė ir su nukirpimu, įdomu kokie jūsų metodai atsisakant čiulptuko ;) ????;)

ViktorijaBudene ViktorijaBudene 13. Apr 14:34

Mano Elena irgi labai mėgsta čiulptuką. Bet jo ieško, kuomet eina miegoti pietų miego arba nakčiai. Gegužės pab. bus 2 metai tada reikės aktyviau tuo klausimu užsiimti. Tarkime važiuojant automobiliu užmiega be tiūtės, tad gal daugiau ne paties čiulptuko poreikis, o ritualas, jog miegoti reiškia tiūtė. Aišku, jeigu atranda dienos metu, tai labai džiaugiasi ir dedasi į burną, bet paprašius nunešti ir padėti ant stalo, kartais sutinka, bet kartais ne 😀 Su Jokūbu viskas paprasta buvo, gal 7mėn atsisakė, nes ir šiaip jis spjaudydavo ją dažniausiai, retu atveju laikydavosi burnoje. Buvo gal man didesnis poreikis jos, nuraminti važiuojant mašina ir pan. Smagu, jog dalinatės. Aš seksiu informaciją, nes man aktualu, rugsėjį į darželį, gal pavyks išeiti be tiūtės 😀

floryte floryte 17. Feb 17:56

Aš turėjau problemą iš kito galo: mano Augustė neėmė nė vieno čiulptuko! Pripirkau daugybę, visus spjovė lauk. Tik kai užaugo, imituodavo kūdikį ir dėdavosi į burną😂.

Simonadub Simonadub 16. Feb 21:43

Kristina B. aš nusprendžiau dabar , kai baigs sirgti Covid stengsimės iki antro gimtadienio likti be čiulptuko 😉

Kristina B. Kristina B. 16. Feb 10:54

Su dičkiu tiutę pametėm. Iš tikrųjų pametėm, ilgai ieškojom ir širdis man plyšo, kai jis tiek verkė jos neturėdamas.. bet jau buvau nutarusi naujos nepirkti, nes vaikas jau pusantrų buvo ir naudojom ją tik miegui. Nebemačiau prasmės. Su mažuoju pavyko susitarti, po to kiek pakirpau galiuką, žodžiu, lengvai ir neskausmingai.