Padėsi tėveliams, gausi dovanėles!

Padėsi tėveliams, gausi dovanėles!

28. Mar 2010, 08:00

 

Nors žinoma, visiems dovanėlių neužteks, tačiau tai nereškia, kad padėti tėveliams nereikia...Taigi baigėsi komiksų konkursas „Štai kaip padedu savo tėveliams“ ir laikas išdalinti tai, kas priklauso!

 

Labai šaunūs ir smagūs visi jūsų sukurti komiksai – ir nuotraukos, ir autorių komentarai, kurie daugeliu atveju ir lemia visą komikso žavumą.

 

Taigi, daugiausiai savo balsų jūs atidavėte ilgai pirmoje vietoje išsilaikiusiam mamos daivapk sukurtam komiksui „Zuiki, aš tave virsiu“:

 

{smallpic:daivapk1}

 

O MK simpatijos šįkart tenka dviems komiksams:

 

zbrckn komiksas „Mama, tau kavos gal dar? Blynai baigia jau iškept“

{pic:zbrckn}

 

gintariukaa komiksas „Tu krauk krauk, o aš kaip nors nuvešiu“

{pic:gintariukaa}

Sveikiname! Jums kompanija Huggies dovanoja pasirinkto dydžio sauskelnes. Savo kontaktus (vardą, pavardę, telefoną, adresą) bei sauskelnių dydį atsiųskite redakcija@mamyciuklubas.lt

 

28. Mar 2010, 10:51

sveikiname .labai faini komiksiukai 😀

28. Mar 2010, 10:51

oi kokie saunus padejejai😀

28. Mar 2010, 10:17

sveikiname😉

vaidlina vaidlina 28. Mar 2010, 10:12

nuotraukos tikrai šaunios. Ypač paskutinė😃

28. Mar 2010, 09:16

sveikinimai nugaletojams 😘 😉

28. Mar 2010, 09:07

Sveikinimai😉

28. Mar 2010, 09:03

sveikinimai 😀 🌷

sun sun 28. Mar 2010, 08:52

Sveikiname 😉 🌷 👍

1 2