Smagus komiksų konkursas „Bučinys mamytei“ baigėsi. Žinoma, galite ir toliau bučiuoti savo mažulėlius, o mes keliaujame prie dovanų…
Pirmojoje komiksų konkurso vietoje šįkart atsidūrė mama
Tifer
{smallpic:tifer}
O MK simpatijos „statusą“ skiriame
sneiluciuke
{smallpic:sneiluciuke}
Sveikiname! Jūs gaunate po Huggies Little Walkers sauskelnių pakuotę!
{pic:walkers}
Nuo šiol prašau atsiųsti ne tik savo kontaktus (adresą, telefoną, tikslų vardą, pavardę) ir sauskelnių dydį (nurodykite ne vaiko svorį, o reikiamą sauskelnių Nr.), bet ir nurodykite VAIKUČIO AMŽIŲ tam, kad galėtumėme dovanoti su sauskelnėmis ir SIMILAC pieno mišinuką (atitinkamo amžiaus mažyliui). Jei jo nepageidaujate, tuomet su kontaktais parašykite tai.
Viską siųskite adresu: redakcija@mamyciuklubas.lt Jei nežinote sauskelnių dydžio, tuomet įėję į Huggies puslapį http://sauskelnes.lt/lit/product/ pagal vaikučio svorį rasite ir sauskelnių dydį
Dėmesio! Jau paskelbtas naujas komiksų konkursas, skirtas mūsų tėveliams „Su tėveliu smagu išdykauti“.
Tad pirmyn – nesnauskite ir kurkite naujus ir įdomius komiksiukus, kurie būtinai turi atitikti konkurso temą.
mano ir favoritas😉
sveikinimai tifer ir sneiluciukei 😀 super nuotraukytes 😀
sveikinimai mamytems😀 🌷
Irmike, viskas sąžininga. Visų pirma, rimuta buvo išrinkta praėjusiame komiksų konkurse. Visų antra, aiškinamės su rimutos komiksų balsavimo sąžiningumu. Kai man praneš, duosiu jums žinoti. Tad ačiū, kad rūpinatės redakcijos sąžine😀
svarbiausia,kad apie 7,30h pirmavo rimuta dviem balsais?😀jeigu jau taip įvyko,aš ir galvoju,kad būtų teisingiausia abi apdovanot,o simpatiškiausias komiksas super pritariu🌷
Bet del pirmu dvieju vietu rredakcija galetu pagalvot😀taip tikrai butu saziningiau😀
Bet kazkodel ir buna balsai atiduoti kad ir ne i tema,cia turbut pazystu,bendrauju,reik balsuot😃
nu ne visi matyt skaityti moka kaip visada 😃 😛
tai jei dvi nuotraukos vienodai surinko balsu,kodel butent si nugaletoja?kad anksciau issiusta nuotrauka?Idomus redakcijos sprendimas😀Tada reikia skelbti dvi pirmasias vietas,cia mano nuomone:😀Sveikinu🌷
ir dabar ne itema jau yra ...☹ jum mamos : TEMA TOKIA< KURIOJE TURI MATYTIS KAD MAZIUS DUGSTA SU TETE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😃
sveikinam 🌷....bet kartais mamkos prideda visia ne i tema foto 😃 ar skaityt nemoka ar kas..
SVEIKINAME 🌷
SVeikinimai mamytėms 😀
reikėtų ir rimutą apdovanoti 😀🌷
sveikinimai🌷
sveikinimai🌷
sveikinu!! 😀
bet juk balsu dvi foto po 52...
maziuko mimika nepakartojama 😃 tik psziurekit
sveikinam sveikinam 😀 nu ir MK isrinkta foto nuostabi 👍 🌷 aisku ir tifer 😉