5 dalykai, kurių galbūt nedarysi augindama antrą ar trečią vaiką

5 dalykai, kurių galbūt nedarysi augindama antrą ar trečią vaiką

10. Jan 2023, 10:59 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Pripažinkime, pirmasis nėštumas keičia viską iš pagrindų  daugeliui visiškai „nurauna stogą“ ir pradedame daryti keisčiausius dalykus. Tas pats galioja ir auginant pirmąjį vaiką  mūsų pastangos tapti tobula, ypatinga ir nepakartojama mama kartais būna šiek tiek per didelės.

Štai penki dalykai, kurių galbūt jau nebedarysite tapusi mama antrą ar trečią sykį.

  • Neberengsite vaiko juokingais ir nepatogiais drabužiais

Taip, tas paltukas 62 cm kūdikiui toks žavus, bet dabar į jį net nežiūrite. Mažytės suknytės, pūstos kelnaitės po jomis, berniukiški švarkai ir net varlytės, dailūs miniatiūriniai bateliai. Taip, visa tai perka pirmakartės mamos, nes vėliau renkamės viską, kas praktiška ir patogu kūdikiui. O jeigu dar šiuos drabužius gali atiduoti draugė, išvis tobula!

Straipsnis tęsiamas po reklamos

  • Nebebūsite bakterijų paranoikė

Viską dukart išvirinti, išlyginti ir plauti plauti plauti. Pažįstama su pirmu vaiku? Atrodo, kad bakterijos tvyro ore, jas visas reikia naikinti, kad tik apsaugotumėte šį mažulėlį. Antrą kartą viskas tikrai ramiau, o nukritusį ant žemės čiulptuką tiesiog nuvalote į kelnes :)

  • Pasikeis namų tvarka

Auginant pirmąjį vaikutį stengiamės namus ne tik išvalyti nuo bakterijų, bet ir laikyti juos tobulus kūdikiui. Vaiko kampelis, tvarkingai dėžutėje sukrauti žaislai, atsikirai laikomi vaiko indai, o žaisliukus plaunate bent kartą per savaitę. Gimus antrajam laiko užsiimti namų tvarka lieka mažiau, o grindis siurbiate kartą per savaitę, o ne kasdien.

  • Neužrašinėsite vaiko pasiekimų

Pirmagimis turi nuotraukų beveik iš kiekvienos jo pirmųjų metų savaitės, jo atsiminimų albumas kruopščiai užpildytas ir prie dantukų dygimo datos parašytos net valandos :)  Gimus antrajam ar trečiajam turbūt užmiršite visas knygas ir pasiekimų lenteles, o džiaugsitės tuo, kad vaikas tą daro tada, kai nori. Nebelyginsite saviškio su kitais vaikais ir nelenktyniausite su mamomis, kuris pirmesnis atsisėdo.

  • Galbūt mažiau lepinsite

Užsienyje populiarus terminas – mamos yra tarsi malūnsparniai, kurios stebi kiekvieną vaiko veiksmą. Jos kaip vanagai sukasi aplink smėlio dėžę, kad tik mažyliui nieko nenutiktų, jų vaikai nuo kelių mėnesių lanko keletą skirtingų būrelių, nes lavinti reikia nuo mažens, o toks vaikas jau metukų sulaukęs puikiai moka naudotis šakute ir šaukštu. Gimus antrajam/trečiajam atsipalaiduosite – gyvenimas eina, vaikas auga ir viskas jam bus gerai. Jeigu nugriuvus pirmagimiui iškart nieko nelaukiant puolame jį guosti, imti ant rankų, žadėti saldainius, tai antras ar trečias vaikas dažniausiai turi atsikelti pats ir pasakyti, ar jam ką skauda.

ludakey ludakey 23. Sep 2023, 23:55

I will always recommend Mr. James and his team anytime, anywhere when it comes to Cryptocurrency recovery of any type, He saved me from a horrible mistake, I was manipulated in to investing 23.6 BTC on a fraudulent Investment company little did I know that I was being fooled and scammed online even after I made some reports to my banks and the cops but they could not help out, only then I got a connection with jamesmckaywizard, he came to my aid he helped me to recover all my money back from the Scam company and he gave me maximum online security that blocked all scammers and unverified companies from contacting me again. Why not Contact Mr. James/his team and explain your situation to him Via Email: jamesmckaywizard@gmail.com or WhatsApp: +918798906778…

sean sean 20. Jan 2023, 16:03

PASKOLOS PASIŪLYMAS:
Mes siūlome paskolas nuo mažiausiai 5000 USD iki daugiausiai 500 mln. USD, STEVE WILSON LOAN FIRM suteiks jums paskolą su prieinama 2% palūkanų norma ir paskolos trukme nuo 1 iki 30 metų, kad grąžintumėte paskolą (saugią ir neužtikrintą). . Mūsų tikslas – teikti puikias profesionalias finansines paslaugas. Tarpininkai / konsultantai / brokeriai yra kviečiami pritraukti savo klientus ir yra 100% apsaugoti. Visiškai pasitikėdami dirbsime kartu visų susijusių šalių labui. Nelaikykite savo finansinių problemų sau, kad netaptumėte skolų šeimininkas ar nepatirtumėte finansinės įtampos, todėl dėl savo finansinių problemų sprendimo turite greitai susisiekti su mumis. Mums bus didelis džiaugsmas, kai būsite finansiškai stabilūs
Rašykite mums el. paštu per:

Pagarbiai,
Ponas Steve'as Wilsonas.
El. paštas: stevewilsonloanfirm@gmail.com
Whatsapp: +393481703911