3 patarimai, kaip madingai apsirengti pasivaikščiojimui su vaikais

3 patarimai, kaip madingai apsirengti pasivaikščiojimui su vaikais

08. Sep 2022, 15:43 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Kiekviena mama nori ne tik pasirūpinti visais vaiko poreikiais, bet ir rodyti gerą pavyzdį besirūpindama savimi. Tapus mama vis dar esate moteris, kuri gali būti aktyvi ir šauni mama vaikams neaukodama savo išvaizdos. Jei neturite kelių auklių, vadinasi, daugumą dalykų darote pati. Tuo pačiu metu kaitinate pieną, ieškote mėgstamiausio vaiko žaislo ir raminate verksmus. Visiems šiems dalykams reikia patogumo ir saugumo pojūčio. Jūsų avalynė turi būti ne tik patogi, bet ir apsaugoti ant slidaus paviršiaus. Drabužiai turi ne tik dengti kūną, tačiau ir leisti jam kvėpuoti bei būti patogūs, kai reikia čia ir dabar pamaitinti išalkusį kūdikį. Štai keletas patarimų, kaip patogiai ir stilingai apsirengti leidžiant laiką su vaikais.

Kokius patogius ir madingus batus rinktis pasivaikščiojimui?

Patogūs batai moterims – vienas svarbiausių daiktų jūsų aprangoje, kuris turi didelę įtaką malonumui ir galimybei būti čia ir dabar pasivaikščiojimo su vaikais metu. Spaudžiantys ir nepatogūs batai moterims atims akimirkos džiaugsmą ir nuotaiką, nes negalėsite būti aktyvi, žaisti su vaikais. Vasarai tiek namuose, tiek lauke rinkitės ergonomiško dizaino ortopedines šlepetes moterims iš „Birkenstock“ prekės ženklo. Jos ne tik bus patogios, bet ir rūpinsis teisinga pėdų bei stuburo padėtimi. Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje rasite gausų šių šlepečių moterims pasirinkimą, kurios nenuvils ir palaikys kiekviename žingsnyje. Daugiau patogių ir kokybiškų batų moterims ieškokite: https://eavalyne.lt/c/moterims

Kur talpiai ir patogiai susidėti pasivaikščiojimui skirtus daiktus?

Kadangi su vaikais daiktų kiekis išauga dvigubai, patogiausia ir praktiškiausia bus moteriška kuprinė. Ji ne tik itin tvirta ir talpi, bet dažnai būna pagaminta iš vandeniui atsparaus audinio, kuris apsaugos daiktus ir nuo lietaus, ir nuo išsiliejusio gėrimo ar pieno. Į patogius atskirus skyrius kuprinėje galėsite susidėti visus reikalingus daiktus, taip juos lengvai rasite kai prireiks. Kuprinė bus ne tik stilinga ir patogi, bet tuo pačiu rūpinsis jūsų sveikata: patogios petnešos svorį pasiskirstys tolygiai ir išlaikys jūsų stuburą tiesų.  Taip pat, galėsite išsirinkti modelį iš daugybės spalvų. Kokybiškas kuprines moterims galite rasti https://eavalyne.lt/c/rankines/kuprines internetinėje parduotuvėje.

Kokie rūbai tinka pasivaikščiojimams?

Tam, kad pasivaikščiojimas būtų malonus, rūbai turi nevaržyti judesių ir padėti jums jaustis savimi. Pasivaikščiojimams puikiai tinka tamprės, laisvesnio stiliaus šortai ar džinsai. Viršutiniai rūbai taip pat turi būti lengvi, pralaidūs orui, pavyzdžiui, lininiai marškinėliai, didesnio dydžio medvilniniai ar šilkiniai marškiniai, ar paprasta  medvilninė palaidinė ant petnešėlių. Jei planuojate užsibūti iki vakaro, išbandykite lengvus megztukus ar kimono stiliaus skraistes. Jos suteiks jaukumo, sušildys, o jei prireiks po ja tilps ir mažieji. Nepamirškite kelių aksesuarų, kurie suteiks jums stillingą išvaizdą: akinių nuo saulės, auskarų ar mėgstamos apyrankės.