Užduok klausimą akušerei Ievai!

Užduok klausimą akušerei Ievai!

20. Mar 2017, 08:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Dviejų dukryčių mama, akušerė ir tėvystės mokyklos „Gandro lizdas“ įkūrėja Ieva Girdvainienė pasiruošusi atsakyti į visus mamų klausimus.

Jeigu kyla įvairūs klausimai apie nėštumą, jūsų besikeičiantį kūną ir viduje augantį mažylį, ieškote patarimų, kaip geriau rūpintis savimi, būsimų kūdikiu - Ieva gali išsklaidyti jūsų abejones. 

Rašykite komentaruose arba redakcija@mamyciuklubas.lt ir gausite rūpimą atsakymą!

Rubriką „Akušerė skuba į pagalbą“ remia - sauskelnės naujagimiams „Elite Soft“

Sauskelnės naujagimiams Huggies@ Elite Soft - mūsų geriausia švelnios mažylio odos priežiūra!

20150206142717-44313.jpg

Ekspertai

Ieva Girdvainienė

Akušerė, tėvystės mokyklos www.gandrolizdas.lt įkūrėja
Ieva Girdvainienė in-vecaku-skola
ERTYUI1234 ERTYUI1234 12. Dec 2017, 21:46

Laba diena,
Noreciau jusu profesionalaus patarimo.Turiu 2men ir 11savaiciu dukryte.Turiu su ja problemele nemaza.Maitinau ja iki sios dienos savo pienuku ir nuo siandien bandziau primaitinti APTAMIL misinuku,nes jau pries kelias dienas jau pajutau kad man dingsta pienas, musu abeju nelaimei ir mano dukryte neima buteliuko.Nezinau ka man daryt!
Ir dar plius ji man kaip daugiau kaip pora dienu vidurioja geltonai su gleivem.
Aciu!

Atanos Atanos 11. Dec 2017, 22:55

Sveiki. Esu nėščia tik leles savaites gyvenu užsienyje ir pas gydytoja laukiu vizito, bet man skauda tai viena tai kita šona tai pati pilvo viduri. Ar tai kažkas blogai ar taip turi būti? Beto sergu astma. Gal patarsite kokius vitaminus vartotiviso nėštumo metu?

happlyster happlyster 30. Oct 2017, 23:30

sveiki. as turiu tokiu nuogastavimu ir neramumu neseniai dare skana man buvau 32 sav ir plius 2 dienos. Tadien pasake kad vaisiaus vandenu yra mazoka siekia ta riba kada bus per mazai taciau nesako kokia problema. ir litas dalykas as dabar 33 savaiciu ir man nakti uzejo stiprus skausmai nugaros ir pilvo srityje. vaiksciojau apie valanda laiko. ir tuo paciu kankina mane meslugis betkuriuo paros metu. dar pridursiu kad sergu hepatit C. tai antras mano nestumas ir labai sunkus. pirmas buves gimdymas vyko su CP. 35 savaiciu. padekit patarkit laip elgtis ir ar jau reikia pradet kreiptis pas daktarus dar siki? P.S gyvenam uk

melisar melisar 30. Sep 2017, 18:28

Sveiki norėčiau pasiteirauti apie kūdikių alergijas, mano mažylei 1 mėnesiukas ji dažnai būdavo pabertu veiduku, gydytoja sakė, kad čia normalu, tačiau prieš savaitę išbėrė visą veiduką ir net viršugalvį, bei kakliuką, maitinu tik savo pieneliu, todėl apribojau savo maistą, atsisakiau šokolado, pieno produktų, perdirbtų mėsos gaminių, egzotinių vaisių, išvirinau ir išlyginau drabužėlius, nes galvojau, kad gali būti dėl jų, nes juos atidavė kita mamytė, skalbiu su vaikišku skalbikliu tiek jos drabužėlius, tiek savo. Gal patartumėte ką daryti? Vaikeliui temperatūros nėra, panašu, kad spuogiukų neniežti, spuogeliai nėra šlapi, nedideli, rausvi, grublėti, padengę visą veidelį, kakliuką ir tarp plaukučių, kitos kūno vietos nėra išbertos, ar derėtų dėl to skubiai kreiptis į gydytoją, nes kitas vizitas numatytas tik spalio pabaigoje.