Nuslinkusi placenta. Kokios pasekmės?

Nuslinkusi placenta. Kokios pasekmės?

08. Sep 2010, 09:00

 

Toks niuansas kaip žemai nuslinkusi placenta gali pakeisti gimdymo eigą.

 

Būsimos mamos klausimas:

 

Man nustatė žemai nuslinkusią placentą (apie 2,5 cm). Ar man iškart važiuoti į ligoninę dar prieš prasidedant gimdymui, ar dar galiu palaukti namie? Nes man sakė, jei žemai yra placenta, tai atsivėrus gimdos kakleliui, ji gali išskristi.

 

Liepė, kad būčiau laiku ligoninėje. Taip pat girdėjau nuomonę, kad nereikia subėti į ligoninę, kai prasidės sąrėmiai. Kokia jūsų nuomonė?

 

Konsultuoja akušerė Inesa Kampuse:

 

Viskas priklauso nuo to, koks yra nėštumas. Jei placenta priešais gimdą, tuomet būtinai daro Cezario pjūvį.

 

Jei nėštumo pabaigoje konstatuoja, kad placenta netrukdo, tuomet nereikia iškart vykti į ligoninę prasidėjus sąrėmiams. Bet kokiu atveju įsiklausykite į save.

 

09. Oct 2010, 11:07

sveikos man placenta sake kad yra zemai uzpakalinej daly tai jaj nepasikejs darys cezari

16. Sep 2010, 13:14

Sveiki,ir pas mane taip pat buvo,placentos pirmeiga,bet dabar viskas gerai ji pakilo,ir galesiu gimdyti pati,nes sake kad teks cezari daryti tokiu atveju.

08. Sep 2010, 13:47

Pradzioj nestumo man buvo zemas placentos prisitvirtinimas, bet didejant nestumui ji pakilo, likus porai savaiciu iki gimdymo gydytoja papzirejo ir pasake kad placenta geroj padeti ir gimdyti netrukdys

08. Sep 2010, 12:41

pas mane ir dabar placenta zemai prisitvirtinus,bet manau iki gimdymo viskas pasitvarkys ir galesiu gimdyt pati😀

08. Sep 2010, 09:38

mano placenta taip pat buvo nuslinkusi didziaja nestumo dali. Taciau likus porai savaiciu iki termino pasitrauke nuo gimdos kaklelio ir galejau gimdyti pati 😀