Nėštukės užgaidos

Nėštukės užgaidos

03. Mar 2021, 12:51 Seikarolina Seikarolina

Labas! Šiandien pasidalinsiu koks etapas mane aplankė. Tai – nėštukės maisto užgaidos! Bet apie viską iš pradžių.

Šiandien nėštumas yra lygiai 30 sav., vadinasi iki didžiojo susitikimo liko apie 9-10 sav. Pirmagimis pasibeldė 39 sav. 5 d. Tai panašiai skaičiuoju laiką ir iki antrojo gimdymo. Savijauta nei gera nei bloga, tyrimai parodė, kad yra didelė vitamino D stoka, todėl turiu gerti jau gydytojo išrašytą receptinį vitaminą D. Tai jau po savaitės pajaučiau pagerėjimą, atsirado jėgų ir nuotaika geresnė. Dubens kaulus vis dar stipriai skauda, keistas šitas jausmas, nes laukiantis pirmojo nieko panašaus nebuvo. Ketvirtadienį keliauju pas gydytoją, išeisiu nėštumo ir gimdymo atostogų. Nors neturiu iš kur eiti, nes auginu namuose pirmagimį, bet vis šiokia tokia šventė. :D Pilvelis, atrodo, auga ne dienom, o valandom. Mažylis sparčiai plečia savo namučius.

Na, o dabar apie pasikeitimus maisto racione... Prasidėjo nėštukės užgaidų etapas, tik ką papietavus, staiga užsinoriu kažko neįprasto, pvz. marinuoti agurkai ir majonezas. :D Vieną akimirką su malonumu valgau ledus, o kitą jau nuo jų mane supykina. Šitas nėštumas yra tikrų tikriausi linksmieji kalneliai, laukiantis pirmojo sūnaus jokių užgaidų nebuvo, maitinausi įprastai. Šiuo metu labai skanu kopūstų salotos su jalapenu. Galiu vidury nakties prabusti su didžiausiu noru apelsinų, arbūzo ar dešrelių :D Šiek tiek vargina šitas etapas, nes naktį visai nepailsiu. Tikiuosi, kad grįš mano įprasti norai jau greitai.

Šiuo metu mes gyvename ir persikraustymo į naujus namus etapu. Laukia daiktų pakavimas, norisi viską susipakuoti patogiai, kad būtų galima kažką rasti persikėlus į naujus namus. Tikriausiai labiausiai per gyvenu dėl streso pirmagimiui, nes čia tuoj į naujus namus keliausim ir tuoj mama grįš į namus su nauju šeimos nariu. Bet viską darysiu, kad kuo mažiau jis jaustųsi blogai. Glausiu, apkabinsiu ir būsiu šalia. Tikiu, kad viskas liks tik prisiminimas.

Ir dar pabaigai, norėčiau pasidžiaugti, kad mane pasiekė dovanos nuo Mamyčių klubo ir Kvapų namų: aliejus su kmynais ir ramunėlėmis kūdikių pilvukams ir krūtinės balzamas. Tai krūtinės balzamą jau galiu rekomenduoti nuoširdžiai! Kvapas neerzinantis vaikučio, bet tuo pačiu nuramina sudirgusius kvėpavimo takus. Mano pirmagimiui buvo atsiradusi šiokia tokia sloga ir kosuliukas, tai tepant šiuo balzamu vaikutis stipriau ir nesusirgo, o sloga pasitraukė per keletą dienų! Na, o kūdkių pilvukams skirtą aliejų išbandysime kai gims broliukas.

Nuoširdžiai dėkoju Mamyčių klubui ir Kvapų namamas už galimybę išbandyti tokius gerus produktus. 

Šį kartą tiek! Iki!