SOS! Man 18-a ir esu nėščia, nežinau, ką daryti?

SOS! Man 18-a ir esu nėščia, nežinau, ką daryti?

29. Aug 2018, 01:08 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Man 18-a, per klaidą su draugu tapsime tėvais po 8 mėn. Neįsivaizduoju, kaip pasakyti tai mamai, kaip elgtis pačiai? Daktarai siūlė abortą, bet aš nenoriu to daryti.

Gal būtų galima sulaukti minčių iš jūsų? Ką daryti ir kaip elgtis?.. 

floryte floryte 31. Aug 2018, 09:58

Būti mama - pati didžiausia dovana, kurią moteris gali gauti iš gyvenimo. Deja, iš anksto, kol dar netampi mama, negali suvokti tos dovanos vertės. Išdrįskite, pasiryžkite nugalėti sunkumus, priimant sprendimą turėti šią dovaną. Baisiausia yra tik nežinomybė - kaip reaguos tėvai, kaip toliau susidėlios gyvenimas...Bet kai žingsnelis po žingsnelio pradedi eiti link tikslo - link išsaugojimo, viskas tarsi savaime susidėlioja gera linkme. Optimizmo ir tikėjimo savimi, kad būsite puiki mama❤

Natele Natele 29. Aug 2018, 20:18

Ar yra galimybė tai pasakyti mamai kartu su draugu? Manau, būtų gerokai drąsiau, nei vienai pradėti pokalbį.

Stebulė Stebulė 29. Aug 2018, 10:03

Aiu, beje, labai rekomenduoju kreiptis į Krizinio nėštumo centrą. Ten tokios mamos, kurių nėštuma sneplanuotas ir pan, kur situacijos sudėtingos, gauna psichologinę, medicininę, dulų (gimdyvės padėjėjų), materialinę ir kitokią pagalbą.

http://www.neplanuotasnestumas.lt/

Stebulė Stebulė 29. Aug 2018, 10:02

Mieloji. Mano sesė mama tapo penkiolikos. Žinoma, pirmieji metai visiems sunkūs - ir tau, ir visiems artimiesiems, bet labai norint viską galima išgyventi ir per tai pereiti. Šiemet Vėjas, jos sūnus, eis į pirmą klasę. Gaila būtų, jei to nebūtų. Gyvybė yra dovana, gali būųti, kad antrą kartą tokios dovanos niekada negausi - kiek nevaisingų porų. Abortas prisideda prie nevaisingumų. Kartą nužudei, o antrą kartą dovanos gali tekti laukti nebent kitame gyvenime. O mamai tiesiog imk ir pasakyk, turėk drąsos. Tik suprask, kad jei mama pyks, šauks, tai teks tą taip ir atlaikyti kaip uola atlaiko jūros bangas - nes visiškai natūralu ir pykti, ir jaustis nesaugiam tokioj situacijoj. Tai tiesiog nusiteik tam ir atbūk. O gal mama ir visai kitai[p reaguos. Galų gale, tau jau 18 metų, esi nebe vaikas. Tai tikrai atrasi būdų ir išlaaikyti savo vaikelį, ir jį pagloboti. Stiprybės.