Laukiuosi pirmagimio...jūsų patarimai labai praverstų

Laukiuosi pirmagimio...jūsų patarimai labai praverstų

09. Oct 2010, 09:00

Laba diena mamytės,

 

Labai norėčiau, kad patartumėte apie viską, kas geriausia dabar mano mažyliui. Laukiuosi pirmagimio, tad viskas man dabar labai nauja ir smalsu :)

 

Ko reikėtų vengti nėštumo laikotarpiu? Kaip prižiūrėti save?

Ko valgyti ir ko atsisakyti?

Kada pradėti pirkti kraitelį?

 

Prašau jūsų pagalbos įvairiais klausimais ir patarimų :) Ačiū.

23. Oct 2010, 18:24

labuks 😀 kadangi lauki gimsiančio pirmojo vaikelio, naujiena tau tikriausiai bus ir jo maitinimas. Gal šiandien tai atrodo dar tau tolima ir dabar neaktuali ateitis, tačiau tikrai verta jau iš anksto ruoštis. Pirmiausia žiniomis; patyriau, kaip tai svarbu. Juk kūdikio žindymas prasideda jau ant gimdymo lovos! Iš visos literatūros, kiek turėjau, man labiausiai pravertė K.Vitkausko knyga "Nepakeičiamas kaip motinos meilė". Ir reikalingos informacijos daug, ir suprantamai parašyta. Mačiau dar yra knygynuose. O jeigu esi kaunietė, tai patarčiau užeiti į KMU knygynėlį, Mickevičiaus g. 9, ten ji pigiausiai iš visur kiek mačiau, tik 19 lt. Sėkmės tau ir didelio džiaugsmo su vaikeliu! 😀

11. Oct 2010, 14:15

kol esi nestute,dziaukis laisvalaikiu,skaityk,susitik su drrugais,eik i kina ar uzsiimk tau patinkancia veikla.nepervark,valgyk sveikai, tiesiog dziaukis laukimo periodu 😀
valgyk visko bet po truputi,daugiau vaisiu,darzoviu,reikia vengti gazuotu gerimu,sokolado,kavos,apelsinu,mandarinu (tie kas gali labiau alergizuoti).aisku kai labai norisi galima visko bet su saiku (sokolado retsykiais neatsisakydavau).
as kraiteli po truputi pradejau ruosti nuo 7-8men.

10. Oct 2010, 18:21

Valgiau viska ta pati, tik astriai vengiau, nors ir taip nelabai megstu. O i raugintus agurkelius net paziureti negalejau 😀 Kraiteli pirkau 7men, ir gerai kad neprisipirkau 56d drabuzeliu daug, nes lelius buvo 4kg ir greitai netilpo i juos 😀 Geriausia nusipirkti pagrindinius dalykus, o visa kita matysi, kai leliukas bus -tada ir nusipirksit.

09. Oct 2010, 19:43

viska pati pajusi ir suprasi, ko tau reikia nestumo metu, o ko reikia leliukui-jam gimus 😀

laurora laurora 09. Oct 2010, 12:26

as asmeniskai kraiteli pradejau susipirkineti nuo 5 men. zinoma, ne is karto, bet nuo pavieniu daiktu pradejau

laurora laurora 09. Oct 2010, 12:25

valgyti kuo naturalesni maista. geras vitaminas nesciajai - biciu duonele. po 1 arb.sauksteli dienoj (turi vit.c, folio rugsties ir kt vit.)

laurora laurora 09. Oct 2010, 12:21

nuvargus ar tinstant kojoms pasistengti kuo ilgiau pabuti keturpesciai. taip kunas pailsi nuo apkrovos. cia gal labiau tinka velesniais nestumo menesiais

09. Oct 2010, 11:32

Jei tai pirmi nėštumo mėnesiai, reikėtų vengti karštos vonios, kojų mirkymo karštame vandenyje. Žinoma, kuo daugiau ilsėtis (netausojau savęs pirmais nėštumo mėnesiais, todėl buvo du gresiantys persileidimai... ).
Valgiau lyg ir viską, tik atsisakiau juodos kavos, na ir žinoma alkoholio neberagaudavau 😀
Kraitelio pirkti neskubėjome. Pirmasis pirkinys buvo lovytė, kai išėjau į nėštumo ir gimdymo atostogas. Patariu neskubėti, niekada nežinai, kas gali nutikti. Dabar parduotuvių pilna, jei ir trūks kokio daiktelio, nupirks artimieji 😀

09. Oct 2010, 10:55

pirmiausia gyventi taip pat,gal tempa truputi suletinti,bet jei savijauta gera,tai niekas ir nesikeicia 😀.aisku pailseti laiku,isbraukti zalingus poreikius,maitintis tinkamai-tik ne uz du.o,kraitelio tikrai nera ko skubeti pirkti,nes negali zinoti,kas gali atsitikti.viena pazystama laukesi ir persileido 5men.tad grazaus laukimo!