„Gengigel“ burnos skalavimo skystį išbandys...

„Gengigel“ burnos skalavimo skystį išbandys...

15. Feb 2018, 07:30 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Belaukiant atžalos, vienas iš nemalonių aspektų, kankinančių būsimą mamą – dažnas pykinimas ir vėmimas. Odontologai nerekomenduoja iškart po vėmimo dantis valyti šepetėliu, nes stiprios skrandžio rūgštys gali pažeisti dantų emalį. Verčiau rinktis švelnų, nėštukei patinkantį skalavimo skystį. Dantų šepetėliu išsivalyti galima praėjus ne mažiau kaip pusvalandžiui po vėmimo. 

Antrą nėštumo trimestrą dažna nėštukė kovoja su gingivitu. Tai – dantenų uždegimas, kada dantenos būna paburkusios, paraudusios, jas skauda. Dantenos labai dažnai ir kraujuoja. Atsiradusio gingivito negalima apleisti ir reikia gydyti. Rinkitės minkštus dantų šepetėlius, dantų pastą su fluoridu bei burnos skalavimo skystį, kruopščiai valykite tarpdančius. Esant dantenų uždegimui, būsima mama turėtų skirti daugiau dėmesio burnos priežiūrai. Verta apsilankyti pas gydytoją odontologą, stebėti, ar gingivitas neprogresuoja. 

Jeigu nėštumo metu mamos dantys bus sveiki, tikėtina, jog kūdikio dantukai bus taip pat tvirtesni ir mažiau pažeidžiami ėduonies. 

„Gengigel“ burnos skalavimo skysčio su hialuronu „Hydrogel“ testavimas

  • „Gengigel“ burnos skalavimo skystis su hialuronu naudojamas esant uždegimams (kraujuojančioms dantenoms, gingivitui, periodontitui) ir kitoms traumoms (burnos opelėms bei žaizdoms). 
  • Jo sudėtyje yra hialurono, kuris palaiko apydančio audinių ir skysčių pusiausvyrą, spartina gijimą bei atsinaujinimą. 
  • „Gengigel“ yra saugus gaminys. Jį be jokių apribojimų kasdien gali naudoti ir nėščiosios. 
  • Tinka naudoti sergantiems cukriniu diabetu! 

Testuotojos: LePukuota, Solveiga25, Mamatest, Dovilė 1991, Raudona braškė, Reaqua.

Mamatest Mamatest 27. Feb 2018, 13:18

Jau gavau siuninuką ir jau testuoju. Ačiū!

Mamatest Mamatest 16. Feb 2018, 21:30

Nekantrauju išmėginti. Ačiū!

reaqua reaqua 12. Feb 2018, 15:42

Dantukai - mano silpnoji vieta 😕 ypač po dviejų nėštumų ir dabar įpusėjusio trečiojo (18 sav.) Su visais nėštumas dantenos kraujuodavo. Po to apsitvarkydavo, bet visad buvo silpnoji vieta.
Norėčiau pabandyti šį gaminį, gal atrasčiau kažką sau tinkamo ir problema kiek sumažėtų 😉 aišku pasidalinsiu atradimais 😀

Raudona braškė Raudona braškė 12. Feb 2018, 09:25

14 savaitėlė, o 'linksmoji' dalis (pykinimas, vėmimas ir blogumai) dar nepraėjo. Todėl nuolat kažką kramsnoju ar čiulpiu, kad numalšinti pykinimo jausmą. Pastebėjau, kad netyčia įsikandus į vidinę skruostų pusę žaizdelė gyja jau daugiau nei savaitę. Seniau taip tikrai nebuvo. Iki šio straipsnio net nesusimąsčiau, kad tai gali būti nėštumo pasėkmė. Pasidarė neramu. Labai norėčiau pamėginti 'kol neprisižaidžiau'☺ Pasižadu išsamų produkto aprašymą, kokybiškas nuotraukas, kad tik kitos būsimos mamos paprasčiau ir greičiau atrastų savo problemų sprendimo būdus 👍

Dovilė 1991 Dovilė 1991 11. Feb 2018, 21:57

Nesu neštukė, bet maitinu dukryte savo pienuku, norėčiau testuoti šį produktą 😀kraujuojančios dantenos tiek neštumo metu, tiek po gimdimo yra opi problema. Po gimdimo susidarė dantų akmenys, pašalinus dantenos kraujuoti nesustojo. Naudoju specialią pastą. Dantų skysčiai gydantys šią problemą yra nepatartini žindant, todėl būtų įdomu išmėginti šį produktą. Atsiliepimą butinai parašyčiau 😉

Mamatest Mamatest 10. Feb 2018, 22:32

Sveiki. Šiuo metu esu 22 - oje savaitėje 😀 Pastebėjau, kad dantenos pasidarė jautresnės, valantis dantis kraujuoja) nėštumo pradžioje nieko panašaus nebuvo, beje, laukiantis lirmą sykį bėdų irgi nebuvo. Kadangi turiu polinki į paradontitą, tikrai bijau dėl dantų būklės. Išbandyti šią priemonę būtų aktualu, o atsiliepimą be abejo palikčiau!

Solveiga25 Solveiga25 10. Feb 2018, 09:11

Aš esu nėštukė ir valantis dantis pastebėjau , kad dantenos jau pradėjo kraujuoti, ko anksčiau nebūdavo. Nėštumo savaitė yra 16-iolikta. Mielai išbandyčiau šį produktą ir parašyčiau atsiliepimą. 🌷

LePukuota LePukuota 09. Feb 2018, 22:25

Aš ne nėštukė, bet maitinanti ir po nėštumo turiu didelių bėdų su burnos gleivine, atsirado tokia reta negirdėta man ankščiau liga - plokščioji kerpligė, tai lėtinė autoimuninė liga, visas liežuvis ir gleivinė padengta tinkleliu-opelėmis, reikalinga ypatinga burnos ir dantų priežiūra, dažnai kartojasi gingivitas, tad šis skalavimo skystis pagal aprašymą atrodo tiktų ir man! Mielai išbandyčiau ir pasidalinčiau atsiliepimu.