Esu nėščia ir nežinau, ką daryti

Esu nėščia ir nežinau, ką daryti

23. Aug 2010, 09:00

 

Tokį kausimą mūsų MK psichologei uždavė būsima mama – neryte. Ir ši tema šiuo metu nagrinėjama Forumo rubrikoje KLAUSK PSICHOLOGO. Jeigu ir tu turi klausimų psichologei Vikai, rašyk savo klausimą šioje forumo rubrikoje.

 

Neryte:

Aš pastojau...ir nežinau, ką daryti – gimdyti ar ne? Gyvenu labai gerai, bet esu  pasimetusi...laukiuosi jau 3 savaitės...man tai stebuklas, bet aš nežinau...ar gimdyti?

 

http://forumas.mamyciuklubas.lt/klausk-psichologo/

 

Tai šiuo metu viena populiariausių temų. Tad jei ir tu turi klausimą psiochologei, rašyk į šią populiarią MK rubriką Forume.

 

Kai kurios mamos klausia, kaip rašyti naują temą forume. O gi labai paprastai – įeinate į Forumą (žinoma, prieš tai prisiregistruojate ar prisijungiate), paspaudžiate „Pridėti naują“:

 

http://forumas.mamyciuklubas.lt/forums/?addPost

 

Tuomet pasirenkate, į kokią kategoriją norite rašyti ir dėstote savo mintis.

 

SĖKMĖS!

24. Aug 2010, 12:13

man regis tai neturejimas ka veikti 😃 autore jau seniai dingusi 😉 o jei rimtai ,tai reikia galvoti pries gulantis i lova,o ne poto...

23. Aug 2010, 19:13

"Gyvenu labai gerai" - tik iš labai gero gyvenimo ir gali kilti šitokie baisus klausimai.... Manau, kad kažkokia mergaitė čia norėjo tik labai nejuokingai pajuokauti 😀

23. Aug 2010, 13:38

Beje ko norėti, kai LT įstatymiškai patvirtinta, kad 14 metis savo noru jau gali mylėtis . . . absurdas. Kuo vėliau pradėti reikia, o ne 15, ar 14 . . . teko girdėti kaip giriamasi tarp 9 - tokių "patirtimi" . . . jei taip norima nerti į ten kur skubėti nederėtų, tuomet bent apsauga reiktų rūpintis, bet bet . .

23. Aug 2010, 13:33

Tikrai ne visos ąė ar 15 jau žino kaip ir kas, tad stačia galva neria į meiles, negalvoja apie pasekmes, vakarėliai, alkoholis ir greta esantis jau tampa aistros objektu, tačiau kaip bebūtų gaila negalvojama kokios pasekmės gali būti . . . gaila, bet jauni žmonės pagalvoja tik po to, kai jau nebėra kur dėtis.
Tokių istorijų abstu ir nieko nepakeis niekas, jei ne didesnis tėvų dėmesys, bet ir tai ne visada padeda.

23. Aug 2010, 12:46

Ir kame čia problema? Kad panelė dar nesubrendusi ir mėgsta pajuokauti? Geriau rimtom temom kalbėti. Juokinga atrodo, kai kalbama apie nežinojimą ką daryti ir kai tarkim man būtų nėštumas kaip stebuklas.

23. Aug 2010, 12:04

bet pripazinkim ta mamytes, kad mes ir pacios labai megstame, paaukleti, pasireiksti kokios mes protingos, iskalbingos, patyrusios ir ttt 😀 tai va tokios temos kaip tik 😃

23. Aug 2010, 11:59

dar sitos temos niekas nepamirsta,viskas gi cia aisku buvo kad pajuokavo mergyte ir tiek,jau ie temele buvo nurimus,tai dabar vel ja primena. apsisprest turi pati o ne mes uz ja spresti. gi ne mazas vaikas visai jog neskirtu kas gerai kas blogai ir pan.

23. Aug 2010, 11:50

man asmeniskai gaila laiko net gilintis i tai...

23. Aug 2010, 11:36

taip taip nevisom duota orentuotis obektyviai gyvenime-bet kas gali nusprest uz moteri gimdyt ar ne jei ne ji pati...sakyciau liga ,klausia zmogus kaip gyditis ar pagalbos kokios...na man tikrai kl kvailas..bet to raso gyvenu gerai-gal tiesiog paguodos reikia merginai..

23. Aug 2010, 11:31

Normalus tas klausimas, gi ne visos tokios viską žinančios ir mokančios nuspręsti pačios, šioj žemėj gyvena... Jau geriau klaust - negu iškart priimt nepalankų sprendimą, būna pasimeta žmogus, o kažkas jį padrąsina ir tada viskas gerai būna. Bet šiaip tai jo, nereikia būt vištoms ir pult kiekvieną - kuris užduoda "kvailą" klausimą. Gerai čia kažkuri pasakė, kad jei erzina - reikia nekreipt dėmesio ir tiek... nes paskui karai taip ir prasideda 😀

23. Aug 2010, 11:29

ne viename forume yra tokiu merginu,kurios kai uzduos klausima tai nera zodziu,ar spec isidirbineja nezinau,bet as bunant 15 metu zinojau kaip kas daroma,kodel daroma ir ko nevalia daryti,ar kuo toliau tuo "kvalesni" darosi jaunimas nuo macdobaldu ir to laisvumo nezinau..sorry ,bet tikrai tauta bunka kuo toliau tuo labiau..

23. Aug 2010, 11:11

klausimas tai biski, ka zina- man tai stebuklas, bet nezinau ar gimdyt, o da gyvena gerai, man net butu geda klaust... ir is vis kam klaust jei ir taip aiskus atsakymas juk nieks nerasys, kad baik tu eik daryt aborta😃

23. Aug 2010, 10:20

nu bet tikrai kas per klausimas,as nesmerkiu klausimo autores,bet nlb ir suprantu kaip gali iskilti toks klausimas gimdyti ar ne...juk vaikas tai stebuklas,dziaugsmas...

23. Aug 2010, 10:02

forumas yra forumas... jei kazkokia tema tau nepatinka, paprasciausiai nelendi ten... man nemaiso, tegul raso kas ka nori, visvien atsirenku tik tai kas man idomu

23. Aug 2010, 09:49

gal but suaugusiam, subrendusiam zmogui cia juokingas klausimas, taciau jaunai asmenybei tai gali prilygt pasaulio pabaigai. Kam tokios temos atrodo juokingos, paprasciausiai nekreipkit i jas demesio, yra susnis nkitu, jums idomesniu. Man keista, kad mamos, beje turincios apie save LABAI gera nuomone, sitaip raso ir izeidineja.. Truputeli tolerancijos jaunom panelem, kad i kokius apsurdiskus klausimus jos pateikia..

23. Aug 2010, 09:36

aiškiai vaikai savo žaidimais užsiima, lazda turi du galus, kažkada atsisuks prieš pačia panelę nebrendylą.

23. Aug 2010, 09:32

as manu reiketu trinti tokias temas lauk, nes cia gali buti, kaip vaiku zaidimas ir tiek, pasityciojimas kazkoks.

23. Aug 2010, 09:31

Cia tai jau per ziaurus tos nerytes pasisakymas, kaip gali i tai reaguoti norinti pastoti moteris, o negalinti. Labai skaudziai isdestytos mintys.