7 patarimai vyrui, kuris baiminasi dalyvauti gimdyme

7 patarimai vyrui, kuris baiminasi dalyvauti gimdyme

18. Apr 2017, 07:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Savo situaciją dėl vyro dalyvavimo gimdyme akušerei Ievai Girdvainienei parašė 27 savaitę kūdikio besilaukianti Beata ir iškart gavo komentarą

20170410120939-92305.jpg

Pasirodo, kad baimės pojūtį prieš gimdymą išgyvena beveik visi būsimieji tėvai. Todėl, prieš vyrui nusprendžiant dalyvauti gimdyme, stipriajai lyčiai reikia atminti keletą vertingų patarimų:

  • Pasistenkite iš anksto apsilankyti ligoninėje, kurioje gimdysite, susipažinkite su jos aplinka.
  • Su žmona lankykitės nėščiųjų mokykloje. Skaitykite apie tai literatūros, pažiūrėkite filmų apie gimdymą.
  • Pakalbėkite su draugais, kurie ruošėsi nėštumui ir dalyvavo gimdyme. Jie sugebės pateikti jums naudingų patarimų, nes patys kažkada taip pat bijojo, tačiau vėliau sėkmingai gimdė kartu. 
  • Nediskutuokite su tais pažįstamais ar draugais, kurie nelankė pasiruošimo mokyklos, o tik dalyvavo gimdyme. Jų pasakojimas ir įspūdžiai tikrai jus nuteiks ne geriausiai, pripildys jus baimės ir išves iš pusiausvyros. 
  •  Atminkite, kad gimdyme jūs privalote ne dalyvauti ar stebėti, kaip gimdo jūsų žmona, tačiau kartu su ja gimdyti.
  • Jeigu jūs dėl kokių nors priežasčių nelankėte pasiruošimo kursų, geriau gimdyme nedalyvaukite, nes yra pavojus, kad žmona gali sunkiai ir ilgai gimdyti.
  • Vizitai pas gydytoją kartu su žmona nėštumo metu, pasiruošimo kursų lankymas, aktyvus dalyvavimas gimdyme, virkštelės perkirpimas ir tik ką gimusio nuogo vaiko palaikymas savo rankose – tai neišdildomi momentai kiekvienam būsimam tėčiui, paliekantys nė su niekuo  nepalyginamus įspūdžius visam gyvenimui. 

Kokia jūsų šeimos patirtis šiuo klausimu? Ar vyrai be baimės dalyvavo gimdyme?

Džiaugsimės, jei išbandysite naują platformą "Akušerė skuba į pagalbą"!

20170404121722-26249.jpg