Palangoje vyksianti mados mugė ,,Design for life’’: nuo mados vaikams iki nemokamų atrakcionų

Palangoje vyksianti mados mugė ,,Design for life’’: nuo mados vaikams iki nemokamų atrakcionų

18. Jun 2018, 12:56 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - ,,Design for life’’. Į Palangos Sporto areną, Sporto gatvėje 3,  iš Lietuvos ir Latvijos suplūs per 100 prekės ženklų, pirmuosius lankytojus pasitiks 1tūkstantis ledų – dovanų. O atėjusiems su vaikams neteks liūdėti: jų lauks nemokami atrakcionai ir cukraus vata. 

Pirmiesiems lankytojams – išdalins 1000 ledų nemokamai

Nuo 12 valandos Palangos Sporto arenoje vyksianti nemokama mugė bus dosni staigmenomis savo lankytojams. Vasarą karštį tipdantis desertas – ledai, čia bus dalijami nemokamai. Tiesa, taip pasivaišinti pavyks pirmajam tūkstančiui lankytojui, todėl miesto gyventojai ir svečiai kviečiame apsilankyti dar prieš saulės vonias.  

Nemokami atrakcionai ir cukraus vata  

Norite apsilankyti renginyje, tačiau keliate sau klausimą, ką daryti jei toks laiko leidimas bus nuobodus Jūsų mažajam šeimos nariui? Nemokama mados ir grožio mugė ,,Design for life’’ poilsiaujantiems Palangoje liepos 7 atkeliaus į pagalbą. 

Mažieji renginio lankytojai galės nuo pat 12 iki 20 valandos visiškai nemokamai pramogauti aplink areną įrengtais lauko atrakcionais. Ne tik vaikus, bet ir visus lankytojus organizatoriai vaišins ir cukraus vata. ,,Kaip Palangoje be cukraus vatos? Vaišinsime iki kol sugesime’’ - pokštauja renginio organizatoriai. 

Stilingi drabužiai vaikams ne tik iš Lietuvos

Nuo 12 iki 20 valandos Palangos miesto gyventojus bei ilgajam savaitgaliui poilsiauti atvykusius miesto svečius sutrauksianti nemokama mados oazė po savo stogu sukvies virš 100 savo sričių profesionalų. Čia lauks ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Latvijos atvykę gamintojai. 

Kūrėjai siūlys vaikams ne tik drabužius, bet ir aksesuarus, avalynę bei išskirtines smulkmenas. Be to, renginyje nebus pamirštos ir būsimos mamos – čia pasirodys ir specialiai nėščiosioms kuriantys gamintojai.

 Specialūs seminarai ir paskaitos 

Iki pat 20 valandos vyksianti nemokama mados mugė perlips visus tokiems rengiams įprastus rėmus. Nuo 13val ,,Palangos sporto arenoje’’ prasidės ir specialūs seminarai.  Prekės ženklų autoriai, blogeriai ir kviestiniai svečiai dalinsis grožio, kelionių, sporto, mitybos temomis. 

Aktualiausi vaikams auginančioms šeimoms bus pokalbiai su  pirmąją paskaitą 13-14val. vesiančia Palangos turizmo ir informacijos centro atstove Alma Slaboševičiene. Ji papasakos apie populiariausias ir madingiausias lankytinas vietas Palangoje ir padės atrasti kažką nauja. 

16-17 val. Bendrausime su tinklaraščio Mamos kampu autore, asmenine trenere, mitybos konsultante ir labai motyvuojančia mama - Laura Panave. Kalbėsime tema - Motinystės ir sveiko, aktyvaus gyvenimo būdo suderinimas/ galimybės ir pasiteisinimai.

Viskas, ko reikia vasarai:  pokalbiai, atrakcionai, cukraus vata, ledai ir svarbiausia – mada bei apsipirkimas lauks vienoje vietoje – Palangos Sporto arenoje liepos 7 dieną.  

 20180618123429-99080.jpg

sraigiukas sraigiukas 21. Jun 2018, 14:49

super. Būtinai apsilankysim ir reportažą surengsime 😀