Pakeliui į darnią, stiprią ir vieningą šeimą

Pakeliui į darnią, stiprią ir vieningą šeimą

09. Nov 2018, 06:30 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Puoselėdami šeimos židinį turbūt ne vienas susimąstome, ko reikia laimingai šeimai, kaip užauginti sveikus ir žingeidžius vaikus, kaip sutarti su seneliais ir pan. Tikiu, kad yra akimirkų, kai pasvajojame apie žmogų, galintį pakuždėti patarimą mus gluminančioje situacijoje. Atsakymų ieškome diskutuodami su vaikus auginančiais tėvais, žiūrėdami „Mamyčių klubą“, skaitydami patarimus. Dažnai pastebime, kad nuomonės ir patarimai dažnai prieštarauja vienas kitam.

VšĮ „Ankstyvosios intervencijos centras“, pasitelkę profesionalus, pabandė atsakyti į tėvams kylančius klausimus.  Projektu „Darni, stipri, vieninga šeima“ centro specialistai, praktikai (logopedai, ergoterapeutai, psichologai) siūlo nemokamą paskaitų ciklą internetu. Dėstomos temos apima šeimos tarpusavio santykių psichologiją, kaip pasiruošti tėvystei, kokios augančio vaiko raidos, žaismingo, edukacinio, kultūrinio auklėjimo galimybės. Smagiausia, kad patogiu laiku ir nemokamai mamos ir tėčiai, seneliai, pedagogai gali peržiūrėti paskaitų medžiagą.

20181108132528-39905.jpg

Neradus atsakymų į dominančius klausimus, kviečiame registruotis į nemokamos konsultacijas. Jums patogiu metu centro specialistai skirs 1 valandą konsultacijai nuotoliniu (online) būdu. Klauskite logopedo, ergoterapeuto ir psichologo klausimų, kurie jums aktualūs, kurie padėtų siekti darnios, stiprios ir vieningos Jūsų šeimos!

Video informacija ir konsultacijos: www.logopedai.eu

Projektą finansuoja: Socialinės apsaugos ir darbo ministerija 

Projektą įgyvendina: VšĮ „Ankstyvosios intervencijos centras“ 

Projekto partneriai: Lietuvos bibliotekininkų draugija

Solo mankštos namai 

Apie ankstyvąją vaiko raidą ir pirmuosius jo žodžius "Mamyčių klubo" laidoje su logopede Lina Liutvinienė - jau šį sekmadienį, lapkričio 11 d.