Moterų ir merginų susitikimas Varniuose: programa!

05. Oct 2011, 07:00

Sveikos, Mielosios! Laikas nenumaldomai bėga, liko tik dvi su puse savaitės iki mūsų susitikimo, kurio su nekantrumu laukiu :)

 

 

Tvirtai apsisprendusių dalyvauti sąrašas:

 

Oodetaa

Dikuza

Utopija

Neužmirštuolė

Ausryte12

Guzikėlis1

Mildutė

Linalu

Živilė

Atominė

Mamyčių klubas :)

Jei niekas nesutrukdys, prisijungs ir Raimonda.

 

 

Taigi, numatoma programa:

 

Spalio 22 d. (šeštadienį) 15 val. renkamės poilsiavietėje 

 

15.30 val. važiuojam į Lopaičius.

 

18.00 val. grįžtame, nes saulė leidžias 18.05 val :)

 

18.00-20.00 val. bendraujame.

 

20.00 val. pirtis ir kitos linksmybės.

 

Spalio 23 d. - pusryčiai ir pasivaikščiojimas Gintarų taku aplink Lūksto ežerą, po to žvalgytuvės po Varnių apylinkes (pagal kiekvienos galimybes ir laiko limitus).

 

Meniu su šeimininku suderinau, buvau įkėlusi jau anksčiau, tai nebesikartosiu. Kava, arbata pasirūpinsiu aš, o Jūs jau pasirūpinkite tam tikra tara pačios :)

 

 

Iki susimatymo!

 

 

Nuo MK redakcijos:

 

Ačiū Odetai už puikią organizaciją ir programą. Visos, kurios dar norite dalyvauti, registruokitės apačioje esančioje anketoje. Šiuo metu yra prisiregistravusios šios merginos ir moterys:

 

DoOvVILE           

Rasa (raguta)           

Dovilė (Atominė)           

ausryte12           

zivile           

Deimante           

Auksė (neuzmirstuole)           

mildute           

Roberta - utopija           

Odeta           

Jurga (dikuza)           

Rasa (guzikelis1)

 

Apie susitikimo vietą, kainą, meniu ir kt. dalykėlius daugiau skaitykite čia: mamyciu-susiburimas-varniuose-registruokites-aktyviau

 

 

05. Oct 2011, 13:32

😃 na pačios kaltos, kad bendraut nenori, ir bijo nežinia ko

05. Oct 2011, 13:30

Tai nebeusprantu,kiek cia jau mamu atkrenta 3-4 🤓|

05. Oct 2011, 13:29

Tam turėtų būti pieno bankas šaldytuve tokiais atejais 😉 O kiek tavo vaikučiui laiko ?

05. Oct 2011, 13:29

tai cia buvo kazkuria diena ,kad jei ne as butu daugiua mamu bendraujanciu budejime 😉

05. Oct 2011, 13:28

O kas trugdo kitoms mamoms, tie BET merginos 😉 ?

05. Oct 2011, 13:27

Nu tik jau 😃 Kas sakė taip, kad jei tavęs nebūtų būtų daugiau mamų ? Sakė tos gal, kurios nei galvojo nei noro turėjo važiuot praeitą kartą, tipo pasiteisinimas jų gal toks 😃

ausryte12 ausryte12 05. Oct 2011, 13:26

oi mamytes, pamaciau programa ir nuliudau, nes as planavau vykti tik vienai dienelei, o dabar ziuriu, kad tai vienai dienai neapsimoka vaziuoti 😥 as pritarciau, kad daugiau viska sukeltume i viena diena, tada tikrai prisijungciau, o dabar man nesiagus dalyvauti, nes zindukli namuciuose negaliu nakciai palikti ☹

05. Oct 2011, 13:25

Tu tik būk rami, ir finišo tiesiojoj balius pamiršk 😉 😃

05. Oct 2011, 13:25

Būtinai 😃 👍

05. Oct 2011, 12:21

svajojau prisijungti ir as. bet ... 😥

05. Oct 2011, 12:17

manes nepriimat bijot gimdyves😃

05. Oct 2011, 11:27

aha laukiau sito zodzio 😃,as ne ,bet mane taip 😃kaip miela...

05. Oct 2011, 11:24

tai buvo sakyta nesusireikšmink 😛

05. Oct 2011, 11:17

o gal man neisjunkti,paskui sakys vel del laimondos mes nebuvome,butu buve daugiau mamu 🤔 😃

05. Oct 2011, 10:28

as tai neatkrentu tikrai, roberta laikysim fronta 😃

05. Oct 2011, 10:07

Jei tik mūsų ekipažas neišbyrės vyksim būtinai, kiek tiek, gal dar prisijungs mamų

05. Oct 2011, 10:03

mano toks pasiūlymas viską aplankyti per vieną vakarą, ryte jau skubėsim namo ir pan, gal pvz kam galvą skaudės ir tt😃

05. Oct 2011, 10:01

ajajajai, nu viltis miršta paskutinė, laiko dar yra, mamytės drąsiau junkitės!

05. Oct 2011, 09:51

Mažai šiuo kartu ☹ O norinčių kiek daug buvo . . .

05. Oct 2011, 09:40

Zivile- as paimsiu tave nuo Telsiu 🤗. Dovile- tai bus dar daugiau vairuojanciu, tikrai neteks atsisakyti.

1 ... 12 13 14 15 16