Sveikos, Mielosios! Laikas nenumaldomai bėga, liko tik dvi su puse savaitės iki mūsų susitikimo, kurio su nekantrumu laukiu :)
Tvirtai apsisprendusių dalyvauti sąrašas:
Oodetaa
Dikuza
Utopija
Neužmirštuolė
Ausryte12
Guzikėlis1
Mildutė
Linalu
Živilė
Atominė
Mamyčių klubas :)
Jei niekas nesutrukdys, prisijungs ir Raimonda.
Taigi, numatoma programa:
Spalio 22 d. (šeštadienį) 15 val. renkamės poilsiavietėje
15.30 val. važiuojam į Lopaičius.
18.00 val. grįžtame, nes saulė leidžias 18.05 val :)
18.00-20.00 val. bendraujame.
20.00 val. pirtis ir kitos linksmybės.
Spalio 23 d. - pusryčiai ir pasivaikščiojimas Gintarų taku aplink Lūksto ežerą, po to žvalgytuvės po Varnių apylinkes (pagal kiekvienos galimybes ir laiko limitus).
Meniu su šeimininku suderinau, buvau įkėlusi jau anksčiau, tai nebesikartosiu. Kava, arbata pasirūpinsiu aš, o Jūs jau pasirūpinkite tam tikra tara pačios :)
Iki susimatymo!
Nuo MK redakcijos:
Ačiū Odetai už puikią organizaciją ir programą. Visos, kurios dar norite dalyvauti, registruokitės apačioje esančioje anketoje. Šiuo metu yra prisiregistravusios šios merginos ir moterys:
DoOvVILE
Rasa (raguta)
Dovilė (Atominė)
ausryte12
zivile
Deimante
Auksė (neuzmirstuole)
mildute
Roberta - utopija
Odeta
Jurga (dikuza)
Rasa (guzikelis1)
Apie susitikimo vietą, kainą, meniu ir kt. dalykėlius daugiau skaitykite čia: mamyciu-susiburimas-varniuose-registruokites-aktyviau
😃 na pačios kaltos, kad bendraut nenori, ir bijo nežinia ko
Tai nebeusprantu,kiek cia jau mamu atkrenta 3-4 🤓|
Tam turėtų būti pieno bankas šaldytuve tokiais atejais 😉 O kiek tavo vaikučiui laiko ?
tai cia buvo kazkuria diena ,kad jei ne as butu daugiua mamu bendraujanciu budejime 😉
O kas trugdo kitoms mamoms, tie BET merginos 😉 ?
Nu tik jau 😃 Kas sakė taip, kad jei tavęs nebūtų būtų daugiau mamų ? Sakė tos gal, kurios nei galvojo nei noro turėjo važiuot praeitą kartą, tipo pasiteisinimas jų gal toks 😃
oi mamytes, pamaciau programa ir nuliudau, nes as planavau vykti tik vienai dienelei, o dabar ziuriu, kad tai vienai dienai neapsimoka vaziuoti 😥 as pritarciau, kad daugiau viska sukeltume i viena diena, tada tikrai prisijungciau, o dabar man nesiagus dalyvauti, nes zindukli namuciuose negaliu nakciai palikti ☹
Tu tik būk rami, ir finišo tiesiojoj balius pamiršk 😉 😃
Būtinai 😃 👍
svajojau prisijungti ir as. bet ... 😥
manes nepriimat bijot gimdyves😃
aha laukiau sito zodzio 😃,as ne ,bet mane taip 😃kaip miela...
tai buvo sakyta nesusireikšmink 😛
o gal man neisjunkti,paskui sakys vel del laimondos mes nebuvome,butu buve daugiau mamu 🤔 😃
as tai neatkrentu tikrai, roberta laikysim fronta 😃
Jei tik mūsų ekipažas neišbyrės vyksim būtinai, kiek tiek, gal dar prisijungs mamų
mano toks pasiūlymas viską aplankyti per vieną vakarą, ryte jau skubėsim namo ir pan, gal pvz kam galvą skaudės ir tt😃
ajajajai, nu viltis miršta paskutinė, laiko dar yra, mamytės drąsiau junkitės!
Mažai šiuo kartu ☹ O norinčių kiek daug buvo . . .
Zivile- as paimsiu tave nuo Telsiu 🤗. Dovile- tai bus dar daugiau vairuojanciu, tikrai neteks atsisakyti.