Nauja pramoga: su dviračiu - po medžius!

Nauja pramoga: su dviračiu - po medžius!

18. Jun 2019, 10:38 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

 

Jau beveik dešimtmetį veikiantis ir pramogas medžiuose siūlantis Vilniaus nuotykių parkas „UNO Park“ šią vasarą pasitinka su nauja atrakcija – oro dviračiu. Tai – nauja pramoga ekstremalių pojūčių fanams, kuri leidžia pasijusti tarsi cirko akrobatams.

„Taip, tai tikrai dviratis ir juo važiuoti galima medžių viršūnėse. Argi tai ne naujo dviračio išradimas?” - juokaudami klausia „UNO Parks“ įkūrėjai.

Dviračio sukūrimo procesas

Kaip pasakoja nuotykių parkus visame pasaulyje statantys „UNO Parks“ darbuotojai, turbūt didžiausias iššūkis buvo atrasti technologiją, kuri užtikrintų, kad važiavimas lynu medžių viršūnėmis būtų įmanomas ne tik cirko artistams, bet ir naujų išbandymų ieškantiems parko lankytojams. 

„Juokaudami sakome, kad teko sukurti naują dviratį, nes iš įsigyto liko tik rėmas, vairas, minimo sistema, o visa kita – mūsų fantazijos ir patirties kombinacija. Teko sujungti saugos sistemas, rasti pusiausvyrą išlaikyti leidžiančius techninius sprendimus, išspręsti ratų ir lyno sąlyčio taškų stabilumą. Taip pat išduodame paslaptį, jog pervažiavus lynu drąsuolių lauks siurprizas. Neišduosime koks, teks atvykti ir išbandyti patiems”, - pasakojo parko instruktoriai.

Išbandyti gali kiekvienas aukštesnis nei 1,45 cm ir vyresnis nei 16 metų parko lankytojas

Kandangi važiavimas dviračiu yra ekstremali pramoga, jos ribojimai yra būtini saugumui užtikrinti. Visi kiti entuziastai kviečiami stebėti ir palaikyti savo draugus nuo žemės.

Šia paslauga jau domisi bernvakarių, mergvakarių dalyviai bei gimtadienio šventes organizuojantys parko svečiai. Oficialiai dviračio ore pramogą vilniečiai ir miesto svečiai galės išbandyti jau nuo šio penktadienio.