PRIMAITINIMAS. Žuvų taukai 6,5 mėnesio kūdikiui, kaip juos įsiūlyti?

PRIMAITINIMAS. Žuvų taukai 6,5 mėnesio kūdikiui, kaip juos įsiūlyti?

03. Nov 2017, 13:32 DžiaugsmoPieva DžiaugsmoPieva

Sveikos, mamytės!

Mes su Dominyku, kuris dabar sveria 10kg ir yra 6,5 mėnesio, tęsiame savo kelionę į maisto pažinimo pasaulį. Nors mamos pienelis lieka pagrindiniu ir skaniausiu maisteliu, noriai valgome tyreles ir košes. Galiu pasidžiaugti, kad mažylis jau žino, kas jam patinka, o kas nelabai, bet kantriai duodu ir tų produktų, kurie ne itin skanūs.

ŠIANDIENOS MENIU. Pusryčiams apie 9 val. valgėme avižinę košę su kriauše, suvalgė visą porciją (200ml) ir dar čepsėdamas žiūrėjo į tuščią dubenėlį. Labai džiugu, nes šiandien buvo pirmas bandymas daryti avižinę košę iš tos, kurią valgau ir pati, o ne specialiai kūdikiams skirtos. Užpylus vandenį tiesiog sublenderiavau iki įprastos konsistensijos. Stebėsiu, žinoma, ar nėra kokių reakcijų nuo avižinės košės pakeitimo. Pietus valgysime, kai mažylis atsikels po pietų miegelio, šiandien bus apie 14 val. Daržovių tyrelę iš paprastos ir saldžiosios bulvių bei cukinijos mažylis labai pamėgo. Vakarienei apie 18 val. valgysime pienišką grikių košę su abrikosais, kurią gavome dovanų iš mamyčių klubo. Ją mažylis taip pat labai noriai valgo. Kai išbandysime visus remėjų produktus, būtinai aprašysiu visus kartu atskirame įraše.

NAUJAS IŠŠŪKIS. Gydytojos rekomendacija buvo pradėti duoti žuvų taukus, skirtus specialiai kūdikiams. Bėda ta, kad jie turi būti sumaišomi su maistu arba gėrimu ir duodami mažyliui tokiu būdu. Mėgstamiausia košė kaipmat tampa šlykštaus skonio ir mažylis graudžiomis ašaromis prašosi nebetęsti maitinimo ta košyte. Pati paragavau, košė tikrai nemalonaus skonio. Patarkit mamytės, ką pačios darėte ar vis dar darote tokioje situacijoje? Gaila man savo mažylio, tad pakaitomis su vitaminu D žuvų taukus duodu tik kas antrą dieną.20171103133107-88495.jpg

Tiek šį kartą apie tai, kaip sekasi primaitinti. Sėkmės visoms esančioms tame pačiame etape!

DžiaugsmoPieva DžiaugsmoPieva 09. Nov 2017, 16:07 Egelė

Bandysim ir mes taip, ačiū už patarimą! 😉

Egelė Egelė 09. Nov 2017, 13:23

Naudojame lygiai tokius pat, aš išspaudžiu tiesiai į burnyte juos 😀 apsilaižo ir viskas 😀