Pirmieji bandymai leisti sau ramiai palikti vaiką su tėčiu

Pirmieji bandymai leisti sau ramiai palikti vaiką su tėčiu

07. Aug 2022, 16:43 LigitaR LigitaR

Jau du mėnesius maitinu dukrytę iš krūties, o valgyti ji mėgsta dažnai :) Būna ir kas valandą, būna - kas dvi, kas tris, nebent pavyksta turėti ilgesnį nei 30-40 min. miegelį. Dėl šios priežasties išeiti kažkur be jos pavyko tik keliskart svarbiais reikalais, kai pavykdavo tėčiui ją užmigdyti automobilyje - tokiu būdu pamiegodavo tol, kol važiuojama.

Deja, kažkas pasikeitė ir šis planas nebepasiteisina, tad dar labiau tapo nedrąsu išeiti neimant vaiko kartu. Tuomet už akių užkliuvo PHILIPS AVENT pientraukis, į kurį sudėjau viltis šiek tiek jaustis drąsiau norint "pabėgti".

Pientraukis supakuotas kompaktiškai į dėžutę, patiko, kad apgalvota vieta dangteliams. Dizainas atrodo šiuolaikiškas, lengvai, visos detalės malonios liesti ir naudoti. Net ir be instrukcijos pakankamai intuityviai pientraukis išsiardo ir susideda. Sudėtingiausia dalis buvo prisiversti išplauti ir išsidezinfekuoti detales verdančiame vandenyje - neturint sterilizatoriaus, tai šiek tiek užknisantis darbas, lyginant su tuo, kaip paprasta patį pientraukį naudoti ir nusitraukti pienuką.

Dariau tą pirmą kartą, tad pravertė ir keli patarimai instrukcijoje, taip pat labai patiko, kad galima nusitraukti iškart į laikymo indelį, o po to iš jo pačio uždėjus specialią pereinančią detalę ir sumaitinti.

Pripažinsiu, turėjau baimių kaip bus, nes dukrytė čiulptuko nepripažįsta, paima 1 iš 10 kartų ir tai kol kas tik automobilyje, tad bijojau ar nebus taip pat su buteliuku. Mano nuostabai - viskas pavyko puikiai!