Philips Avent vienkartiniai liemenėlės įklotai

Philips Avent vienkartiniai liemenėlės įklotai

21. Feb 2021, 22:08 Seikarolina Seikarolina

Dėkoju už galimybę išbandyti šiuos įklotus į liemenėlę. Dabar turiu savo favoritus!

Apie patį produktą. Pakuotė patogaus dydžio, patogu turėti tiek mamos rankinėje tiek kuprinėje, lagamine ar mažame stalčiuje. Pakuotės spalvos nėra per ryškios, gražaus ir paprasto dizaino, informacija pateikiama glaustai – tai ko labiausiai reikia. Mažiau yra daugiau. Dėžutė pagaminta iš tvirtesnio kartono, todėl neplyšta net ir atidarant 20 – tąjį kartą.

Dėžutės turinys. Atidarius pakuotę, mane labai sužavėjo, kad kiekvienas įklotas yra supakuotas atskirai. Tai man labai patiko, taip užtikrinamas įkloto sterilumas. Labai nustebino pats įkloto plonumas. Pirmas įspūdis buvo toks, kad „daug tikrai nesugers“, bet klydau! Puikiai sugeria ir niekas neprateka. Įklotai tvirtai prisiklijuoja, man laikė net tada, kai dar sausus įklotus klijavau iš vienos liemenėlės į kitą. Šie liemenėlės įklotai nėra stori, bet labai malonūs, minkšti ir švelnios tekstūros. Įklotas yra didelis, apgaubia tikrai didelę dalį krūties, dėl to man ramiau, kad niekur pro šoną neprabėgs. Oda visada lieka sausa, jokio drėgmės pojūčio, odos dirginimo.

Nors dar tik laukiuosi, bet įklotus tenka naudoti kasdien, nes stipriai bėga priešpienis. Iki šiol neradau sau tinkamų, o apie Philips Avent įklotus į liemenėlę esu tik girdėjusi. Šiems įklotams minusų jokių neradau, todėl juos rinksiuosi ir kai gims mažylis. Rekomenduoju!