Philips Avent Ultra Air jautriai kūdikio odai

Philips Avent Ultra Air jautriai kūdikio odai

24. Dec 2018, 00:55 DandM DandM

Mums 11 mėn. ir pats metas buvo pakeisti čiulptuką iš senojo į naują. Esame Philips Avent 'fanai' ir nuo gimimo naudojame tik šios firmos čiulptukus. Labai apsidžiaugiau gavusi galimybę ištestuoti Philips Avent naujieną - Ultra Air čiulptukus jautriai mažylio odai. Neesame jautrios odos turėtojai, tačiau čiulptukas išties nedirgina odelės ir padidintos angos skydelyje užtikrina didelę oro cirkuliaciją, kuomet oda kvėpuoja ir išlieka sausa. Dygimo metu seilėjamąsi ypač daug.

20181224005249-95071.jpg

Visuomet smagu matyti daiktus skaidrioje dėžutėje, kada aiškiai matosi, ką gausi. Ir čia ne šiaip sau dėžutė, skirta išmetimui :), o puikus dėklas (ypač dažnai keliaujančioms mamoms) higieniškam čiulptukų laikymui bei sterilizavimui. Kadangi mikrobangų krosnelės neturime, kad galėtume dėžutėje sterilizuoti, tai mums tapo saugiu dėklu kelionių metu. O be to, nerenka dulkių čiulptukai ir namuose, o guli 'saugiai' savo dėžutėje.

Pats čiulptukų dizainas patiko. Tos neutralios, prigėsintos, 'nerėkiančios' spalvos išties puikios. Labai gerai, kad neskaidrūs, nes namuose jie pradingsta labai dažnai. Tad nesunku surasti.

Kūdikiui pačiam paimti ir įsidėti į burnytę labai patogu. Ir ima ne už rankenėlės, o skydelio, kuris savo dydžiu ir suapvalintais kraštais yra tobulas mažosioms rankytėms.

20181224005419-14605.jpg

Silikoninis čiulptukas yra išties švelnus ir minkštas, o be to pritaikytas natūraliai burnos raidai. Tačiau Lukui greičiausiai nepatinka čiulptuko neskaidrus, kiek šiurkštokas galas, na, jis šiek tiek skiriasi nuo viso vientiso silikoninio čiulptuko. Tikrai nustebau, nes Lukas palaiko keletą sekundžių burnoje ir išspjauna (nuotraukose visos emocijos), purto galvą ir raukosi, kai pasiūlau naująjį čiulptuką. O, pamatęs senąjį, nenori jo paleisti iš rankų. Gal tai tik pripratimo reikalas, tad bandysime dar vėliau.

Su šilčiausiais linkėjimais,

Dovilė ir Lukas