Philips Avent pientraukis – kompaktiškas, funkcionalus pagalbininkas

Philips Avent pientraukis – kompaktiškas, funkcionalus pagalbininkas

08. Aug 2022, 14:41 mamyte2 mamyte2

Džiaugiuosi turėjusi galimybę išbandyti rankinį Philips Avent pientraukį.

Pirmas įspūdis – labai kompaktiška, mažai vietos užimanti pakuotė. Tačiau dėžutės turinys nustebina gausumu – pieno traukimo antgalis, žindukas, net trys talpos nutrauktam pieneliui (su sandariais dangteliais) ir tarpinė, kuri visas šias dalis sujungia tarpusavyje! Tarpinės pagalba yra galimybė pritraukti pienelio tiesiai į indelį, kurį sandariai uždarius dangteliu, patogu laikyti šaldytuve iki maitinimo. O atėjus maitinimo laikui, pakanka per tarpinę pritvirtinti žinduką tiesiai ant indelio ir galima maitinti! Tokiu būdu išvengiama papildomų indų sterilizacijos, plovimo ir sutaupoma daug brangaus mamos laiko.

Apgalvota, atrodo, kiekviena smulkmena – indeliuose sužymėtas tūris, tai irgi labai patogu planavimui ir kūdikio išgeriamo pieno kiekio sekimui. Kaip minėjau, indeliai net trys, tad patogiai galima pasiruošti net keletui maitinimų.

Dar labiau nustebino, kad pieno traukimo antgalis tvirtinasi ir ant Philips Avent buteliuko (tam nereikalinga net rinkinyje esanti tarpinė). Tad viskas labai funkcionalu ir apgalvota! Pienelio nutraukimo procesas paprastas, intensyvumas pilnai kontroliuojamas pačios mamos ir nekeliantis jokio diskomforto.

Manau, šis pientraukis yra nepakeičiamas pagalbininkas kiekvienai maitinančiai mamai, suteikiantis daugiau patogumo ir laisvės kasdienybėje, o namuose ar lagamine užimantis nepastebimai mažai vietos.