Philips Avent Natural response buteliukas + Ultra air čiulptukas

Philips Avent Natural response buteliukas + Ultra air čiulptukas

05. Aug 2023, 14:30 Persicco Persicco

Kai gavau galmybę išbandyti Philips produktus, jau naudojome jų čiulptuką, tik kiek kitokį, tad jau kaip žinojau, kad produktas tiks. O štai buteliuką naudojome visai "iš kitos operos", tad čia buvo įdomu, ar pasiteisins. Bet apie viską nuo pradžių.

Vaiką nuo pat pirmų dienų maitinam iš buteliuko, tiek MP, tiek PM, tad teko išbandyti tikrai nemažai variantų beieškant geriausio savo vaikui. Išbandėm ir Avent anti-colic, dr.Brown, Medela Calma, MAM buteliukus. Pastaruosius ir naudojome pastaruosius kelis mėnesius, tačiau visi ne iki galo man patiko, kadangi jie turi masyvų oro vožtuvą ant buteliuko dugno, kur plaunant subėga vanduo, o buteliuko negalima dėti į šildytuvą, tad tenka naudoti papildomus indelius.

Todėl nusprendžiau, kad bandysime Philips Avent Natural response buteliuką. Ir panašu, kad pagaliau radome buteliuką, kuris patinka tiek tėvams, tiek vaikui :) Nesitikėjau stebuklo, bet nuo pat pirmo karto vaikui labai patiko, nes pati galėjo nesunkiai nulaikyti buteliuką - jo forma labai patogi, pats buteliukas nesunkus. Skystis traukiasi gan lengvai (naudojame 5 numerio žinduką), girdisi kaip dirba vožtuvas, kuris yra žinduke, tad jokių papildomų agregatų :)  Bet svarbiausia, kad gerokai sumažėjo atpylimai, sušvelnėjo atsirūgimas, vaikas nestresuoja valgydamas, nes gali pailsėti - pienas netraukiant nebėga. Kadangi pati laikydama neapsilaisto, gali su buteliuku ir pažaisti, kol ilsisis tarp valgymo :) Stebuklų nesitikėjau, bet esu maloniai nustebinta ir džiaugiuosi, kad išbandėme. 

Su čiulptukais viskas buvo kur kas labiau nuspėjama, kadangi, kaip ir minėjau, jau naudojome Philips Avent produkciją. Nebijojau, kad čiulptukas netiks, nes tiek medžiaga, tiek čiulptuko forma tokia pat, tačiau aišku, oro pralaidumas didesnis ir oda aplink burną ne taip šlampa. Tai aktualu, kadangi su čiulptuku vaikas miega. Dieną nusiraminimui pasilikome senąjį čiultuką, o štai miegučiui naudojame naująjį. Taip pat turiu pasakyti, kad Ultra air čiultukų dizainas kur kas priimtinesnis, nes spalvos ramios, piešinukas neryškus. Smulkmena, bet maloni :)