PHILIPS Avent kūdikių stebėjimo prietaisas: mano nuomonė

PHILIPS Avent kūdikių stebėjimo prietaisas: mano nuomonė

01. Jun 2023, 22:03 "Viktorijos masazai" "Viktorijos masazai"

 Tie, kas auginate mažylius, tikriausiai, pastebėjote, kad jiems gimus į namus atkeliauja ir daug visokiausių "rakandų". Pradedant drabužėliais ir baigiant vežimėliais... Ar turėjote pirkimo maniją besilaukiant ar jau gimus mažąjam pipirėliui? Juk tiek daug aplink rekomendacijų - be ko,  jau niekaip, neišsisuksime namuose! O dar keliaujant pro parduotuvių vitrinas... juk tie mažyčiai daikteliai ištiesę rankeles, su "Batuoto katino" akelėmis... jie patys prašosi kartu keliaut namo...

Tačiau, kad ir kiek daiktų ir mažų daiktelių būtų namuose, tikriausiai bus tokių, kurių taip ir nepanaudosime ir tokių, kurie bus naudingi ir reikalingi kiekvieną dieną. 

Prisipažinsiu, man daiktas, be kurio neišsiverčiu nei vienos dienos ir kuris keliauja su manimi į keliones ar netgi vykstant popietei pas draugus - tai mobili auklė! Šiuo metu namuose turiu PHILIPS Avent (SCD845 modelį). 

Be to, ją naudoju ne tik užmigdžius vaikus, puikiai praverčia ir palikus juos žaisti kartu!! Stebėdama ar viskas vyksta sklandžiai galiu atlikti buities darbus netik kitame kambaryje ar aukšte, tačiau reikalui esant ir išbegti į lauką. 

Noriu pasidalinti keletu,mano nuomone, didelių šios "mobilios auklės pliusų:
1. Ilgai neišsikrauna! 
2. Ryškus vaizdas.
3. Galiu stebėti temperatūrą patalpos, kurioje mažyliai miega.
4. Galimybė įjungti ramią muziką (mums tai pasitarnauja, pastebėjus, kad mažylis miega neramiai).
5. Didelis veikimo atstumas!
6. Galimybė kalbėti su mažyliu. Tai man puiki pagalba, ypač palikus PHILIPS Avent kūdikių stebėjimo prietaisą su žaidžiančiais vaikais. 

Manau, tikrai neišvardinau visų šio prietaiso gerųjų savybių! Aprašiau tik tuos, kurie man šio metu patys aktualiausi. Taigi, labai noriu pasidžiaugti - tai tikra mano kiekvienos dienos pagalba! 

Siunčiu šypsenas ir linkiu visiems atrasti savo "pagalbininkus" auginant mažylius!

Viktorija