Mūsų nuomonė apie Philips Avent buteliuką ir čiulptuką

Mūsų nuomonė apie Philips Avent buteliuką ir čiulptuką

21. Aug 2023, 15:40 Diananikolė Diananikolė

Maitinu kudikį mišriai nuo gimimo. Pradžioje vargome su buteliukų, kol neįsigijome Avent. Dukra daugiau valgo mamos pieno ir po jo sunkiai priimdavo buteliuką. Bet Philips Avent valgo iškart be jokio vargo. Ypač padeda kai išbėgu su reikalais , tai vyras ir dukra sako , kad be pastangų valgo iš buteliuko. Rekomenduoju šį buteliuką, labai mums jis patiko.

Su čiulptukų pradžioje sakėme , kad jo mums nereikia. Nes maitinu mamos pienu, kadangi buvo trukumas , tai primaitinau ir primaitinu iki šiol mišiniu, tai čiulptuko nesinorėjo duoti, kad mamos pienas nedingtų, daug ir dažnai duodavau krutį. Su laiku pastebėjau,  kad sunkiai ji miega lauke, ir šiaip reikėjo pas dantistą ,sportuoti pradėjau. 

Tai čiulptukas būtų kaip pagalba šeimos nariams prižiūrint kūdikį. Išbandėme ivairių firmų, mūsų panelei nei vienas neįtiko. Galiausiai pabandėme Philips Avent ultra air čiulptuką. Na ir kol kas nors ir labai trumpam, bet bent noriai ji paima i burnytę.  Kaip ir buteliuko čiulptukas , tai ir šis man patiko, kad guma yra minkštesnė nei kitų firmų ir forma labiau panaši i mamos krūtinės.  Manau su laiku bus tik labiau mylimas Avent čiulptukas.