Nuostabus Philips Avent buteliukas

Nuostabus Philips Avent buteliukas

19. Mar 2023, 14:19 Bahds Bahds

Mano mergaitė nuo mėnesio amžiaus atsisakė krūtinės. Tuomet teko priimti sprendimą maitinti nutrauktu pienu iš buteliuko. Buteliukų paieškos buvo nelengvos.. Bandėme įvairiausių firmų ir pasiteisino tik MAM firmos buteliukai iš kurių ji valgė noriai ir be ašarų.

Žinoma atėjo laikas, kada nusprendėme pabandyti vėl kitus buteliukus, nes godžiu valgymu ji pritraukdavo nemažai oro su MAM buteliukais, kas iššaukdavo pieno atpilimus po maitinimų.

Pabandėme Philips AVENT anti-colic buteliuką su mėlynu voštuvėliu viduje. Tačiau niekaip nepripažino žinduko, taip ir likome su MAM buteliukais.

Gavus galimybę pratestuoti naujuosius Philips AVENT buteliukus - ja pasinaudojome. Likau visiškai nustebus! Dar prieš savaitę mano vaikas nepripažino jokio kito buteliuko tik MAM, o dabar noriai valgo iš naujojo buteliuko! Likau nustebusi kaip ir tėtis. Po 3 dienų valgymo, vis dar noriai ima MAM firmos buteliukus ir šį. Tik šis man turi daugiau privalumų:

  • Didelė talpa, net 330 ml!
  • Patogus ir minkštas žindukas, kuris patinka vaikui ir labai gera pieno bėgimo srovė.
  • Pavertus aukštyn iš buteliuko nelaša pienas. Labai aktualu, kada mažylė domisi naujais dalykais ir bando imti buteliuką pati arba kartais ištumia iš rankų.
  • Patogi buteliuko forma, kuri maloniai gula rankoje ir maitinti vaiką yra dar patogiau.

Norėčiau galbūt tik papildomų rankenėlių, kurias uždėjus ir atėjus laikui, kuomet vaikas pats galės laikytis buteliuką, jos dar labiau pagelbėtų mamoms!

Po tokio pasisekusio buteliuko, bandysime ir kitus Philips-AVENT produktus artėjant primaitinimui ir tolimesniam patogiam vaiko augimui.