Meniu naujienos: Ryžių košytė ir brokolių tyrelė

Meniu naujienos: Ryžių košytė ir brokolių tyrelė

12. Oct 2017, 11:42 DžiaugsmoPieva DžiaugsmoPieva

Sveikos, mamytės!

Mes pamažu įsibėgėjame primaitinimo etape ir vis skaniau ragaujame košytes, kurias mamytė ruošia su didžiausiu džiaugsmu ir malonumu. Mano Dominykas prieš kelias dienas atšventė 6 mėnesių sukaktį, tad oficialiai gali pradėti ragauti vis daugiau produktų. Vizito pas gydytoją metu gavome tolimesnes gaires, kokius produktus įvesti į vaikučio mitybos račioną iki 9 mėnesio, bet apie tai šiek tiek vėliau.

MENIU NAUJIENOS. Pastarąją savaitę ankstyviems pietums renkamės brokolių-žiedinių kopūstų tyrelę, kurią mano mažylis valgo su pasimėgavimu ir matosi, kad jam tikrai skanu, ko nepasakyčiau apie visas tyreles, kurių pagrindas yra bulvė. Vakarais pradėjau duoti "Topfer" Bio Organic ekologišką ryžių košytę, kurią taip pat labai noriai valgo. Labai paprastai ir greitai paruošiama, kas labai patogu neturint daug laiko. Labai primena manų košytę tik yra daug naudingesnė mažylio organizmui. Nuo 6 mėnesių galimą ruošti kartu su vaisiais, ką netrukus išbandysime. Beje, didžiausias ačiū mamyčių klubui už dovanas!! Kiekvieną produktą aprašysiu tuomet, kada tik ateis laikas ragauti.

20171012114059-87310.jpg

KIEK KARTŲ PER DIENĄ? Dabar Dominykas valgo du kartus pilną porciją ir tarpe tarp valgymų ragauja vaisių. Gydytojos rekomendacijomis remiantis, kai pradės valgyti dvi grūdines košytes, tada pereisime prie trijų pilnų porcijų (150ml). Ryte grūdinė košytė, pietums daržovienė, vakare vėl grūdine. Ir vis daugiau laiko mamytė turės praleisti virtuvėje :)

PRIMAITINIMO RYŠYS SU NAKTIES MIEGU. Ne iš vienos mamytės esu girdėjusi, kad grūdinės košytės įvedimas vakarienei tapo ilgo ir ramaus nakties miego priežastimi. Labai tikiuosi, kad ir mes greit galėsime tuo pasidžiaugti! Kol kas mažylis keliasi naktį du kartus.

IŠŠŪKIS. Didžiuliu iššūkiu man tampa išvengti išsipurvinimo ir gražiai neišsitepus pamaitinti mažylį. Džiaugiuosi, kad atradome plastikinius seilinukus, kuriuos labai lengva plauti ir paruošti iškart kitam kartui.

Tikiuosi ne man vienai primaitinimas yra vienas didelis iššūkis! Sėkmės visoms su savo mažosiomis atžalomis!

Iki malonaus!

Egelė Egelė 16. Oct 2017, 19:26

cha cha ir mums nepavyksta būti švarioms po košių valgymo 😉