MARMALUZI tyrelių testavimas: kam atitenka didysis prizas?!

MARMALUZI tyrelių testavimas: kam atitenka didysis prizas?!

28. Nov 2018, 07:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Ačiū visoms 7 testuotojoms, išbandžiusioms ir išsamiai aprašiusioms savo įspūdžius apie MARMALUZI produktus! 

Trumpai darsyk apžvelkime:

Erimaci

20181126130448-24847.jpg

Rasitulė

20181128105046-15817.jpg

Ausriki6

Erikaaityte

20181121123139-34068.jpg

KIND

LauraBa

20181107091958-10507.jpg

Mamatorija


Jūsų blogus "Marmaluzi" atstovai peržiūrėjo, įvertino ir nori pasidalinti štai šia informacija bei tuo pačiu atsakyti į jums iškilusius klausimus:

Košės sluoksniavimasis, t.y. natūralaus produkto išskirtinis požymis, tik natūralus produktas, kuriame nėra ridėta stabilizuojančių priedų išskiria laisvą vandens/sultinio kiekį iš daržovių, o ypač iš grūdinių košių. 

Produkto indelio kiekis, nebūtina viso suvalgyti per kartą, jei vaikas mažiau valgus ar jaunesnis, tai jam ir nereikia 190 g. iškart suvalgyti. Kaip rekomenduoja gastroenterologas profesorius L.Labanauskas, jei vaikas visko nesuvalgė, dėkime į šaldytuvą, kitam kartui, o gal jis norės vaisinės tyrelės. Mama ir vaikas gali improvizuoti, priklausomai nuo savo nuotaikų, noro. Košės, tyrelės šaldytuve pradarytos gali stovėti 24 val. 

Produkto skonis.
a) mums, suaugusiems, visada jis bus kitoks kitoks, nes nėra jokių prieskonių, o daržovių, ypač ryžių (kalbant apie Triušienos ir ryžių dribsnių košė su cukinijomis) atsiskleidžia jų skonis su prieskoniais ar ingredientais, kurie turi stipresnį poskonį. Mums suaugusiems, kurie viską valgome su druskyte ir prieskoniais, subalansuotas kūdikių maistas tikrai yra prėskas.
b) Ryžių košė su džiovintomis slyvomis, tai puikus balansas normalių vidurių veiklai, kuomet ryžio polinkis tirštinti vidurius, atsveria džiovintos slyvos, kurios turi polinkį skystinti. Kūdikių dietologė Dr.R.Rokaitė, akcentavo, kad jei vaikutis pirmą-antrą kartą nesutiko valgyt produkto, tai nereiškia, kad jam nepatinka ir netinka, tai reiškia, kad mama turi dar bent 3-4 kartus pasiūlyti, nes kūdikis turi savo norius ir nuotaikas valgymo rituale. Jei jau po 7-8 karto vaikas būtent to produkto nenori, vadinasi šis produktas skirtas ne jam. 

Pienas, kuris pilamas į Ekologišką sorų ar grikių košelę yra ekologiškas, bet pagal gydytojų rekomendacijas galima pieną (ekologišką ar ne) duoti kūdikiui/ vaikui nuo 6 mėn. košėse, jei jis neturi alergijos laktozei. Į košes pilamas pieno kiekis tikrai nėra didelis. 

Košių pertrynimas. Papildomai nereikia „blenderiuoti“ košių, kurios skirtos vaikams nuo 6 mėn. jų konsistencija tikrai atitinka 6 mėn., kūdikio gebėjimus ryti, o jei dar valgo vaikutis 11 mėn. tai juo - labiau :)

Produkto konsistencija. Vaisinių tyrelių konsistencija priklauso nuo rudens derliaus, kadangi produktas natūralus, mes, kaip gamintojas negalime 100 proc. užtikrinti tolygios produkto konsistencijos ištisus metus, nes nenaudojant konservantų, skonio, kvapo stipriklių ar tirštiklių, todėl tai vienas iš natūralaus produkto požymių ir niuansų. 

Išpaudžiamos pakuotės. Artimiausiu metu parduotuvių lentynas pasieks ir pirmieji Marmaluzi skoniai tokioje pakuotėje. 

MARMALUZI dėkoja visoms ir skelbia laimėtoją, kuriai dovanoja didįjį prizą - net 42 vnt MARMALUZI produktų!!!

Tai ERIKAAITYTE!

Sveikiname!

LauraBa LauraBa 29. Nov 2018, 10:57

Tiksliau, man buvo greičiau sublenderiuot nei maišyt šaukštuku iki tinkamos konsistencijos 😉 o ir susilo kose zymiai greiciau..

LauraBa LauraBa 28. Nov 2018, 16:47

Labai sveikinam laimėtojus! 😀
Ir mano atsakas Marmaluzi atstovams - košyte blenderiavau ne tam, kad vaikui būtų “patogiau” valgyti, o tam, kad jam būtų malonesnė tekstūra, o ne kokie tai gumuliukai neišsimaišę su šaukštuku trigdytų... 😉

erikaaityte erikaaityte 28. Nov 2018, 11:40

Pažadam visko iš karto nesuvalgyti

erikaaityte erikaaityte 28. Nov 2018, 11:40

Tariam didelį ačiū aš ir Joris! Dabar tai pailsėsim!