Konkursas: Laimėk Philips Avent maitinimo krūtimi rinkinį!

Konkursas: Laimėk Philips Avent maitinimo krūtimi rinkinį!

26. Sep 2023, 12:08 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Konkursas vyksta FACEBOOKE

Sterilizuokite, pumpuokite ir maitinkite

Maitinimo krūtimi rinkinys puikiai tinka mamoms, kurios nori pilno paketo – nuo pieno traukimo iki maitinimo ir plovimo. Jame yra įvairių priedų: rankinis pientraukis, sterilizatorius, čiulptukai ir buteliukai. 

Greitas pieno srautas

Mėgaukitės švelniu nešiojamo rankinio pientraukio „Philips Avent“ teikiamu komfortu. Paties kūdikio žindymo veiksmo įkvėpta technologija „Natural Motion“ skirta greičiau pradėti pieno nutraukimo procesą. Galite lengvai reguliuoti ritmą ir traukimą.

Patogesnė patirtis

Silikoninė pagalvėlė švelniai lenkiasi ir prisitaiko prie jūsų unikalaus spenelio dydžio ir formos. Tinka 99,98 proc. visų spenelių dydžių.

Idealiai tinka retkarčiais pumpuoti bet kur ir bet kada

Pientraukis yra mažas ir lengvas, tad jį lengva laikyti, transportuoti ir naudoti keliaujant, neatkreipiant į save dėmesio.

Nereikia lenktis pirmyn

Atsipalaiduokite ir patogiai įsitaisykite – mūsų konstrukcija suteiks galimybę sėdėti tiesiai ir nereikės pasilenkti į priekį.

Greitas ir efektyvus

Mikrobangų krosnelės garų sterilizatorių galima naudoti norint sterilizuoti kūdikių buteliukus ir kitus gaminius, nes vos per 2 minutes sunaikinama 99,9% mikrobų ir bakterijų. Tiksli ciklo trukmė priklauso nuo turimos mikrobangų krosnelės galingumo. 2 minutės esant 1200–1850 W, 4 minutės esant 850–1100 W, 6 minutės esant 500–800 W

Turinys lieka sterilus iki 24 val.

Įrodyta, kad mikrobangų krosnelės garų sterilizatorius sunaikina 99,9 % mikrobų ir bakterijų.

Natūraliai užsideda

Platus krūties formos čiulptukas skatina natūralų žindymą, primenantį žindymą krūtimi, ir suteikia galimybę derinti maitinimą krūtimi ir buteliuku.

Patogus, lankstus skydelis

Pasirūpinkite jautria oda su „Philips Avent ultra soft“ čiulptuku. Mūsų lankstus skydelis prisitaiko prie kūdikio skruostų formos, todėl lieka mažiau žymių ir mažiau dirginama oda, o čiulpti patogiau.

Laimėtoją rinksime spalio 2 d.