Kaip Urtė skanavo "Marmaluzi" tyreles ir sultis...

Kaip Urtė skanavo "Marmaluzi" tyreles ir sultis...

29. Aug 2018, 08:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt
Kadangi mudvi su Urte dar nieko nebuvome laimėjusios lig šiol, tai labai laukėm, kada atkeliaus mūsų pirmasis laimėjimas - Marmaluzi produktai. Vos tik gavom siuntinį, iškart puolėm jį išpakuoti. Jame buvo 2 buteliukai sulčių - obuolių/šaltalankių bei obuolių/morkų/moliūgų sultys; taip pat sorų košė, obuolių/mėlynių tyrelė bei lipdukas. 
 
Kadangi Urtė niekad nemėgo gerti sulčių, tai galvojau, kad ir šios liks neišgertos. Tačiau, mano nuostabai, Urtė pirmą kartą gėrė sultis ir visai net nereikėjo jos įkalbinėti. Tiek vienas, tiek kitas sultis Urtė įvertino puikiai.
 
Kadangi Urtė jau senokai turi problemą su užkietėjusiais viduriais, tai nežinau, ar tai sutapimas, ar tikrai dėl sulčių, Urtė tądien labai lengvai pasituštino. Todėl šias sultis ir aš vertinu puikiai :)
20180829144135-56370.jpg
 
Visas grūdines košes visada rytais verdu pati. Kadangi laimėjom ekologišką pienišką sorų košę, išbandėm ir ją. Tai galiu pasakyti, kad Urtė ją lygiai taip pat skaniai valgė kaip ir mamos pagamintą :) ir, žinoma, paskaninom košę mūsų jau daug kartų išbandyta ir mėgstama obuolių ir mėlynių tyrele :)
 
Tad pirmasis ir tikėkimės ne paskutinis mūsų su Urte laimėjimas buvo labai skanus ir naudingas :)
 
mama Aušra