Kaip pakeisti sauskelnes aktyviam mažyliui

25. Sep 2017, 07:30 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Kai mažylis jau sėdi, ji aprengti ar pakeisti jam sauskelnes yra daug sudėtingiau nei tada, kai jis dar kantrus kūdikėlis, kuris tik guli ir laukia, kol jūs juo pasirūpinsite. 

Aktyvų mažylį aprengsite lengviau, laikydami savo glėbyje arba prisėdę ant grindų.

Prieš bet ką darydami, kalbėkite savo kūdikiui. Labai svarbu mažylį įspėti, ką ketinate daryti, prašykite jo dalyvauti ir įvardinkite, ką jis galvoja. Tai vysto jo asmenybę.

20170922171249-64152.jpg

Ką pasakytum, jeigu pakeisčiau tau sauskelnes?

Laikas pasikeisti sauskelnes, gerai?

Pažvelk, kokios mielos tavo kojinaitės. Ne? Nenori jų mautis dabar? Gerai, galime palaukti.

Gal taip geriau? 

Geriausias būdas keisti sauskelnes yra ant grindų. Paguldykite mažylį ant savo kelių.  Stebėkite, kaip vaikui labiau patinka – galite jį atsukti veidu į save arba nuo savęs.

Viena ranka imkite kūdikį už pažastėlių, kiek aukščiau pilvuko, ir parodykite jam drabužius ar vystyklus, kuriuos ketinate mauti.

20170922171310-91944.jpg

Tokioj padėty lengva nuimti jo kelnes.

Traukiam vieną koją, tada kitą. 

Pažvelk, ką mes čia turim. Tavo kelnės? Kokios jos gražios!

Dabar atsekite sagutes. Guldykite vaiką ant pilvuko, pradėdami nuo nugaros nuimkite marškinėlius ar bodžiuką. Neužgaukite veiduko, mažyliams tai nepatinka. Pažvelkite, kūdikis jau nurengtas arba pasiruošęs naujoms sauskelnėms.

20170922171329-27853.jpg

Keisti sauskelnes ant žemės labai patogu. Grindys pakankamai erdvios ir mažyliui nėra pavojaus nukristi. Kols jis dar nešliaužioja, naudokite per šonus atsisegančias sauskelnes, tokias kaip Huggies Ultra Comfort, skirtingas berniukams ir mergaitėms.

Pažvelk, kokia graži MIkė ant tavo sauskelnių!

Atsekite lipdukus. Nekelkite vaiko ant pėdučių ir nesodinkite. Geriau pakiškite sauskelnes po juo arba pasukite jį kiek ant šono. Tada atsukite atgal.

20170922171341-74669.jpg 

Šauniai padirbėjote! 

Mūsų rankos adaptuojasi prie kūdikio judesių. Kai jis vystosi, mes judame daugiau. Bet kol jis tik vartosi, bet nešliaužioja ir dar nevaikšto, geriau viską darykite jį vartydami. Taip taip – net ir keičiant sauskelnes.

Huggies – atsakingas požiūris!