Kaip išsirinkti naujagimiui sauskelnes: patarimai

Kaip išsirinkti naujagimiui sauskelnes: patarimai

19. Jan 2011, 08:00

 

Kai mažylis ateina į šį pasaulį, jo fone jis atrodo toks bejėgis ir mažytis, tad tikrai nesinori, kad jo kūnelis liestųsi su kuo nors šiurkščiu.

 

Todėl svarbiausia sąlyga renkantis sauskelnes naujagimiui – jų švelnumas.

 

Mamyčių klubas rekomenduoja rinktis Huggies Newborn su natūralia medvilne viršutiniame sluoksnyje. Iki šiol sauskelnių gamintojai nenaudojo ekologinių medžiagų, Huggies pirmasis, kuris siūlo sauskelnes naujagimiams su biomedvilne vidiniame sluoksnyje.

 

Antra svarbi sąlyga renkantis sauskelnes – jų dydis.

 

Norint, kad būtų maksimalus komfortas ir jums, ir mažyliui, reikia išrinkti tinkamą dydį.

 

Huggies Newborn yra dviejų dydžių. Pirmasis skirtas kūdikiams, kurių svoris 2-5  kg, antras dydis skirtas 3-6 kg svorio mažyliams. Į gimdymo namus siūloma pasiimti pirmojo dydžio sauskelnes, nes retai, kada naujagimio svoris viršija penkis kilogramus.

 

Svarbu, kad sauskelnės netrukdytų vaikučiui pažinti šio pasaulio. Nors atrodo, kad jis tik valgo ir miega, tačiau jis aktyviai judina kojytes, rankytes.

 

Taigi svarbu, kad sauskelnės nevaržytų kūdikio judėjimo laisvės.

 

Huggies Newborn turi plačią elastinę guminę juostą nugaros srityje, kuri leidžia laisvai judėti, o priekinė sauskelnių dalis gerai priglunda prie pilvuko. Huggies Newborn tvirtinami dviem lipdukais šonuose, kuriuos galima daug kartų užklijuoti.

 

Žinoma, svarbiausias sauskelnių uždavinys – sausas vaiko užpakaliukas, todėl jos turi puikiai sugerti drėgmę. Huggies Newborn tuo pasižymi.

 

Ne mažiau svarbus kriterijus renkantis sauskelnes – jų patogumas ir minkštumas bei, žinoma, kad patiktų ir mums, mamoms.

 

Kokiais kriterijais Tu vadovavaisi rinkdama sauskelnes savo kūdikiui?

 

1

 

3

 

Huggies® Newborn bus taip pat parduodamas Starter Kit komplekte – tai jau paruošta pakuotė, specialiai skirta vežtis į gimdymo namus.

 

5

 

Šis komplektas - tai pirmųjų sauskelnių pakuotė + naujų drėgnų servetėlių pakuotė + medvilninė kepuraitė.