Išbandėme ir Philips Avent stebėjimo kamerą

Išbandėme ir Philips Avent stebėjimo kamerą

25. Apr 2023, 13:09 Mil2kas Mil2kas

Sveikos,

Šį kartą gavau galimybę išbandyti vaiko auginimą palengvinantį prietaisą-stebėjimo auklę. Gavus dėžutę rasite kamerą, belaidį stebėjimo ekraną, maitinimo laidą kamerai ir pakrovimo laidą ekranui. 

Kamerą yra kompaktiško dydžio, patogiai ir tvirtai pasistato arba galima pakabinti ant sienos. Sukasi ir pasilenkia taip, kad būtų patogu nukreiptį ją į vaiką. Vienas minusas yra, kad kamera veikia tik su maitinimo laidu. Pats laidas yra ilgas, tai problemų tikrai nesudaro. Filmuoja dienos ir nakties režimu. Įsijungia ir švelni naktinė švieselė. 

Stebėjimo ekranas taip pat patogaus dydžio. 

Yra pakrovimo laidas, gan greitai pasikrauna. Patogu, tai kad galima po namus nešiotis ir stebėti vaiką. Taip pat puikiai girdisi jai vaikas verkia. Reguliuojasi garsumo lygis.  Yra kelios melodijos kurias galima paleisti vaikui, kad nurimtų arba kalbėti ir per kamerą vaikas girdės. Ekrane visada rodo tame kambaryje esančią temperatūra. Meniu kalbą galima pasirinkti, kurią tik norite ir suprantate. Pats filmuojamas vaizdas yra kokybiškas ir ryškus. 

Taigi šis daiktas tikrai vertas dėmesio. Labai palengvina kasdienybę ir sutaupo laiko, nes nereikia kas minutę eiti ir stebėti vaiką. Labai labai rekomenduoju. Ačiū mamyčių klubui už galimybę išbandyti.