Gintarės blogas: "Pieno liūdesys" ir pirmieji pilvuko skausmai

26. May 2012, 09:30 gintarerei gintarerei

 

Antroji naktis namuose praėjo kaip niekad ramiai. Gal padėjo maudynės prieš miegą, tačiau sūnelis miegojo ritmingai ir kėlėsi kas 2-3 valandas pavalgyti, taip leisdamas tėveliams atsipalaiduoti.

 

Gegužės 20 diena Jonukui - penkta gyvenimo diena ir trečioji diena namuose. Mes su tėveliu jau baigiame priprasti prie minties, kad namuose iš tikrųjų atsirado naujas gyventojas ir jis nuo šiol reguliuoja viską pagal save.

 

Jonukas atranda savo pirštukus, kurie, pasirodo, telpa į burną, o nykštys koks skanus, pasirodo, tai ne tas žodis :)

 

Jau po truputėlį susitvarkau su maitinimu ir savo pienuku, kurio gaminasi tikrai daug. Atradau receptą, kaip palengvinti savijautą: šiltas ir šaltas dušas, o paskui masažas su aliejuku. Man bent jau tikrai padėjo.

 

Šiandien man prasidėjo kažkoks keistas liūdesiukas ir, kiek skaičiau ir žinau, manau, man „pieno liūdesiukas“, kuris susijęs su pieno gamyba ir mano hormonų persitvarkymu. Atrodo, lyg ir nieko baisaus, viskas puiku, aš laiminga, bet tuo pačiu ima liūdesys ir kartais norisi paverkti. Ačiū vyrui už petį ir tikėkimės, tai greitai praeis.

 

Dienai perkopus į antrąją pusę, Jonukas tampa labai neramus ir tai pirmas kartas, kai sūnelis taip „dainuoja“. Su vyru šiek tiek supanikavome ir pasimetėme, kadangi įprasti būdai nuraminti nepadėjo, tačiau vėlgi pradėjome spėlioti, kas sūneliui atsitiko, nes verkė jis šiandien kitaip.

 

Padarėme išvadą, kad jam pučia ir skauda pilvuką, todėl pirmiausia vėl puoliau domėtis, ką galimą padaryti ir pradėjau nuo pilvuko masažo. Tai užtruko, tačiau Jonukas pasituštino ir nurimo. Taigi, pilvuko masažas šį kartą pasiteisino.

 


Skaityk naujagimio dienoraštį šimtą dienų, dalinkis patirtimi, skaityk ekspertų patarimus ir laimėk ypatingas Huggies Newborn sauskelnes su drėgmės indikatoriumi bei specialia iškirpte bambutei

 

Sužinok, kaip Huggies Newborn sauskelnės su drėgmės indikatoriumi ir specialia iškirpte bambutei gali rūpintis tavo naujagimiu

gintarerei gintarerei 28. May 2012, 13:50

o Dovile, Jus ilgai kankino pilvukas?

gintarerei gintarerei 28. May 2012, 13:47

aciu uz patarimus 😀 mes irgi bandom mankstas su kojytem ir gulejima ant pilvuko 😀 mums irgi siek tiek padeda...dar labai nuramina uzsidejimas ant petuko

27. May 2012, 20:23

Mes galima skayt be vaistukų apsiėjom, nes esu pati antivaistainė 😃 Tai labai padėjo kojyčių prispaudimas prie pilvuko: prispaudi-atitrauki ir kartoji kol prisipukši😀
Labai tiko gulėjimas ant pilvuko, aišku ne iškart po maistelio.
Ir dar kabėjimas kojytėm ir rankytėm žemyn tėčiui laikant pilvuką delne, jam šildo, spadžia ir prasivaikšto "bezdukai".

Linkėjimai

gintarerei gintarerei 26. May 2012, 16:55

aciu labai uz patarima 😀 butinai pasidomesime, jei pilvukas kankis ir toliau...kol kas padeda naturalus budai...

26. May 2012, 15:57

infacol labai geri vaistai nuo pilvo putimo,pasidomekite sekmes😀

Krisliukas Krisliukas 26. May 2012, 13:45

šaunuoliai tėveliai, laikykitės 😉

26. May 2012, 10:35

🌷 🌷 🌷