Žindymo istorijos: Evelina vienu metu žindė du vaikus daugiau nei dvejus metus

Žindymo istorijos: Evelina vienu metu žindė du vaikus daugiau nei dvejus metus

10. Aug 2021, 12:18 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Šiuo metu vyksta konkursas Facebooke ir Instagrame, kuriame prašome jūsų dalintis tiek sėkmingomis, tiek mažiau sėkmingomis istorijoms ir patirtimi apie kūdikio maitinimą krūtimi. Norime, kad šios istorijos pasklistų kuo plačiau, kad drąsiai jomis dalintumėtės ir nebijotumėte klausti specialistų patarimo, kol dar nevėlu.

Šiandien dalinamės Evelinos Goldyn istorija:

Žindymas man buvo labai natūralus dalykas. Aišku, daug skaičiau ir domėjausi iki gimdymo, perskaičiau ne vieną knygą, be to, pati turiu sveikatos priežiūros išsilavinimą, o žindymas buvo mano baigiamojo darbo tema, tad tos sukauptos žinios padėjo man sekmingai žindyti 2 metus ir 5 mėnesius - du skirtingo amžiaus vaikus vienu metu.

Bet, deja, šią nuostabią kelionė baigėme per anksti. Žindžiau sūnų 2 metus ir 5 mėnesius, bet per pirmąjį jo gimtadienį pradėjau lauktis sesės, buvo sunku žindyti besilaukiant, jaučiau prieštaringus jausmus tiek sau, tiek savo vaikui, tačiau man pavyko - gimė dukrytė ir jie abu susikibę už rankyčių palaikė vienas kitą žindydami.

Deja, kai dukrytei tebuvo 9 mėnesiai, mano sveikatai labai atsirūgo tandeminis žindymas: labai nusilpau, negalėjau nieko nuveikti dienos metu, buvau tokia silpna, kad net vežimą pastūmti trūko energijos, tad, deja, žindymą nutraukiau. Gaila, kad neatlaikiau, tad siunčiu stiprybės visoms, kurios yra šitame kelyje, ir tikiuosi, kad esate stipresnės už mane.

Nes ta meilė, tas artumas - kažkas iš fantastikos srities. Linkiu visoms pajusti tą magišką akimirką ir nesusidurti su nesklandumais. Nežindau jau 8 mėnesius, tačiau pieno vis dar turiu, ir pastebiu, kad pradėjau domėtis relaktacija, tad kas žino, gal dar vaikučiai gaus tai, kas jiems priklauso ;)

Su Philips Avent pientraukiu žindyti gali būti lengviau

  • Nešiojamą rankinį pientraukį „Philips Avent“ patogu ir paprasta naudoti.
  • Natūralaus kūdikio žindymo įkvėpta technologija „Natural Motion“ skirta greičiau pradėti pieno nutraukimo procesą.
  • Galite lengvai reguliuoti ritmą ir traukimą.
  • Tinka praktiškai visoms mamoms.