Drabužėliai naujagimiui: 5 kriterijai, į ką būtina atkreipti dėmesį

Drabužėliai naujagimiui: 5 kriterijai, į ką būtina atkreipti dėmesį

03. Nov 2019, 19:04 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Renkantis drabužėlius naujagimiui, pirmiausia turėtume galvoti apie patogumą, o tik po to svarstyti, kokios spalvos šį sezoną madingiausios.

5 pastebėjimai apie naujagimių rūbelius:

  1. Pagrindinis naujagimių rūbelių kriterijus - jų patogumas. Kad jie būtų kuo lengviau ir patogiau aprengiami vaikučiui.
  2. Geriausia, jei naujagimių rūbų skrynelėje nėra nė vieno rūbelio, rengiamo per galvą. Jūs puikiai rasite pirkti siaustinukių, sujuosiamų juostelėmis ar susegamų šonuose, kad nereiktų jų mauti per galvą. Kartais mamos pasakoja, kad turėdamos glaustinukes, rengiamas per galvą, gudraudavo ir rengdavo jomis per... kojas. Kadangi tokių rūbelių kaklo iškirptė būna didelė, pasirodo, įmanoma ir taip.
  3. Visada praktiškiau pirkti rūbelius bent vienu, o gal ir keliais dydžiais didesnius, nes naujagimiai neįtikėtinai sparčiai auga!
  4. Jei ieškai kombinezono naujagimiui, atmink, kad patogiausias yra toks, kuris turi užtrauktukus abiejose pusėse, atsegus juos, vaikutis patogiai paguldomas ant jo. Labai patogu yra miegojimo miegmaišis. Jis plačiai atsisega ir lengva juo 'aprengti" vaikelį.
  5. Natūrali medžiaga taip pat labai svarbi mažam vaikučiui. Rinkis kuo natūralesnį audinį, su kuo mažiau sintetikos. Žinoma, 100 procentų medvilnės dar negarantuoja, kad rūbelis bus minkštas, švelnus ir patogus, taigi, visada pačiupinėk audinį ir įsitikink, kad jis gražiai priglus prie kūnelio ir bus jaukus vaikučiui.