DR.BROWN'S buteliuko testavimas

DR.BROWN'S buteliuko testavimas

19. Feb 2022, 13:02 Kristina Kristina

Labai smagu, kad turėjom galimybę testuoti DR.Brown's anti-colic kūdikiams skirtą buteliuką. Kartu su šiuo buteliuku gavome galimybę išbandyti ir kūdikio prausiklį, bei kremuką, taip pat ir patogų daugkartinį medžiaginį maišelį-krepšelį, kuri puikiai panaudosime ir ateityje susidėti mažylio būtiniausius reikmenis imant su savim. Labai patiko prausiklio tekstūra, lengvas, švelnios tekstūros, bekvapis, taip pat ir maitinamasis losjonas, lengvai įsigeriantis, puikiai drėkinantis ir maitinantis odelę - išbandžiau ir kūdikiui ir sau! 

Grįžtant prie buteliuko testavimo.. tai pilnos komplektacijos buteliukas, kurį sudaro pakuotė su LT išsamiu aprašymu, instrukcija, labai naudinga, svarbu ir patogu jog pridedamas kartu ir valymo šepetėlis! Pakuotėje yra pridedamas 1 dydžio žindukas, skirtas kūdikiams iki 3mėn amžiaus. Taip pat yra vidinė oro cirkuliacijos sistema (patogu, tai jog galima naudoti pagal poreiki su ja arba be jos), kuri yra skirta sumažinti diegliukus arba oro "pririjimą" maitinimo metu, taip sumažindama atpylinėjimą.

Šiek tiek suklydome pasirinkę testavimui iškart didesnės talpos buteliuką (270ml), visgi mažam leliukui būtų patogiau mažesnis buteliukas, ir laikymui, ir sugeriamam pienuko kiekiui. Tačiau, kitavertus didesnis patogus yra praktiškumo atžvilgiu - bus ilgiau naudojamas ir nereikės kaitaliot buteliukų, būtent todėl ir pasirinkom iškart didesnę talpą. 

Mergytė yra maitinama mp, tačiau yra linkusi LABAI gausiai atpylinėti nuo pat gimimo. Todėl buvo labai įdomu išmėginti buteliuką su vidinės oro cirkuliacijos sistema. Nors pagal amžių (3mėn) jau reikėtų rinktis 2nr žinduką, jo neturėjom ir buteliuką išmėginom su 1nr žinduku. Tačiau tai nesukėlė labai didelio diskomforto, greičiausiai net priešingai tai buvo privalumas, kadangi buvo mažesnė srovė ir letesnis pienuko gėrimas, ko pasekoje nebuvo priryta daug oro!!! 

Patricijai pasirenkome testuoti plataus kaklelio buteliuką, kadangi ji yra maitinama iš krūties MP, tačiau visi puikiai žinome, kaip svarbu, kartais mamai tūrėti laisvo laiko sau, o tuo metu palikti vaikutį ir pasirūpinti jo tinkamu maitinimu tuo metu. Todėl tai buvo itin tinkamas pasirinkimas, kadangi būtent plataus kaklelio buteliukai yra pritaikyti žindomiems kūdikiams, sudarant galimybę derinti maitinimą krūtine ir maitinimu iš buteliuku nutrauktu MP.

Šis buteliukas puikiai tiko, kadangi su juo vaikutis nepriryja oro, žindukas yra pritaikytas mišriam maitinimui (iš krūties ir buteliuko), ko pasekoje vaikutis neatsisako žysti, tačiau ir komfortiškai geria iš buteliuko. 

Ateity viliamės toliau naudoti šį buteliuką pakeitus žinduką, veliau ir gertuvės snapelį :)