TESTAVIMAS: Buteliukas „OPTIONS+“ padeda sumažinti pilvo dieglius

TESTAVIMAS: Buteliukas „OPTIONS+“ padeda sumažinti pilvo dieglius

25. Jan 2022, 14:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Jei mama negali maitinti kūdikio natūraliai arba vien mamos pieno nepakanka ir tenka primaitinti, neišvengiamas pirkinys yra buteliukas. Tačiau jų asortimentas gana didelis – kaip išsirinkti tinkamiausią?

Buteliukų lentynoje rasite vieną unikalų produktą – buteliuką su užpatentuota oro cirkuliacijos sistema. Pakreipus buteliuką, viduje esantis vamzdelis orą, kuris pakliūna į buteliuką, nukreipia į viršų, ir jis nepatenka į vaiko skranduką.

Dėmesio! Pristatome DR. BROWN’S buteliukus „OPTIONS+“ ir kviečiame dalyvauti testavime!

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad DR. BROWN’S buteliukas su vidine oro cirkuliacijos sistema apsaugo nuo:

 • dieglių,
 • atpylinėjimo,
 • pilvo pūtimo
 • kolikos simptomų.

Pilvuko diegliai, kurių galima išvengti

Naujagimio virškinimo sistema dar nėra visiškai subrendusi. Žarnyne dar nėra pakankamai gerųjų bakterijų, kurios padėtų virškinti maistą. Mažylio žarnynas tik mokosi darniai dirbti. Virškinimo procesą apsunkina ir tai, jei kūdikis kartu su pienu nuryja daug oro. Prasideda vadinamieji pilvuko diegliai – skrandžio ir žarnyno spazmai. Oras gali sukelti pilvuko skausmus, vaikas gali dažniau atpylinėti, blogiau pasisavinti kai kurias maisto medžiagas.

Tokiu atveju patariama neleisti mažyliui peralkti, kad jis nerytų pienuko greitai ir godžiai. Jeigu vaikutis maitinamas iš buteliuko, geriau paprastą buteliuką pakeisti į tą, kuris turi oro cirkuliacijos sistemą. Toks buteliukas rekomenduojamas ir vaikams, kurie turi refliukso problemų.

Siauresnis ar platesnis – kokį rinktis?

DR. BROWN’S buteliukai būna dviejų tipų: siauru ir plačiu kakliuku.

Plataus kaklelio buteliukai skirti kūdikiams, kurie maitinami natūraliai, bet kartais mamai tenka išeiti, vaikutį palikti auklei, artimiesiems, kurie pamaitins jį mamos pienuku iš buteliuko. Platesnis žindukas panašesnis į mamos krūties anatomiją, kūdikis, maitinamas iš tokio buteliuko, neatpras žįsti krūties. Pienas teka panašiai kaip iš krūties. Platesnis buteliukas rekomenduojamas ir tuo atveju, jei vien mamos pieno nepakanka, kūdikis blogai priauga svorio. Tad pamaitinus krūtimi, kūdikiui galima pasiūlyti pieno mišinio būtent iš tokio buteliuko ir su tokiu žinduku.

Jeigu vaikelis maitinamas tik dirbtinai ir mamos krūties visiškai nežinda, geriau tinka siauresnis buteliukas su siauresniu žinduku. Nežindomam kūdikiui iš jo maitintis bus lengviau.

Buteliukas bet kokiam amžiui

DR. BROWN’S buteliukai OPTIONS+ skirti kūdikiams nuo gimimo iki tol, kol buteliuko reikės. Kai vaikelis paauga, pilvuko diegliai nebevargina, tada oro cirkuliacijos sistemą iš buteliuko galima išimti ir buteliuką toliau naudoti kaip įprastą gertuvę su žinduku.

 • Buteliukai pagaminti iš saugių vaiko organizmui medžiagų.
 • Galima pasirinkti jo dydį ir nepamiršti pakeisti žinduką, kai jis susidėvės. Žindukai turėtų atitikti ir vaiko amžių mėnesiais (tai visada nurodoma ant pakuotės), nes kuo didesnis vaikelis, tuo didesnė turi būti skylutė žinduke.
 • Naujasis OPTIONS+ krūties formos žindukas – itin minkštas, pagamintas iš aukštos kokybės silikono. 
 • Buteliuko priežiūra nėra sudėtinga – patį  buteliuką ir žinduką galima sterilizuoti, o oro cirkuliacijos sistemą išvalyti specialiai tam skirtu šepetėliu, esančiu pakuotėje. 

Yra specialių DR. BROWN’S buteliukų neišnešiotiems kūdikiams. Neišnešiotukų virškinimo sistema ypač jautri, jie dažniau atpila, vargina pilvuko pūtimas ir diegliai. Tokiems naujagimiams ypač nepalanku, jei kartu su pienuku nuryja ir oro. Šią problemą  galima išspręsti, parinkus tinkamą buteliuką.

Kaip dalyvauti buteliukų testavime:

1. Pirmiausia rašykite, kokio buteliuko norite: 

 • Plataus (150 ml)
 • Siauro (120 ml)
 • Neišnešiotukui
 • Plataus pereinamo (2 in 1)
 • Siauro pereinamo (2 in 1)

2. Rašykite, koks vaikučio amžius

Viską siųskite mums el.paštu: redakcija@mamyciuklubas.lt Atrinksime 6 mamas ir su jomis asmeniškai susieksime.