Agota – jaunoji influencerė! Arba kaip dukrytė Philips Avent pientraukį testavo

Agota – jaunoji influencerė! Arba kaip dukrytė Philips Avent pientraukį testavo

25. Jul 2022, 00:48 Toma Beržonskienė Toma Beržonskienė

Labas, „Mamyčių klube“, grįžtam su naujiena – Adomas turi sesę Agotą. Agota, kaip tėtis ir brolis iš A. Sesė - dažniausiai ją taip ir vadinam. Ji mūsų namuose gyvena beveik tris mėnesius. Taip nuskambėjo, lyg prieš tuos tris mėnesius nuvažiavom į parduotuvę ir ją nusipirkom. Bet kartais taip ir atrodo lyg ji tiesiog ėmė ir atsirado, arba, kad kitaip niekada ir nebuvo. Sesė valgo, kakoja, sysioja ir miega. Kaip tikras reklaminis kūdikis, juk visada taip kalbama „miega, kaip kūdikis“, bet tikrai. Jau su Adomu rūpesčių nebuvo, bet su sese - ypatingai. Džiaugiamės, ir priešingai nei kiti gailisi kūdikystės, mes laukiame, kada ji paaugs. Brolio ir sesės ryšys ypatingas, o kai prasidės žaidimai ir visai kiti reikalai kartu, tai ūgtelėjus bus daug smagiau.

Natūralu, kad gimus vaikui, tavo telefonas prisipildo vien vaiko nuotraukomis. Gimus antram – antrojo. Ir panašiai. Ne taip seniai siunčiu šią mūsų su Agota nuotrauką savo broliui, tame kadre ji žiūri tiesiai į kamerą ir šypsosi, net nejaukiai, taip atrodo per daug „suaugėliškai“, iš kur ji supranta? Gaunu brolio atsakymą – „Jau ta tai „influencerė“ bus, visada į kamerą žiūri!“. Prieš savaitę nusiunčiu jam kitą nuotrauką, kurioje Agota geria iš Avent buteliuko pieną, prirašau, kad žmogus darbą dirba, testuoja, reklamuoja. Greitai gaunu atsakymą – „Juk sakiau, kad bus „influencerė“! Ir tikrai, taip jau išeina. Šiuolaikiškai. Skaniai abu prisijuokėm. Taigi influencerė Agota šiandien jums pristato...

 

Štai šita nuotrauka:

Gavus laišką iš Mamyčių klubo su pasiūlymu testuoti Philips Avent elektrinį pientraukį be to, kad savaime apsidžiaugiau, nes jau galvoje sukau mintį apie nusipirkimą, bet tuo pačiu užplūdo toks pasididžiavimo jausmas. Už tai, kad mes ne tik išbandysim gerą daiktą, tikrai gerą, nes jokia Avent‘o produkcija nesame nusivylę, pradedant paprastu čiulptuku (Adomo pirmasis čiulptukas buvo Avent, jį gavome po žindymo paskaitos, kurią vedė žindymo konsultantė Natalija Bartkevičienė, Avent atstovė), baigiant vaizdo stebėjimo kamera, kitaip dar vadinama mobilia aukle. Taigi mes ne tik, kad naujovę išbandysim, bet aš galėsiu su malonumu viską aprašyti, o tą aš labai mėgstu.  Jaučiu, kad galiu, bet tuo pačiu jaučiu, kad tas rašymas kažkur užsisuka buityje. Pradedant nuo „gal vakare“, baigiant „tai gal rudenį, kai bus ramiau“. Kuomet reguliariai rašiau Mamyčių klube, tai tas reguliarumas mane taip smagiai įsprausdavo į rėmus, kad nors ir kartais paskubom, bet gimdavo nuostabūs tekstai. Vis atsiverčiu ir paskaitau. Ypač apie „10 kartų atgal“ Blynų vasarą. Taip širdis džiaugiasi, kad vien dėl to, kad tu kažką mėgsti, gali ir kažką gauti. Dėkoju Mamyčių klubui dar kartą.

Reiktų paminėti, kad su Adomu irgi turėjau įsigijusi Avent‘o pientraukį. Net nesvarsčiusi ėmiau elektrinį. Tuo metu po gimdymo buvo pablogėjusi sveikata. Teko pabuvoti ligoninės priimamajame, kur paklausus ar mane guldytų kartu su vaiku atsakymas buvo toks – „Pilna dabar tų mišinukų, tų pientraukių. Yra tėveliai ir seneliai“. Tą kartą iš ligoninės paleido, bet iškart nusipirkau ir mišinį, ir pientraukį. Maža ką. Vien dėl to nesvarsčiau apie rankinį, kad jeigu ligoninėj tektų gulėti, tai „žaisti“ su juo tiesiog nebūtų kada. Mišinio taip ir nepanaudojom, atidavėm į panašią situaciją papuolusiai mamai. Pientraukį naudojom ne kartą, bet ne tiek daug, kad neparduočiau. Adomas kelis kartus nutrauktą pieną gėrė neblogai, kai dar buvo visai mažiukas, bet vėliau, paaugus, buteliuko nebepripažino. Nutraukdavau tą pieną, kažkur, kur reikia išskubėdavau, bet grižus dažnai tekdavo išpilti lauk, nes ponulis nebūdavo išgėręs, o jau „galiojimas pasibaigęs“. Vargti su švirkštais ir taurelėm pasirodė per sunku, geriau buvo grįžti ir įprastai pamaitinti. Galvoju, jei ir prireiks, tai po kelių metų nusipirksiu, per tą laiką bus ir naujovių atsiradę, neklydau. Na, o dabar Agotos pieno kelyje vėl Avent. Taigi koks tas naujasis PHILIPS AVENT ELEKTRINĮ PIENTRAUKĮ? (SCF395/11)

Nuskambės vaikiškai, bet jau vien rožiniam dizainui 10 balų! Gimus dukrai rožinės, tos gražios, švelnios rožinės spalvos, mūsų namuose atsirado vis daugiau, o tokios spalvos ir yra mūsiškis pientraukis. Na, o jei apie rimtesnius bruožus, tai pateiksiu jums gamintojo komentarą ir tada savąjį.

 

NATŪRALAUS JUDESIO TECHNOLOGIJA GREITAI PIENO SROVEI

GAMINTOJO APRAŠYMAS:  nutrauksite daugiau pieno per trumpesnį laiką pagalvėlės pagalba, kuri stimuliuoja krūtį ir padeda nutraukti pieną taip, kaip tai daro kūdikis. Ji sklandžiai prisiderina tiek prie stimuliavimo, tiek prie nutraukimo režimo ir tiek, kiek reikia, stimuliuoja spenelį bei padeda nutraukti pieną esant maksimaliai jo srovei.

MANO KOMENTARAS: pritariu 100%! Tikrai pastebėjau, kad pieno pritraukiau daug greičiau, nei tada, Adomo laikais. Tiek tada, tiek dabar, pirmas kartas, kada naudojau pientraukį buvo išbėgant į kirpyklą. Atsimenu, kad išvažiavau su nerimu ar to pieno užteks. Šį kartą liko ir laiko, o man grįžus ir pieno buvo likę. Tikrai. Vadinasi pritraukta buvo pakankamai.

 

 

VIENO DYDŽIO MINKŠTA IR PRITAIKOMA SILIKONINĖ PAGALVĖLĖ

GAMINTOJO APRAŠYMAS: vienas dydis tinka visoms. Kadangi mes visos esame skirtingų formų ir dydžių, silikoninė pagalvėlė lengvai lankstosi ir prisitaiko prie spenelio. Ji tinka 99,98 % spenelių dydžių* (iki 30 mm).

MANO KOMENTARAS:  niekada nesusidūriau su tuo, kad vaikas neimtų krūties, o juk būna. Būna, kad netgi su žindymo konsultantės pagalba neima ir viskas. Taigi tai, kad pientraukio pagalvėlė prisitaiko beveik prie 100% spenelių, parodo, kad tai tik dar viena paskata žindyti savo pienu. Gal tiktų labiau žodis maitinti, nutraukti ir maitinti. Nes pasakymas, kad krūties neėmė tikrai dar nieko nereiškia. Beje, šio pientraukio pagalvėlė man pasirodė minkštesnė.

 

 

NUTRAUKITE PIENĄ NESILENKDAMA Į PRIEKĮ

GAMINTOJO APRAŠYMAS: nutraukdama pieną jauskitės atsipalaidavusi, nes su šiuo dizainu galite sėdėti tiesiai ir nereikia lenktis į priekį. Kliniškai įrodyta, kad padėtis, kurioje nereikia lenktis į priekį, yra patogi pienui nutraukti.

MANO KOMENTARAS: ir tai nėra tuščios kalbos, buvo atlikti tyrimai. Pati išbandžiau ir tikrai veikia. Palinkimas į priekį turbūt toks pat nebereikalingas įprotis, kaip supti vežimą vaikui miegant, atrodo, kad to vis tiek reikia, nors iš tikrųjų ne.

 

 

INDIVIDUALIAI PRITAIKYTAS NAUDOJIMAS, 8 + 16 NUSTATYMŲ LYGIŲ

GAMINTOJO APRAŠYMAS: puikiai priderinkite kiekvieną nutraukimo atvejį pagal savo poreikius su įvairiais stimuliavimo ir nutraukimo nustatymais. Mūsų pientraukyje yra 8 stimuliavimo ir 16 nutraukimo lygių, kad pritaikytumėte individualiems poreikiams.

MANO KOMENTARAS: šiame pientraukyje daug daugiau stimuliavimo lygių nei man buvo įprasta. Tikrai daug greičiau nutraukiau pieną. Vieną kartą bandžiau su pilna krūtine, o su tokia rezultatas visada greitesnis, kitą - su tuštesne, bet pasinaudojusi didesniu stimuliavimo lygiu – rezultatą pasiekiau per tokį patį laiko tarpą.

 

 

TYLUS VARIKLIS, KAD NEPASTEBIMAI NUTRAUKTUMĖTE PIENĄ BET KUR (NAUDOJANT SU LAIDU)

GAMINTOJO APRAŠYMAS: nutraukite pieną bet kada ir bet kur su mūsų tyliu varikliu ir mažesnių matmenų dizainu. Naudojant tik su laidu.

MANO KOMENTARAS: vienintelis šio pientraukio minusas yra laidas. Praeitas mūsų turėtas irgi buvo su laidu. Mobili auklė irgi. Turbūt lengva man komentuoti, savaime aišku, kad su laidu sunkiau, bet kur, tarkim mašinoje nenusitrauksi, bet jeigu taip yra, vadinasi kitaip pagaminti neišeina. Užtat laidas ilgas, tas jau gerai. Tų pačių telefonų laidai jau irgi gaminami ilgesni ir tai didelis pliusas.

 

 

MINIMALUS DALIŲ KIEKIS IR INTUITYVUS NUSTATYMAS

GAMINTOJO APRAŠYMAS: mūsų uždara nutraukimo sistema reiškia, kad pienas nepatenka į vamzdelius, todėl reikia mažiau valyti. Be to, mažiau dalių, taigi labai paprasta surinkti.

MANO KOMENTARAS: tai labai svarbus dalykas, ypač kai paskui visas dalis norisi sterilizuoti, ne tiesiog vandeniu nuplauti. Čia labai tinka posakis – mažiau yra daugiu. Kaip ir su bet kokiu kitu buities prietaisu. Jis lyg ir turėtų buitį palengvinti. Nusiperki, bet vien dėl to, kad tiek daug dalių reikės išplauti rankomis – viską vėl padarai įprastu būdu.

 

 

PAUZĖS / PALEIDIMO FUNKCIJA bei ATMINTIES FUNKCIJA

GAMINTOJO APRAŠYMAS: jei norite pakeisti nustatymą ar pailsėti, paleidimo / pauzės mygtukas visada lengvai pasiekiamas ranka. Pientraukis automatiškai prisimena paskutinius nustatymus, tad jums tereikia atsisėsti ir paspausti paleidimo mygtuką.

MANO KOMENTARAS: kuo mažiau prie prietaisų sugaištama laiko, tuo geriau. Juk dabar skubėjimo amžius, tuo labiau mamoms! Kažkas kažką padaro už mus? Valio!

  Šį Philips Avent elektrinį pientraukį turime neseniai, bet naudojome nemažai kartų, mat kaip tik pasitaikė šventinė savaitė. Buvome pakviesti į vestuves bei jubiliejų,  mamai reikėjo daugiau laiko pasigražinti nei įprastai ir ne visur pavyko kartu vestis Agotą. Nutraukiau pieno ir palikau tėčiui. Nemeluosiu, su nerimu, nes – o jeigu negers? Gėrė, bet irgi nemeluosiu, ne su didžiuliu noru. Tris mėnesius valgai tik iš krūties, o vieną rytą pabudus su tavimi sveikinasi ne mama, o kažkoks buteliukas. Nelabai, nelabai... Paskui kitą kartą bandėm specialiai man kartu būnant, tas veidelis buvo toks juokingas, persikreipęs, bet gėrė. Tada tą nuotrauką ir siunčiau broliui. Dar kitą kartą išgėrė jau visai be problemų.

                      Ar Agota daugiau gers nutrauktą pieną? Žinoma, tik nežinau, kiek mums tų progų bus. Man vaiko palikimas lygu darbas su savimi. Jau geriau vesiuos kartu, jau geriau anksčiau grįšiu, bet kad tik su manim būtų. Ir ne ne, vyru aš tikrai pasitikiu, po Agotos gimimu ypač, bet tiesiog yra tokios mamos ir kitokios. Tai aš ta tokia. Džiaugiamės turėjusios galimybę pientraukį ištestuoti, dabar tereikia kuo daugiau progų jį išnaudoti, taip ir pailsit, ir reikalus susitvarkant. (Taip taip, Toma). Nes žinot, mažu ką trečias vaikas ir mums vėl prireiks Avent‘o naujienų, o kaip kitaip!

                      Influencerė Agota tikrai rekomenduoja visiems savo mažiesiems draugams. Nesvarbu ar pienas iš krūties, ar iš buteliuko, svarbiausia, kad tai mamos pienas. Skanaus!

Brolio fotosesija kainavusi sulčių su šiaudeliu pakelį :D :D